Jaki jest rozmiar waszego penisa ?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nienastolatek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 334

    Solo?

    Skomentuj

    • Madara
      Świętoszek
      • Sep 2013
      • 7

      Całe 16 cm :p

      Skomentuj

      • alexandrowski
        Świętoszek
        • Jul 2018
        • 13

        14cm, co do grubości to jest przeciętny, średnia krajowa

        Skomentuj

        • Magiczny96
          Świętoszek
          • Jan 2014
          • 32

          15cm, w sumie nie jest jakiś wielki ale ważne że mi nie przeszkadza ;p
          Życie nie bajka? No ale jak kto😂

          Skomentuj

          • Baltazar88
            Świętoszek
            • Mar 2019
            • 2

            14,5 cm

            Skomentuj

            • RogatyDzdz
              Świętoszek
              • Oct 2018
              • 14

              16,5 cm, więc nie ma na co narzekać

              Skomentuj

              • Marduk666
                Ocieracz
                • Mar 2015
                • 191

                Na oko z 15 cm, ale kazda mowila, ze dla niej w sam raz, zadna nie narzekala. Malo tego, niektore majac doswiadczenia z wiekszymi od mojego twierdzily, ze to nie bylo dla nich wygodne, czasem bolesne i nieprzyjemne. Nie spotkalem zadnej ktora lubila wielkie rozmiary.

                Skomentuj

                • Mike_Maja
                  Świętoszek
                  • Apr 2019
                  • 37

                  A propo dużych rozmiarów i tego uwielbienia dla ciasnych wagin...
                  Jasne że łatwiej zrobić loda na 15 cm czy uprawiać zwykły seks. Z wiekiem zmienia się z reguły podejście, ale niekoniecznie dochodzi do zmiany właściciela penisa na większy.
                  Co do czasów kiedy będąc nastolatkami każda modliła się, żeby była ciasna, tak już przed trzydziestką lub wcześniej pochwa może już nie tylko służyć do wkładania jedynie penisa

                  P.S.

                  Jest wielki plus posiadania penisa 15 czy 16 cm... zdecydowanie będzie Wam łatwiej namówić swoją partnerkę na pierwszy anal

                  Skomentuj

                  • darrus
                    Banned
                    • Apr 2019
                    • 1

                    10-15 cm to naprawdę wystarczająca wielkość penisa. Nie każda kobieta lub duże bo niekiedy seks może być bolesny. Aczkolwiek jeśli czujecie, że wasze penisy są za małe to na pewno istnieją jakieś sposoby na ich powiększenie, np. powiększenie kwasem (coś alla botoks), suplementy czy też zachowanie odpowiedniej diety. Wraz z tyciem penis się zmniejsza.

                    Skomentuj

                    • 71boy
                      Świętoszek
                      • Jan 2015
                      • 6

                      Napisał darrus
                      na pewno istnieją jakieś sposoby na ich powiększenie, np. powiększenie kwasem (coś alla botoks), suplementy czy też zachowanie odpowiedniej diety.
                      pierwsze słyszę

                      Napisał darrus
                      Wraz z tyciem penis się zmniejsza.
                      tylko optycznie

                      Skomentuj

                      • cmanson
                        Ocieracz
                        • Jul 2011
                        • 185

                        Klasyczne 15 cm,czyli średnia europejska. Na pocieszenie obwód już ponad przeciętną.
                        Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

                        Skomentuj

                        • maniek104
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 9

                          Długość- jak większość 16-17cm. Obwód już powyżej przeciętnej (15-15,5cm). Przy tradycyjnym seksie partnerka jak najbardziej zadowolona, jednak potrzebuje rozgrzewki żebym się mógł ostro wpychać do końca.
                          Niestety z analem są problemy, głębokie gardło „po same kule” też nie da rady(jeśli o moją partnerkę chodzi bo pewnie niektóre były by zdolne) 🙂. Cóż... trzeba ćwiczyć

                          Skomentuj

                          • Robiro
                            Świętoszek
                            • May 2019
                            • 1

                            17,5 cm. Moja obecna partnerka nie narzeka Wcześniejsze doświadczenia już nie takie radosne. Dla mojej poprzedniej kobiety był on za duży. Mówiąc mniej ogólnie – nie pasowała jej wielkość. No ale wiadomo. To kwestia indywidualna:] Ja jestem z penisa zadowolony. Obecna kobieta też. Wszyscy jednym słowem. A jeszcze do tego zgraliśmy się temperamentami, więc to już w ogóle fajna sprawa. I w sumie moglibyśmy z łóżka w ogóle nie wychodzić Niestety proza dnia codziennego nam to skutecznie utrudnia
                            https://porostwlosow.pl/member-xxl-p...y-problem.html

                            Skomentuj

                            • mischa
                              Świętoszek
                              • Jun 2019
                              • 15

                              Mój jak stanie to ma 11cm. Mam nadzieję że z wiekiem urośnie.

                              Skomentuj

                              • kamil_ke
                                Świntuszek
                                • Feb 2015
                                • 78

                                Napisał mischa
                                Mój jak stanie to ma 11cm. Mam nadzieję że z wiekiem urośnie.

                                a ile masz lat?

                                Skomentuj

                                Working...