W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wyglad partnera

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Falcon
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2005
    • 369

    #46
    a mowia ze kobieta zmienna jest
    Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

    Skomentuj

    • manus dei
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 420

      #47
      Falcon kobiety w Polsce są tak śliczne że głupotą byłoby się ograniczać tylko do jednego stylu zachowania czy ubioru
      "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

      Skomentuj

      • Redchemist
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 396

        #48
        Wynikało to niemożności doboru poszczególnych komponentnów lub odważne prowokacyjne włożenie rzeczy niepasującej lansując nowy trend. Językiem świata mody - eklektyzm. Chociaż kilka panienek(najczęściej pankówy)na rożnego rodzaju imprezach czarnych sukienkach i glanach widywałem Jak dla mnie niestety antykobiecy obrazek.... Nie rozumiem dlaczego, ale gdy dziewczyna niewłaściwie dobierze buty, torebkę lub nawet kolczyki do reszty to niestety zauważę to....Eh....pan czepialski jestem chyba......
        Varium et mutabile semper femina

        Skomentuj

        • manus dei
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 420

          #49
          Redchemist również mam ten paskudny zwyczaj, i jeden niewłaściwie dobrany element psuję całą harmonię kobiecego ubioru i dobrego wyglądu. Strasznie mnie to drażni Pomijam fakt że sam chodzę w wytartych jeansach, eleganckiej koszuli i wojskowej kurtce, do tego obowiązkowo wygodne trekkingi
          "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #50
            ehhe no prosze a ja myslalam ze panom do szczescia wiele nie trzeba krotka spudniczka szpilki i nic wiecej a tu widze ze macie wysokie wymagania co do ubioru i dodatkow
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • manus dei
              Erotoman
              • Feb 2005
              • 420

              #51
              Sama słodycZ lubię jak dziewczyna jest ładna i potrafi to podkreślić poprzez styl i klasę. Bo pokazać cycki i brak bielizny to pierwszy lepszy plastik potrafi.
              "Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam Ci prztyczka ani klapsa. Nie powiem nawet pies Cię je..ł bo to mezalians byłby dla psa."

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #52
                no widzisz jesli chodzi o obcych facetow ktorych "poznaje" na imprezach to dla nich wlasnie liczy sie aby ubrania bylo jak najmniej ale moi koledzy sa zdania takiego ze nie kazdemu wszystko pasuje lubia dziewczyny w szpilkach ale tez podoba im sie dziewczyna ktora ma 150 cm wzrostu w skorzanych trampkach dlatego ze jej to poprostu pasuje
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • Redchemist
                  Erotoman
                  • Jul 2005
                  • 396

                  #53
                  Dodatki stanowią rzecz niezwykle istotną. Nieadekwatny dobór choćby jednego z komponentów spowoduje, że cały urok kobiety w jednej chwili zniknie jak sen jaki złoty.... Nieskromnie powiem, że my niestety jesteśmy większymi wzrokowcami niż Wy i posiadamy tym razem stety bardziej rozbudowane poczucie piękna
                  Varium et mutabile semper femina

                  Skomentuj

                  • tabula rasa
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 640

                    #54
                    A mnie najbardziej rajcuje odkrywanie piękna w byle jak ubranej kobiecie.Ile inwencji trzeba mieć i ile możliwości daje tworzenie narodzin piękna z kopciuszkaZrobiona laska przyciaga wzrok i wzwód niekiedy,ale na krótką metę.Najwięcej frajdy daje odkrywanie nieznanych pokładów urody i zachowań w naturszczyku,szczególnie jeśli jesat chętna i współpracuje.
                    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                    Skomentuj

                    • Redchemist
                      Erotoman
                      • Jul 2005
                      • 396

                      #55
                      no cóż Sama słodycZ...Gust nie podlega dyskusji
                      Varium et mutabile semper femina

                      Skomentuj

                      • Sama słodycZ
                        Erotoman
                        • Jun 2005
                        • 482

                        #56
                        Redchemist wiesz wydaje mi sie ze to ze ktos lubi dziewczyny skapo odziane to nie jest kwestia gustu tylko stopnia napalenie

                        mnie osobiscie denerwuja takie lalki barbie ubrane w rozowe ubranka i z duza iloscia malych dzieciecych spineczek we wlosach mysla ze wygladaja slodko tak samo nie lubie rozebranych dziewuch ktore na widok fajengo samochodu albo pelnego portfela wyskakuja z majtek chociaz niekiedy to nawet nie moga z nich wyskoczyc poniewaz nie maja ich na sobie
                        Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                        Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                        Skomentuj

