W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Spermowy kłopot

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ginger
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 3

    Spermowy kłopot

    Hej,Mam 13 lat i od kilku lat się masturbuję.
    Niestety zero śladu spermy a zamiast niej przeżroczysta wydzielina.
    Czy to jest normalne czy coś zemną nietak gdyż czytałem w innych postach że pierwszy wytrysk osiągiwaliście w wieku właśnie 13 lat.
    Chciałbym tez podkreślić ze 13 stukła mi niedawno a dokładnie 4 Kwietnia. Moim drugim problemem jest to że podczas Masturbacji nieosiagam Orgazmu lub niewiem czy to jest orgazm. Prosze o jak najszybszą odpowiedz. Z góry dziękuję
    0statnio edytowany przez sister_lu; 11-11-16, 13:06. Powód: formatowanie
  • Szlajfka
    Perwers
    • Oct 2005
    • 1057

    #2
    Każdy dojrzewa w innym tempie, jedni szybciej inni później. Poczekaj trochę, a bedziesz miał i orgazm i wytrysk
    Nadzieja umiera ostatnia....

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #3
      nie wiem jak to facet moze nie miec orgazmu - to jest cos wrodzonego. Bez wytrysku tez jest orgazm - masz taki stan ze naprezaja ci sie wsyzstkie meisnie a po juz nie masz ochoty dtykac ptaka/sprawia ci to bol? To byl orgazm.
      Poczekaj, sperma sie pojawi. Masz jeszcze troche czasu zeby to nie bylo niczym nie normalnym. Ciesz sie tym ze nie musisz po sobie sprzatac ;P
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • HIV
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 13

        #4
        Napisał Bender
        nie wiem jak to facet moze nie miec orgazmu - to jest cos wrodzonego. Bez wytrysku tez jest orgazm - masz taki stan ze naprezaja ci sie wsyzstkie meisnie a po juz nie masz ochoty dtykac ptaka/sprawia ci to bol? To byl orgazm.
        Poczekaj, sperma sie pojawi. Masz jeszcze troche czasu zeby to nie bylo niczym nie normalnym. Ciesz sie tym ze nie musisz po sobie sprzatac ;P
        FACET, a chlopiec, ja pierwszy raz masta blasta wykonalem chyba w wieku 14 lat, a 13-latek mowi juz ze od paru lat, pozwol jajeczkom dojrzec daj sobie na wstrzymanie pamietam ze na poczatku takie dziwaczne uczucie pozniej cieplutko sie na calym ciele zrobilo a jak nadszedl ten czas to poczulem jakbym dostal z butelki w glowe ale to nie byl bol tylko takie drgania w mozgu, przyjkemne uczucie (tak za pierwszym razem)

        Skomentuj

        • Paveo
          Ocieracz
          • Feb 2006
          • 139

          #5
          Spokojnie masz jeszcze czas na pojawienie się spermy. Do tego proponawłbym taką dłuższą technike i raczej nie codzienne zabawy, bo przynajmiej u mnie jeśli robie to codziennie to spermy za wiele nie ma (15 l.) Za to po kilku dniach postu i dłuższej zabawie mam problemy żeby wszystko posprzątać dobrze .

          Co do orgazmu, to tak jak wczęsniej: spróbuj dłużej się zabawiać.

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Ale ja to robilem od zerowki i orgazm mialem a wytrysku sila rzeczy nie...
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • HIV
              Świętoszek
              • Jun 2005
              • 13

              #7
              Napisał Bender
              Ale ja to robilem od zerowki i orgazm mialem a wytrysku sila rzeczy nie...
              WOW. Niezle mnie wtedy strasznie te rzeczy krepowaly...dziewczyny podnosily spodniczki to mi sie glupio robilo ;P ale moim zdaniem chyba to wszystko musi tam dojrzec i wyprodukowac dlatego moze nie miales wytrysku :]

              Skomentuj

              • Janko
                Ocieracz
                • Feb 2005
                • 146

                #8
                Jak nie wiesz czy miales orgazm to nie miales. Nie boj nic, kwestia wieku, niedlugo bedzie dobrze :-)

                Skomentuj

                • Adi...
                  Świętoszek
                  • Mar 2006
                  • 25

                  #9
                  hm... tak jest to normalne w tym wieku nie dlugo na pewno dostaniesz normalna sperme wiec sie nie przejmuj
                  Życie jest takie, jakim czynia je nasze mysli...

                  Skomentuj

                  • gal_anonim
                    Ocieracz
                    • Mar 2006
                    • 107

                    #10
                    W sumie na początku to takie dziwne uczucie było, ten orgazm. W sumie mało przyjemne, po prostu nie wiedziałem o co chodzi. Później się wyrównało wszystko i spox. A jak nie masz jeszcze spermy to nie ma problemu, nie trzeba sprzątać po sobie.

                    Skomentuj

                    • wj*81"
                      Banned
                      • May 2006
                      • 52

                      #11
                      Spokojnie masz jeszcze czas na pojawienie się spermy. Do tego proponuje spokojną i dłuższą technike i raczej nie codzienne zabawy bo możesz się przyzwyczaić.

                      Co do orgazmu, to tak jak wczęsniej: spróbuj dłużej się zabawiać.

                      Ginger: mam pytanie jaki on jest duży, bo to też ma znaczenie?

                      Skomentuj

                      • sUsHi
                        Ocieracz
                        • May 2006
                        • 159

                        #12
                        jej.... wes chlopie zaprzestan tej masturbacji :/ jak sie zabardzo wkrecisz to pozniej mozesz miec problemy :/

                        a o sperme sie nie martw, nie ma reguły, kazdy rozwija sie inaczej, mozesz zaczac sie martwic jak za kilka lat niebędziesz mial wytrysku
                        Nie wszystko jest dosłowne, więc myśl. To naprawde nie boli...

                        Skomentuj

                        • Ginger
                          Świętoszek
                          • Apr 2006
                          • 3

                          #13
                          10 cm

                          Skomentuj

                          • Bender
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 3026

                            #14
                            1. Ma czas urosnac
                            2. Mierzone w sposob tak, aby wyszlo mu jak najwiecej?
                            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                            Billy Crystal

                            Skomentuj

                            • gesio
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 28

                              #15
                              jak bedziesz mial 15 lat, bedziesz tryskal jak... wąż strażacki.
                              0statnio edytowany przez gesio; 26-05-06, 08:09.

                              Skomentuj

                              Working...