W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • brzydki27

    wszystkie kobiety to ****** ale baba faceta jakimś penisem z sylikonu zgroza nie no dziekuje ale już nie dzisiaj nie jem kolacji

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3900

      wszystkie kobiety to ******!!!


      hahaha kozak, wracaj na Ukraine
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Civic
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 44

        Kurde no..mój jednak sie zgodzi tylko i wyłącznie na palec w odbycie :/ Ech.."królewski tyłek"
        "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

        Skomentuj

        • seen
          Świętoszek
          • Jan 2007
          • 7

          A moja polowka ma opory przed zalozeniem strapona - wibratorkiem sie bawila z moim tyleczkiem ale twierdzi ze pasek to juz wynaturzenie - szkoda bo mam ochote zeby mnie ostro wymeczyla

          Mam nadzieje ze z czasem sie przekona

          Skomentuj

          • Truskaweczka123
            Świętoszek
            • May 2007
            • 6

            Napisał Civic
            Kurde no..mój jednak sie zgodzi tylko i wyłącznie na palec w odbycie :/ Ech.."królewski tyłek"
            No to Ci gratuluje bo moj sie nie chce zgodzic na sex analnym mimo ze bez oporow wklada mi paluszek czy jezyczek wiec mysle ze on raczej z przekory nie chce zgodzic sie na wiecej, a jak go namowic zebym mogla tez mu wlozyc paluszek lub jezyczek

            Skomentuj

            • Civic
              Świętoszek
              • Apr 2007
              • 44

              Napisał seen
              A moja polowka ma opory przed zalozeniem strapona - wibratorkiem sie bawila z moim tyleczkiem ale twierdzi ze pasek to juz wynaturzenie - szkoda bo mam ochote zeby mnie ostro wymeczyla

              Mam nadzieje ze z czasem sie przekona
              Dlaczego mój facet nie ma takiego podejścia do sprawy ? A jak mam go przekonac? Dlaczego chciałbyś aby Twoja kobieta Cie wyrznela?
              "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

              Skomentuj

              • seen
                Świętoszek
                • Jan 2007
                • 7

                Hmm moze ta wypowiedz bedzie troszke dziwna ale wlasnie na wlasnej skorze przekonalem sie ze wole strap-on robiony przez kobiete niz prawdziwego meskiego fiutka. Duzy strapon w spraswnych rekach to jest zabawa - przy okazji pochwale sie ze wlasnie przezylem swoj 1 seks z facetem :]

                CIVIC:

                Bo sprawia mi to mega przyjemnosc przy zabawie z wibratorkiem mialem orgazm zycia - po prostu uwazam ze anal w dobrym wykonaniu daje wrazenia jak nic innego :]

                Edytuj posty!A.
                0statnio edytowany przez Astraja; 10-05-07, 13:23.

                Skomentuj

                • Civic
                  Świętoszek
                  • Apr 2007
                  • 44

                  No właśnie "w dobrym wykonaniu". W tego typu zabawach jestem początkującą, a jak wiadomo praktuka czyni mistrza. Więc jak go przekonac, że z czasem bedzie lepiej. Dlaczego faceci tak rzadko sie poświęcają? Przy pierwszych trzech stosunkach mnie skręcalo z bólu.., więc dlaczego on nie może przez pewnien czas pocierpieć? I to nas sie nazywa SŁABĄ PŁCIĄ??!! Trzymajcie mnie bo spadne!!
                  "Wszystkim dziewczynom jest źle, wszystkie dziewczyny są smutne i złe"

                  Skomentuj

                  • Jaskier
                    Ocieracz
                    • May 2007
                    • 185

                    stary dowcip mowi : kobiety sobie przekluwaja uszy, depiluja woskiem nogi, robia permanenty makijaz, operacje plastyczne, liposukcje - a potem w dupe nie bo boli

                    moja ex wzbraniala sie gdy ja cos tam jej kombinowalem - nawet jezyka nie dopuszczala
                    co nie przeszkadzalo jej zupelnie atakowac mojego tylka
                    mialo byc tak ze ona sproboje na mnie dildo - potem ja na niej moim sprzetem
                    ja stanelem na wysokosci zadania - slowo sie rzeklo - ona wydygla

                    mimo ze z poczatku bylo bardozej bolesne i uciazliwe niz przyjemne - orgazm kosmiczny :]

                    Skomentuj

                    • jabdo
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 3

                      Napisał jarak
                      przymierzamy się z żoną do zakupu sprzętu...
                      z wibratorem już próbowaliśmy, ale ona chce po prostu rżnięcia, no i ja też
                      Niech ktoś opisze swoje doświadczenia w tym temacie
                      Hello

                      Moge sie podzielic doswiadczeniami w tym temacie, od paru lat z druga polowka uzywamy strap-on w roznych konfiguracjach.

                      Skomentuj

                      • Kolo85
                        Świętoszek
                        • Sep 2006
                        • 2

                        a moze jest jakas kobieta lub para z trojmiasta ktora lubi takie zabawy?
                        ja atrakcyjny bi

                        Skomentuj

                        • tymbark9
                          Ocieracz
                          • May 2007
                          • 128

                          "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
                          że spełnią się wszystkie pragnienia....."

                          Skomentuj

                          • Michas
                            Świętoszek
                            • Jun 2007
                            • 18

                            Takie zabawy zdecydowanie nie dla mnie. Nie wiem czemu, ale wogóle nie mam skłonności do perwersji

                            Skomentuj

                            • Arctor
                              Ocieracz
                              • Oct 2006
                              • 134

                              Bardzo chcialbym sprobowac, tylko musialbym poznac kobiete, ktora ma doswiadczenie w tym temacie , lub tez chcialaby to poznac.

                              Skomentuj

                              • Poker
                                Świntuszek
                                • Sep 2006
                                • 67

                                zastanawia mnie fakt jak tacy mężczyźni wyruchani w dupsko, są puźniej traktowani przez swoje kobiety takie troche ciotowate to jest, ale co kto lubi... ja osobiście NIE miałbym ochoty tego spróbować

                                Skomentuj

                                Working...