                        • Redchemist
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 396

                          #57
                          Tabula raza Fakt!!! Po prostu uwielbiam sytuacje,kiedy dziewczyna, która na co dzień ubiera się umiarkowanie kobieco(jakiś sweter, spodnie) a na "Sylwka" lub inną imprezę....Śliczna taftowa suknia z dłuugim rozcięciem(cholera szaleję za tym szczegółem!!!) z boku lub przodu oraz pantofelki na szpileczce Normalnie cios centralnie między oczy i kopara do samej ziemi a jęzor po podłodze jak dywan w kosciele!!!!To test to!!! W czasach liceum, mając 16 lat zakochałem się w dziewczynie z młodszej klasy, która wpadła mi w oko już na początku roku szkolnego. Na co dzień luźne swetry, ale gdy zobaczyłem ją przemykającą korytarzem na Festiwlu Kulturalnym w mojej szkole to...doznałem uczucia prawie duszności coś jak zwężenie krtani bo na niej poczułem ucisk,oddech płytki i szybszy a ja zrobiłem się czerwony jak burak serce zaczęło walić jak na jakichś prochach(Rojze wyjaśnij to). NIESAMOWITE UCZUCIE!!! TO BYŁO TO!!! Niestety ta miłość nie doświadczyła wzajemności ze strony Klaudii(do dziś istnieje dla mnie piękniejsze imię dla kobiety) i kosztowała mnie mnóstwo bardzo przykrych cierpień natury psychicznej których naprawdę nie życzę absolutnie nikomu....
                          Varium et mutabile semper femina

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #58
                            Pora skomentować wasze przyspuszczenia odnosnie mojego miłego:
                            Napisał Falcon
                            rojze : jakis dlugo wlosy typ, bardzo tolerancyjny z duza doza fantazji i do tego bardzo inny w jak najbardziej pozytywnym tego slowa znaczeniu.
                            Włosy ma krótkie, ale zwykle miał długie, więc prawie racja. Bardzo tolerancyjny, fakt. No i inny! Oczywiście pozytywnie.

                            Napisał Bender
                            To ja sproboje z rojze:
                            Facet raczej drobny niz postawny, nie grzeszacy wielkim wzrostem. Powazny, jednak zabawowy i otwarty na rozrywke, otwarty na nowosci i odwazny by probowac nowych rzeczy. Troszke szalony czsami. I ma to cos w oku. Inteligetny, co widac juz po kilku chwilach rozmowy...
                            Ciekawe ile trafilem =)
                            Jest dużo wyższy ode mnie (ja 158, on 180cm) i bardzo szczupły.
                            Czasem bardzo poważny, zabawowy też czasem, otwarty i odważny również. Bywa szalony. Inteligentny, acz niewykształcony jakoś szczególnie wysoko.

                            Napisał tabula rasa
                            Facet Rojze to jej przeciwieństwo.Trochę zagubiony romantyk,jednak nie pozbawiony pewności siebie.Poukładany,fizycznie i psychicznie,zdolny do szaleństw,jednak w ograniczonym zakresie.Sterowalny.Zewnętrznie-ciacho.
                            .
                            Z pewnością nie romantyk. Raczej zagubiony, niż pewny siebie. Poukładany, fakt. Cholernie niezależny, ale także pozwalający na niezależność. Z wyglądu- sympatyczny.

                            Napisał Redchemist
                            Co do Rojze: Także inteligentny gość co można wnioskować po wysoce prawdopodobnym intelekcie Rojze - ona na 100% przygłupów i nierozgarniętych musi omijać szerokim łukiem!!! Co do wyglądu...facet o typowo męskich rysach twarzy z kilkudniowym zarostem.
                            O inteligencji już pisałam. Rysy twarzy bardzo delikatne, wręcz dziewczęce, gładko wygolony zazwyczaj.
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • Jakub
                              Perwers
                              • Jun 2005
                              • 702

                              #59
                              Rojze: "gładko wygolony zazwyczaj."

                              No kurcze to on ma si bolic a Ty nie i gcie tutaj równo uprawnienie sexmisje robisz czy jak

                              (oczywiście żartuje sobie )

                              Skomentuj

                              • Rojza Genendel

                                Pani od biologii
                                • May 2005
                                • 7704

                                #60
                                Napisał Jakub
                                Rojze: "gładko wygolony zazwyczaj."

                                No kurcze to on ma si bolic a Ty nie i gcie tutaj równo uprawnienie sexmisje robisz czy jak

                                (oczywiście żartuje sobie )
                                ... mimo moich protestów się goli... :-)
                                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                                Skomentuj

                                Working...