W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja w PKS'ie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • incest666
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2006
    • 241

    #31
    Właściwie się zastanawiam, co jest sensem tego fetyszu w tym przypadku: czy fakt masturbacji w publicznym środku lokomocji czy też to, że mamy do czynienia z PKSem.
    co Krzyś miał na myśli, gdy kolega mu mówił: CIĄK PYTE?

    Skomentuj

    • LadyChaos
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 20

      #32
      hehe no nieźle
      Chcę tylko Ciebie..

      Skomentuj

      • ankka84
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 491

        #33
        pks nie,autobus tak

        Skomentuj

        • extasylove
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 129

          #34
          Napisał patre
          Noo...milutkie...działa na wyobraznie
          he milutkie bylo,nie powiem.mysle ze najbardziej podniecajacy byl fakt,ze ktos nas moze zauwazyc...ahh...to byly czasy
          "Każdy biały anioł jest w dziesiątej części PROSTYTUTKĄ..."
          Bolesław Prus

          Skomentuj

          • slim7109
            Świętoszek
            • Apr 2009
            • 1

            #35
            Waliłem kiedyś....
            Jechałem prawie pustym ryczącym jelczem,przede mną siedziała jakaś niezbyt urodziwa laska...Na drogę kupiłem sobie jakieś erotyczne gazety i studiowałem je z coraz sztywniejszą pałą.W końcu uznałem że nie ma się co szczypać i wyjąłem ją ze spodni.Z początku przykrywałem się gazetą ale podniecenie rosło więc już bez krępacji zacząłem trzepać....Podniecała mnie ta sytuacja,świadomość że jakaś laska siedzi przede mną ale nikt mnie nie widzi....Gdy już dochodziłem,autobus zatrzymał się na jakimś skrzyżowaniu i w tym momencie podjechał obok turystyczny autokar w którym pasażerowie siedzieli wyżej ode mnie...Same baby! Spuściłem się na oczach kilku,kilkunastu kobiet w różnym wieku...Wszystkie były uśmiechnięte!!! Ja też...nawet teraz gdy sobie to przypominam...))

            Skomentuj

            • kruszynka
              Banned
              • Mar 2009
              • 17

              #36
              Sorry ale ta historyjka przesiąknięta jest ściemą . Żenada.

              Skomentuj

              • Barti777
                Banned
                • Mar 2009
                • 66

                #37
                Mi sie tak kiedys zdarzyło mialem chyba 12 czy 13 lat... W autobusie byl tylko kierowca kusi mnie zeby jeszcze kiedys spróbować pamiętam ze potem musiałem zasłaniac sobie spodnie w kroku bo byla tam plama

                Skomentuj

                • aura172
                  Świętoszek
                  • Aug 2009
                  • 1

                  #38
                  Aż się wierzyć nie chce, bo właśnie siedzę i przeglądam forum z moim niedźwiadkiem i co? widze temat masturbacja w pks-ie i czego się dowaduję? że on też

                  Skomentuj

                  • ivonn
                    Świętoszek
                    • Oct 2009
                    • 13

                    #39
                    kiedyś gdy jechałam autobusem chłopak siedzący w rzędzie obok mojego fotela trzymał na kolanach kurtkę. I niby nic nie robił, ale jakoś tak dziwnie poruszał mu się bark i ramię. Byłam pewna, że robi sobie dobrze. Potem nawet rozmawialismy. Szkoda, że wysiadł w innym mieście bo nie brzydki był i mnie zaciekawił.

                    Skomentuj

                    • syrenka24
                      Banned
                      • Jun 2009
                      • 129

                      #40
                      a ja kiedyś w autobusie to robiłam na samym końcu autobusu ,miałam kurtke na kolanach i chyba nikt nie zauważył (mam taką nadzieje) ;D ,ale jeszcze nie widziałam żeby jakiś chłopak to robił

                      Skomentuj

                      • Ironista
                        Świntuszek
                        • Aug 2009
                        • 87

                        #41
                        Napisał ivonn
                        kiedyś gdy jechałam autobusem chłopak siedzący w rzędzie obok mojego fotela trzymał na kolanach kurtkę. I niby nic nie robił, ale jakoś tak dziwnie poruszał mu się bark i ramię. Byłam pewna, że robi sobie dobrze. Potem nawet rozmawialismy. Szkoda, że wysiadł w innym mieście bo nie brzydki był i mnie zaciekawił.
                        Wygląda na to ze trafiła ci sie nie bylejaka partia : potrafił ruszac barkiem i ręką , nie był brzydko , w dodatku jeszcze potrafił mówic.Ciekawe czy byłby w stanie rozmawiac jednoczesnie robiąc sobie dobrze.Mnie tylko ciekawi jedno : na kogo kierował swój wzrok głaszcząc swego George'a ? ( cos musiało go sprowokowac do tak smiałego ruchu jakim jest samogwałt w samym srodku autobusu )
                        Łóżko czeka , czas ucieka

                        Skomentuj

                        • anduk
                          Koci administrator
                          • Jan 2007
                          • 3900

                          #42
                          W PKSie jest najlepiej... trzeba usiąść z tyłu na drżącym silniku, przyłożyć ptaka do wibrującej dykty/sklejki z której jest zbudowana ściana autobusu i pełen odlot spowodowany wibracjami/momentem obrotowym

                          ps: masturbacja w PKS to jakiś niesamowity fetysz. Ja sam bałbym się, żeby jakieś żyjątka żyjące w siedzeniach, ścianach, oparciach nie odgryzły mi penisa po wyjęciu ze spodni.
                          0statnio edytowany przez anduk; 21-10-09, 22:50.
                          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                          Skomentuj

                          • ivonn
                            Świętoszek
                            • Oct 2009
                            • 13

                            #43
                            Napisał Ironista
                            Wygląda na to ze trafiła ci sie nie bylejaka partia : potrafił ruszac barkiem i ręką , nie był brzydko , w dodatku jeszcze potrafił mówic.Ciekawe czy byłby w stanie rozmawiac jednoczesnie robiąc sobie dobrze.Mnie tylko ciekawi jedno : na kogo kierował swój wzrok głaszcząc swego George'a ? ( cos musiało go sprowokowac do tak smiałego ruchu jakim jest samogwałt w samym srodku autobusu )

                            rozmawiał juz zdecydowanie, na moje oko, po. Podróz trwała parę godzin. Na kogo patrzył? Może w swojej wyobraźni miał obiekt pożądania. Wszak jak mówią największym naszym afrodyzjakiem jest właśnie wyobraźnia. ;p

                            Skomentuj

                            • Piter L
                              Banned
                              • May 2009
                              • 124

                              #44
                              Napisał syrenka24
                              a ja kiedyś w autobusie to robiłam na samym końcu autobusu ,miałam kurtke na kolanach i chyba nikt nie zauważył (mam taką nadzieje) ;D ,ale jeszcze nie widziałam żeby jakiś chłopak to robił
                              Szkoda że mnie tam nie było

                              Skomentuj

                              • Candice
                                Ocieracz
                                • Oct 2009
                                • 172

                                #45
                                hahahahaha.
                                Nie ma nic bardziej podniecającego niż PKS.
                                sorry...
                                To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

                                Skomentuj

                                Working...