W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Stulejka...

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kuleczka
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 20

    nie chodzi mi oto tylko ze najbliszy mam w takiej odleglosc, czyli jak bym powiedzial np 5 lat pozniej to byloby gorzej, huh prawde mowiac nie ma co wzlekac , dziekuje za rady i podniesienie na duchu, a wiecie ile moze kosztowac prywatnie operacja?? bo normalnie pewnie poczekam sobie pol roku.

    O teraz jestem juz zalamany , pomyslalem sobie z emoze pujsc cos nie tak i co wtedy, akorat na mnie spadnie ten przypadek, cholera...
    i jeszcz jakie mieliscie znieczulenie ogolne , czy miejscowe??
    0statnio edytowany przez kuleczka; 29-12-06, 19:25.

    Skomentuj

    • Luk
      Erotoman
      • Feb 2006
      • 427

      powtorze po raz kolejny:


      tam amsz wszytko od doswiadczen, poprzez polecanych lekarzy, do forum

      znieczulenie bedzie miejscowe raczje, zabieg (nie operacja) trwac bedzie do 30 min, a pozniej czeka Cie okolo 2 tygodni dyskomfortu, ale nic tragicznego.

      Im wczesniej tym lepiej, jak chcesz dowiedziec sie szczegolow od ludzi ktorzy przeszli podobne rzeczy, to powyzszy link

      Skomentuj

      • kuleczka
        Świętoszek
        • Dec 2006
        • 20

        Naprawde dziekuje ludzie, jutro powiem o tym mamie, i pewnie pojdziemy po sylwku do lekarza na obgadanie , jeszcze raz dziekuje.

        Aha a czy nadwaga ma cos do tego bo waze az 80 kg ;\
        0statnio edytowany przez kuleczka; 29-12-06, 22:52.

        Skomentuj

        • sprezynowiec
          Świętoszek
          • Nov 2006
          • 18

          kuleczka jak pojdziesz do tego lekarza to opowiedz potem ze szczegułami jak było, bo ja cayły czas sie waham czy isc, chyba pujde w wakacje 2007 bo jak w szkole podczas sikania zacznie mnie bolec albo cos sie bedzie działo to moze byc problem, a wtedy to taka siara ze szkoda gadac... jak sie dowiedza...

          zapomniałem dodac: z tym bolem podczas sikania to chodzi mi o ten dwutygodniowy dyskomfort... (sorry za dublowanie postów mam nadizeje ze wiecej sie nie powtorzy ;p)
          0statnio edytowany przez sister_lu; 09-05-09, 21:14.

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020


            Tu też "zapomniałeś coś dodać"...
            Coś Ci się często to zdarza...

            Naucz się edytować posty, a nie tu burdel robisz...
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • sprezynowiec
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 18

              WIELKIE SORRY, nastepnym razem jak zapomne cos dodac to wyedytuje swego posta... JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM

              Skomentuj

              • kuleczka
                Świętoszek
                • Dec 2006
                • 20

                jaka siara!!?? czlowieku jutro ide z mama do lekarza, i pewnie niedlugo operacja, a po operacji powiem kolegom zeby mnie nie bili po jajach bo mialem operacje, bo nie raz sa takie glupie zartu u mnie w klasie i ja sie tego nie wstydze juz,(szczegolnie mnie pocieszyl "DarkAngel" respect man ) i walne prosto z mostu do nich,i juz nawet kolezance powiedzialem o tym jakos przez przypadek. A jezeli wiesz ze w klasie masz idiotow a nie ludzi to nie mow, ale tak jak wszscy doradzaja im szybciej tym lepiej . z ta operacja.

                aha jeszcze nie doczytalem, spokojnie opowiem ci to co zapamientam
                PS> czy mam zgolic wlosy do operacji, bo mam wieksze niz na glowie hehe
                0statnio edytowany przez kuleczka; 01-01-07, 18:03.

                Skomentuj

                • sprezynowiec
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 18

                  no dobrze by było jakbys zgolił ;p zeby nie było takiej sceny z łoniakami jak w strasznym filmie part 1 ;p

                  Skomentuj

                  • kuleczka
                    Świętoszek
                    • Dec 2006
                    • 20

                    heh , ale ja sie naprawde pytam czy zgolic, a z tym ze wieksze jak na glowie, to mam fryzure a raczej nie mam na wiosne chce miec na lyso teraz mam na maksa maszynka obcietne.
                    A czym najlepiej zgolic wlosy na jajkach i wokol penisa??

                    Skomentuj

                    • sprezynowiec
                      Świętoszek
                      • Nov 2006
                      • 18

                      najlepiej to najpierw skrócić nożyczkami (albo maszynka taka elektryczna jak masz) a potem bierzesz maszynke taka jak do golenia zarostu na twarzy, nakładasz pianke do golenia i jedziesz ;p

                      Skomentuj

                      • kuleczka
                        Świętoszek
                        • Dec 2006
                        • 20

                        a z moszny ?? tez maszynka reczna? jeszcze sobie jajka wytne

                        Skomentuj

                        • Ronaldo
                          Świntuszek
                          • Jul 2006
                          • 70

                          http://www.geocities.com/stulejka/stulejka.html jak ktos ma jakies watpliwosci co do zabiegu niech to przeczyta :p

                          Skomentuj

                          • Ruczaj
                            Świętoszek
                            • Jan 2007
                            • 2

                            Panowie ja sie nawet o tym tutaj wstydze napisac, ale również mnie ten problem dotyczy W sumie to ja z tym mam isc do ginekologa ?? troche sie wstydze, pujde tam i co powiem ? Pomóżcie Prosze o odpowiedz Pozdrawiam Aaaa i jeszcze jedno Jak wyglada ten zabieg ?? moze by ktos opisał. Dzieki z góry
                            0statnio edytowany przez Ruczaj; 05-01-07, 21:24.

                            Skomentuj

                            • zbigi
                              Ocieracz
                              • Nov 2006
                              • 127

                              Napisał Ronaldo
                              http://www.geocities.com/stulejka/stulejka.html jak ktos ma jakies watpliwosci co do zabiegu niech to przeczyta :p
                              PRZERAZAJąCE

                              Napisał Ruczaj
                              Panowie ja sie nawet o tym tutaj wstydze napisac, ale również mnie ten problem dotyczy W sumie to ja z tym mam isc do ginekologa ?? troche sie wstydze, pujde tam i co powiem ? Pomóżcie Prosze o odpowiedz Pozdrawiam Aaaa i jeszcze jedno Jak wyglada ten zabieg ?? moze by ktos opisał. Dzieki z góry
                              POCZYTAJ TEMAT WYżEJ A WSTYD NAPEWNO CI MINIE
                              0statnio edytowany przez sister_lu; 09-05-09, 21:15.

                              Skomentuj

                              • DarkAngel
                                Perwers
                                • Nov 2006
                                • 1020

                                zbigi: edytuj posty!
                                Wiem, że trzeba włożyć troszkę wysiłku by zacytować więcej niż 1 wypowiedź, ale warto... Przynajmniej burdelu nie ma ;].
                                >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                                Skomentuj

                                Working...