Masturbacja w PKS'ie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • modell
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 5

    Masturbacja w PKS'ie

    Około 2 lata temu wracałem z Krakowa do Katowic ... niestety zabrakło mi na bilet. kierowca sprzedał mi bilet tylko do sosnowca. nie dało rady go namówic na przejazd niebiletowny ... trudno. postanowiłem mu się "odwdzięczyć" za "pomoc" ... autobus był prawie pusty, z przodu siedziała para z dzieckiem i jedna kobieta. Ja siadłem mniej wiecej w 3/4 długości autobusu.

    Przyszedł mi do głowy dziwny pomysł ... że nigdy nie robiłem tego w środku komunikacji publicznej, a na dodatek odwdzięcze się złośliwemu kierowcy.

    rozpiąłem pasek, rozsunąłęm zasuwak, a nawt zdjąłem trochę bokserki. fotel ustawiłem w pozycji "bardziej leżącej" i odpłynałem .... nie patrząc na dziecko kręcące się po autokarze, na kierowców tirów i pasażerów wyprzedzających nas busów onanizowałem się już w 3 minuty po wyjeździe z krakowiskiego dworca.

    nawet mi się nie chciało zachować pozorów i dyskrecji, jeden facet z tira nawet zatrąbił
    chyba do samego Olkusza "jechałem z koksem" (bite 40 minut) i już poprostu nie mogłem odkładać orgazmu o kolejne kilka minut , niefartownie nie miałem gdzię się spuścić, a spermy było baaardzo duzo. Upaćkałem fotel, podłogę, jakąś zasłonę a i szybie się dostało ... nie miałem przy sobie zadnych chusteczek. dojerzdzalismy do jakiegos przystanku gdzie autobus sie miał zatrzymać a ja nie miałem czym posprzątać tego bałaganu ...

    w koncu przesiadłem się, i nikt nawet nie zauwazył. Ku mojemu zdziwieniu kierowca okazał sie być człowiekiem i dowiózł mnie do samego końca na czym mi bardzo zależało... miałem później wyżuty sumienia ....

    od tamtej pory gdy tylko wiem ze będę podróżował PKS'em to zawsze zabieram chusteczki i szukam miejsca jak najbardziej w głębi . Odczucia są wyjatkowe, a atrakcji dodaje jeszcze stan polskich dróg, i wibracje autobusu.

    Zawsze w pewien sposób licze na to że ktoś mnie zobaczy i że się .... przyłączy a nawet jeżeli nie, to mozna zawsze się inspirować młodym ładnym chłopakiem wracjącym własnie z wakacji ... itp

    Następnym razem dyskretnie zerknijcie co się dzieje na tyle busu, i kto tam siedzi

    Czy komuś z Was też się zdarzają takie "turystyczne orgazmy" ?

    Szerokiej drogi i szczęśliwej podróży
    całując chłopaka ...
  • BlackPussy
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #2
    mi sie jakos nie chce wierzyc...sorry

    Kobieta jest jak lilia
    subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

    ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

    Skomentuj

    • Raine
      Administrator
      • Feb 2005
      • 5246

      #3
      He he he, jaki zwodziarz.
      Normalnie wymiata

      Mała prośba - nie spuszczaj się tylko na siedzenia, ok? I wszystko będzie dobrze :F

      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




      Regulamin Forum.

      Skomentuj

      • Czarodziejka
        Perwers
        • Sep 2005
        • 963

        #4
        mhmhm to ja też nie bedę jeździła peksem, bo nie chcę mieć niespodzianki, jakbym wytarła obcego maź o ubranie. bleee

        Skomentuj

        • Prince of Darkness
          Świętoszek
          • Nov 2005
          • 34

          #5
          Włąsnie zostaw siedzenia w spokoju.
          ...:::< ŻYCIE JEST WYZWANIEM - STAW MU CZOŁO >:::...

          ♂+♂=♥

          Skomentuj

          • Hagnos
            Świntuszek
            • Apr 2006
            • 98

            #6
            nie lubie PKSow

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              A mi sie podoba. Taka fikusna historyjka.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • ktos-z-daleka
                Wspomógł BT
                • Nov 2005
                • 345

                #8
                Napisał Asiulek19lbn
                co do historyjki.. dla mnie to kit:>
                Napisał BlackPussy
                mi sie jakos nie chce wierzyc...sorry
                a chce ci sie wierzyc ze pewnego pieknego dnia kiedy bylem jeszcze ministrantem to przed masza w zakrysti koscielnej zrobilem sobie dobrze jak nikogo nie bylo?

                to dopiero sa niezapomniane wrazenia
                Last edited by ktos-z-daleka; 16-04-06, 23:23.
                Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                Skomentuj

                • radzio_z
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 496

                  #9
                  Pomijając erotyczny aspekt tej tego tematu, przebija przez niech hamstwo, prostactwo i typowa polska natura. Typowy polak nie liczy się z innymi ludźmi przy kożystaniu z miejsc/rzeczy których używają też pozostali ludzie.

