W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masaż bez użycia rąk

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • PanJanciu
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 6

    Masaż bez użycia rąk

    Witam

    Masaż przyjemny i pożyteczny każdy wie ale czy próbowaliście pieszczot innymi częściami ciała np. pleców dupcią, dłoni dupcią, karku cipką (ten szczególnie polecam). Szczególnie przyjemne jest jak kobietka masuje swoją delikatną ciepłą skórą pupki a potem siada bardziej i zaczyna dotykać cipeczką i czujesz to ciepełko bijące z jej wnętrza. mmmmmmmmmmmm :]
  • KoneserSmaków
    Erotoman
    • Jan 2012
    • 560

    #2
    tzw. masaż nuru

    Skomentuj

    • Scaramanga
      Perwers
      • Dec 2010
      • 854

      #3
      Mi się marzy masaż piersiami, niby miałem raz przy okazji, ale dotyk samych sutków to jedno, a całych piersi, najlepiej obfitych to co innego. Niby za stówkę takich ofert sporo, ale jestem za młody by płacić za takie usługi. Nie mam, widać słabo się staram....

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #4
        Napisał PanJanciu
        Witam

        Masaż przyjemny i pożyteczny każdy wie ale czy próbowaliście pieszczot innymi częściami ciała np. pleców dupcią, dłoni dupcią, karku cipką (ten szczególnie polecam). Szczególnie przyjemne jest jak kobietka masuje swoją delikatną ciepłą skórą pupki a potem siada bardziej i zaczyna dotykać cipeczką i czujesz to ciepełko bijące z jej wnętrza. mmmmmmmmmmmm :]
        Nie robiliśmy tego nigdy ale dziękuję, że założyłeś ten temat. Kolejna rzecz do wypróbowania
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • Love69
          Świętoszek
          • Aug 2013
          • 11

          #5
          Hm, ciekawe, chyba poszukam ksiazek z jakimiś szczególami co i jak

          Skomentuj

          • PanJanciu
            Świętoszek
            • Feb 2009
            • 6

            #6
            Jak by ktoś znalazł jakieś ciekawe hehe książki prosił bym o podrzucenie chętnie się dokształcę

            Dodam tylko że taki masaż z dodatkiem oliwki nie dość że faktycznie masuję (obydwoje), ale cudownie rozgrzewa (obydwoje ) a poczuć jej ciężar, wewnętrzne ciepło np. na karku bezcenne :]

            Skomentuj

            • kochany
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2006
              • 313

              #7
              Jak będę teraz u mojej muszę jej nakazać wymasować mój kark cipką. ten punkt programu szczególnie do mnie trafił
              Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

              Skomentuj

              Working...