W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewczyny, kiedy zmienil sie wasz stosunek do seksualnosci? ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Slave69
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 153

    #16
    13 może 14...

    Ale czytając ten temat przypomniało mi się jak z koleżanką w wieku 8 lat usłyszałyśmy słowo 'prostytutka' i hmmm... wyjaśniła nam któraś z mamuś, że jest to kobieta która śpi z wieloma mężczyznami i dumne z siebie bawiłyśmy się przez długi czas, że nasze lalki barbie są prostytutkami najlepsza była reakcja mojej mamy jak jej o tym powiedziałam

    pozdrawiam
    " pękła czara goryczy, rozlanych kropel już nikt nie policzy"

    Skomentuj

    • lawlessness
      Erotoman
      • Aug 2006
      • 504

      #17
      Jak miałam 13-14 zaczęłam dostrzegać że są chłopcy, około 16-17 roku życia ostro mnie zainteresowali, ale na dobre sie rozkręciłam jak miałam 18.
      0statnio edytowany przez lawlessness; 09-04-07, 22:44.
      Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

      Skomentuj

      • monia:P
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2007
        • 287

        #18
        brzydzic mnie nigdy nie brzydzily a zaczelam sie interesowac majac ok 14-15 lat
        'Nie ważne ile jest się razem...
        Ważne jak piękne są to chwile...'

        szczęśliwa z moim Kochanym

        Skomentuj

        • Mysia9...
          Świętoszek
          • Jun 2007
          • 17

          #19
          Ja w dzień moich 14 urodzin pierwszy raz sie całowałam... i to wtedy minęło mi to obrzydzenie...

          Skomentuj

          • Desdemona
            Ocieracz
            • Mar 2007
            • 190

            #20
            Jakieś 12-13.
            ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

            Skomentuj

            • olivia
              Świntuszek
              • Jun 2007
              • 74

              #21
              gdzieś tak koło 16 roku życia, a tak na poważnie i bardziej to jak związałam się na poważnie z chłopakiem, a mianowicie w wieku 19 to on najbardziej pobudził we mnie te myśli, o ktorych teraz myślę bardzo często. Przedtem jak byłam młodsza to było to ochydne, a teraz to sama rozkosz z każdym dniem coraz bardziej się tym interesuję. W wiadomym celu-hehe. Im bardziej poznasz to, tym będzie Ci lepiej w związku przy bliższym spotkaniu z ukochaną osobą. pozdrawiam

              Skomentuj

              • laleczka23
                Ocieracz
                • Jun 2007
                • 130

                #22
                Ja od dziecka lubiłam się dobrze zabawić:-P.Już w piaskownicy miałam "brzydkie" myśli o chłopcach, a móje lalki Barbie zawsze miały bogate i pełne przygód życie erotyczne u boku Kena.

                Ja w wieku 5 lat to już wiedziałam,że będę kobietą zdecydowanie uległą i przywiązywałam się do krzesła aby w pełni zaspokoić swoje potrzeby .
                Asiulek nas tu w trombe robią z tym 15,16 lat;-)
                0statnio edytowany przez sister_lu; 13-11-16, 10:29.

                Skomentuj

                Working...