                  W żadnym innym kraju nie ma tak zaszczanych i zaplutych bram, zdemolowanych przystanków, zniszczonego wszystkiego co tylko można zniszczyć i (najbardziej harakterystyczne dla naszego cudownego kraju/narodu) tak zasranych toalet publicznych. Wszystko smierdzi i cuchnie, bo po co starać się wcelować do muszli sedesowej, a jak się pryśnie obok to wytrzec po sobie. Przecież to nie mój sracz, ja więcej dziś z niego kożystać nie będę. Nie wiem czy ta historyjka jest prawidziwa, ale pokazuje żałosną mentalnośc naszego narodu. Tylko potem się nie dziwny że za granicą postrzegani jesteśmy jako brudasy i dzikusy. Zagraniczni turyści nie zaglądają do naszego wysprzątanego domu, tylko oglądają nasze zaśmiecone ulice, zaszczane bramy i zasrane szalety.
                  Jestem niepokorny

                  Skomentuj

                  • snicker_s
                    Świętoszek
                    • Nov 2005
                    • 44

                    #10
                    Napisał modell


                    Czy komuś z Was też się zdarzają takie "turystyczne orgazmy" ?
                    otoz, pisalem juz w innym poscie mi sie zdarzylo
                    jechalem miejskim autobusem do domu wieczorkiem i nagle zachcialo mi sie walic konia, akurat siedzialem w ostanim rzedzie, zaslonilem okienko i zaczalem walic .... bylo bardzo przyejmnie i doskonale cie rozumie.....
                    polecam
                    piszcie [email w profilu]

                    Skomentuj

                    • Szlajfka
                      Perwers
                      • Oct 2005
                      • 1057

                      #11
                      Radzio_z, bo z reguły w ten sposób zachwują się ludzie upośledzeni umysłowo i psychicznie. Żaden zdrowy człowiek przecież nie wybije szyby na przystanku, tylko ciężko chory na głowe. Problem w tym że w Polsce się takich ludzi bardzo rzadko diagnozuje i leczy..... Za to pozwala się im wychodzić na ulicę i pić sikacza w bramie i popadać coraz bardziej w swoje psychozy i chore akcje...
                      mi sie jakos nie chce wierzyc...sorry
                      A ja jestem skłonna uwierzyć, bo znam osobę, która też coś takiego zrobiła i wiem, że nie kłamie Musze tylko podpytać co on ze spermą zrobił
                      Last edited by Szlajfka; 17-04-06, 19:41.
                      Nadzieja umiera ostatnia....

                      Skomentuj

                      • Hagnos
                        Świntuszek
                        • Apr 2006
                        • 98

                        #12
                        Napisał snicker_s
                        zachcialo mi sie walic konia, akurat siedzialem w ostanim rzedzie, zaslonilem okienko i zaczalem walic .... bylo bardzo przyejmnie i doskonale cie rozumie.....
                        polecam

                        co to za text ZACHCIALO MI SIE???
                        no i co z tego??/
                        jak czytam takie wypowiedzi to nie mam zludzen, jaki pokroj czlowieka przemawia.

                        a co my zwierzetami jestesmy zeby sie............(zeby mnie nie zmoderowali) juz teraz zaraz bo nam sie zachce??

                        idiotyzm, wspolczuje Ci Twojej niedojrzalosci.
                        szczerze.
                        porozmawiaj o tym ze psychiatrom albo sexuologiem, skoro nikt inny nie potrafil Cie odpowiednio wychowac.

                        Skomentuj

                        • BlackPussy
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 640

                          #13
                          Napisał Asiulek19lbn
                          dla mnie to bezczelne by robic to w kosciele, badz w jego otoczeniu
                          z drugiej strony Asiulek co to za roznica???Jesli Bog jest wszedzie to jak dosc frywolnie kochasz sie z facetem we wlasnym domu to tez to widzi...wiesz jakby nie patrzec nie ma to roznicy. No i dodatkowo wez pod uwage to, ze jest wiele ksiezy ktorzy robia to wlasnie w kosciele

                          Kobieta jest jak lilia
                          subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                          ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                          Skomentuj

                          • kokain666
                            Banned
                            • Aug 2006
                            • 179

                            #14
                            co do kościoła itd. wiecie, że bóg zabrania seksu przedmałżeńskiego (czy jak to się pisze) bez ślubu kościelnego, masturbacji, homoseksualizmu chyba też. jeśli uprawiasz seks z nie-mężem lub nie-żoną masz grzech ciężki, pójdziesz do piekła. ktoś w to wierzy? a co do kościoła.. to nie lubie tego miejsca.. po prostu a co do masturbacji.. hmm.. wiecie że nowe autobusy mają kamery? ja myśle że to nie dla mnie. może bym sie skusił ale to w ubikacji w pociągu najwyżej, gdzie nikt mnie nie przyuważy.. jak już chce coś takiego zrobić to pójde w jakieś krzaki za jezioro albo w jakieś miejsce na dworze, gdzie nikt nie zagląda (a znam takie) i tam to zrobie.. nie, żebym był ekshibicjonistą, ale lubie na świeżym powietrzu :p

                            Skomentuj

                            • thomas83
                              Ocieracz
                              • May 2005
                              • 178

                              #15
                              Też gdzieś o tym pisałem, ale parę razy zdarzyło mi się masturbować w:
                              - PKS
                              - PKP (zarówno w kiblu czy jak kto woli łazience; w wagonie tzw. kurniku - czyli bez przedziałów, czy w przedziale - a raz to nawet jakas dziewczyna siedziała ze mną w przedziale, ale chyba się nie zorientowała

                              Dość ciekawe i kręcące doświadczenie :-p
                              a licznik postów bije...

                              Skomentuj

                              Working...