W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Korzystanie z ofert/ogłoszeń towarzyskich

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kochanica90
    Erotoman
    • Jan 2013
    • 605

    #76
    Troche innych. Taki trochę wieczny student przed 30.
    If your dick is longer than my heels, just say hello

    Skomentuj

    • Christophero
      Banned
      • Feb 2009
      • 1039

      #77
      Ja znam taki typ człowieka z reklamówką.
      Mieszkam od paru lat poza krakowem,
      takie niby miasto ale jednak wiocha.
      Mieszka tu kupa gnomów, którzy rano, często po 5 rano stoją przy krawężniku i mają reklamówkę w ręce.
      Czekają aż podjedzie bus taki z paką z tyłu.
      Z paki wystają style od szufli i betoniarka miniaturowa.
      Chłop jedzie rano beton kręcić.

      Potem tego samego widzę pod monopolem koło 18, z kolegami upłynnia gotówkę z dniówki na alkohol możliwie tani z najtańszych.

      Nazywam ich gnomami.

      Dobrze że pracują jednak, za to nimi nie pogardzam, ale postrzegam ich jako ludzi bez skomplikowanego procesu myślowego.

      Myślę też że są szczęśliwsi od nas.

      Napisał on82
      Bez wnikania w szczegoly, po ojca kolegi "ktos" przyslal prywatny samolot. Jaka byla pompa, jak przy odprawie dla vipow stal w klapkach, z reklamowka biedronki i kapeluszem typu safari na glowie
      co to jest kapelusz safari??

      hahahaha
      0statnio edytowany przez sister_lu; 25-10-16, 17:52.

      Skomentuj

      • Christophero
        Banned
        • Feb 2009
        • 1039

        #78
        AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAahahaha
        ok!
        już kapuje!

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #79
          Napisał on82
          Bedzie oftop, ale przed laty szlajalem sie od lekarza do lekarza, zrobilem dziesiatki niepotrzebnych badan a na koniec zrobilem podejscie pseudo-naukowe Po prostu szukalem jakiegos wspolnego mianownika tego, co sie ze mna dzieje zanim dopadnie mnie bol. Jak zauwazylem pewne korelacje, zaczalem je wywolywac z premedytacja. Po mniej wiecej dwoch latach takiej zabawy chyba trafilem w sedno, bo po pierwsze dokladnie wiem, co musze zrobic, zeby skonczylo sie to bolem na drugi dzien. Po drugie wiem co zrobic, skoro wydarzyly sie pewne rzeczy, zeby zminimalizowac skutki a czasem nawet zupelnie znormalizowac sytuacje. Tym sposobem od ladnych paru lat mam ataki glownie przez wlasne niedopatrzenia
          JA bede offtop ale nie mam tyle czasu zeby sledzic duzo takich i podobnych wątkow.
          Jesli cos jest analizowane dwa (!!!) lata to lepiej kupic sobie wygodną poduszkę i umrzec powoli i spokojnie, z godnoscia.
          Ataki mam tylko w sytuacjach jak dzisiaj, gdy musialem odpuscic masazystke erotyczna bo szef mnie przytrzymal 11 godzin w pracy i ona poszla spac.

          Skomentuj

          Working...