W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Female Masking

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Female_Masker
    Świętoszek
    • May 2015
    • 1

    Female Masking

    Czy ktoś z Was uprawiał/uprawia female masking. Czy wiecie co to jest? I co o tym myślicie. Ciekawią mnie opinie głównie Pań (bo chcę ten temat skierować w ich kierunku).

    Jeśli nie wiecie z czym to się je to proszę o kontakt.

    Pozdrawiam.
  • kokoko6
    Ocieracz
    • Jun 2012
    • 146

    #2
    Wygląda komicznie

    Skomentuj

    • Mrau2
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2011
      • 207

      #3
      E tam wolę kominiarki

      maska która przypomina twarz... o co w tym chodzi? może zamiast wyciągać to z nas, to sam opowiedz Masker
      Nie wstanę! Tak będę leżał!

      Skomentuj

      • Fuckmen
        Banned
        • May 2015
        • 6

        #4
        Jak ktoś nie zna angielskiego to obrazki powiedzą o co chodzi
        Male enthusiasts of female masking don elaborate latex or silicone masks and bodysuits complete with breasts to become glamorous female alter-egos.

        Skomentuj

        • Mrau2
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2011
          • 207

          #5
          Nie podobają mi się te przykłady. W zasadzie chyba żadne przykłady mi się nie podobają. Pewnie chodzi o oczy. Większość masek zakrywa oczy pozostawiając źrenicom niewiele światła. Problem jest w tym, że prawdziwe oko patrzy tylko w jedną stronę, a nieprawdziwe (nawet wypukłe) patrzy wszędzie.
          Poza tym twarz powiększona o maskę jest o tyle twarzowa co orki i gobliny Petera Jacksona. Wybaczcie to ostatnie...
          Nie wstanę! Tak będę leżał!

          Skomentuj

          • martinx
            Świętoszek
            • May 2015
            • 12

            #6
            wyglada na jakies zaburzenie osobowości.

            Skomentuj

            Working...