Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 08-04-18, 23:48   #1
Mlodzian1121
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Postów: 3

Płeć: Mezczyzna
Prezerwatywy Durex extra safe pytania i zagadnienia .
Witam ogólnie zaczne od tego ze mam 17 lat moja dziewczyna 16 .... zaczęliśmy współżycie niedawno ... i mega nam sie podoba strasznie uważamy zeby nie zostać rodzicami ale mamy tez wielka ochote na sex.

Największy problem jest ze mną... tak sie napalam nakręcam na nią ze jakieś 2 minuty i juz nie mogę wytrzymać i dochodzę... czytałem ze niby u osób zaczynających te sprawy to normalne .. to prawda ?

Szukałem tez na Internecie jakis opini o prezerwatywach ktore najlepsze ... niby te Durex extra safe maja byc bezpieczne ...polecacie je ? Pekaly wam kiedys ? A jak nie te to jakie inne ?
A moze macie jakies sposób zeby przedłużyć to a nie szytowac po 2 minutach ...
A jeszcze jedno czy jak np dojde 1 raz w prezerwatywie to musze ja zmieniać na nowa czy mozna dalej ?


Mam nadzieję ze pomożecie ��

Ostatnio edytowany przez Mlodzian1121; 09-04-18 at 00:05.
Mlodzian1121 jest offline   Reply With Quote
Old 13-04-18, 09:27   #2
kryzys
Banned
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Postów: 1

Płeć: Mezczyzna
Prezerwatywy Durex są mega dobre, tzn. nie pękły nigdy nie z winy osoby zakładającej. To najważniejsze, żeby nie zahaczyć nigdzie paznokciem, zębami, biżuterią, bo wtedy klops. No i dobrą stronę też to trzeba zrobić.

Co do drugiej sprawy to myślę, że nie masz się czym przejmować, bo jesteś bardzo młody. Z czasem to powinno się uregulować, jednak nie miej na sobie żadnej presji. To plusy i minusy młodości ziom.
Jeśli jednak nie będziesz czuł, że po dłuższym czasie jest lepiej to warto poszukać psychologa do rozmowy. Ale myślę, że obejdziesz się bez. Powodzenia
kryzys jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Dojrzewanie

Tags
durex extra safe, mlodnyniedoswiadczony, sex

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:23.
   Archiwum