W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mały żelowy członek w pupie podczas masturbacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DajMiTęNoc
    Perwers
    • May 2005
    • 1153

    #16
    ej nie wklejaj jakis cytatow ktorych ja nie napisalem nie lubie jak mi sie cos wmawia
    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #17
      Radek... wiesz... zniknij z mego zycia raz na zawsze dobrze ?? byla bym Ci wdzieczna :/... wykarz sie garstka honoru i odejdz...

      DajMiTeNoc > Ty zboku nazwales kogos "ciebiem" uu wez tak nie jedz ludzi !! lepiej
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • DajMiTęNoc
        Perwers
        • May 2005
        • 1153

        #18
        nikogo nie nazywałem radeki ma jakies dziwne jazdy jak zwykle chłopak ma bujna wyobraxnie i wkleił cos czego ja nei napisałem
        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #19
          DajMiTeNoc > chcesz powiedziec ze to sa halucynacje na temat postow - widmo ?? :>
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • DajMiTęNoc
            Perwers
            • May 2005
            • 1153

            #20
            nie chce powiedziec ze to pocxatkowe stadium schizofremi
            Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

            Skomentuj

            • Sama słodycZ
              Erotoman
              • Jun 2005
              • 482

              #21
              hm.... wiec sadzisz ze to schizofrenia :>?? no diagnoza byc moze trafiona...
              Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
              Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

              Skomentuj

              • Sama słodycZ
                Erotoman
                • Jun 2005
                • 482

                #22
                aaah panie doktorze kto by tak wspaniale stawial diagnozy jak nie pan
                Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                Skomentuj

                • radzio_z
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 496

                  #23
                  Napisał DajMiTęNoc
                  ej nie wklejaj jakis cytatow ktorych ja nie napisalem nie lubie jak mi sie cos wmawia
                  Cytat jest jak najbardziej prawdziwy i zamieściłeś go tutaj około 22:50. Widac jeden z moderów już go usunął, gdyż znaruszal on regulamin.

                  Słodka-> nie schlebiaj sobie. Mnie już tam dawno nie ma. Nie wszystko kręci się wokół Ciebie.

                  Pragnę wam obu przypomnieć ze Bender już dawno zasugerował nie zmieniania forum w czata , co wy w tej chwili właśnie robicie, prowadząc jednozdaniowe dialogi pomiędzy sobą, zamiast wymieniać opinie na zadany temat.
                  Jestem niepokorny

                  Skomentuj

                  • Sama słodycZ
                    Erotoman
                    • Jun 2005
                    • 482

                    #24
                    Radek... wiesz.... szkoda mi Ciebie naprawde bardzo... nie przypominaj nam :/ o niczym daj sobie spokoj i spier*** nikt Cie o zdanie nie pyta ja nie mam ochoty z Toba dyskutowac... jeszcze nie zauwazyles ze DajMiTeNoc robi z Ciebie wala ?? pozatym ten topic o banowaniu... hm... i kto tu ma dorosnac ??:/
                    0statnio edytowany przez Sama słodycZ; 08-08-05, 23:04.
                    Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                    Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                    Skomentuj

                    • radzio_z
                      Erotoman
                      • Feb 2005
                      • 496

                      #25
                      Aby uchronić siebie przed kolejnym, a Ciebie przed Twoim pierwszym banem, zamilnę. Masz coś do mnie wal na PM, maila lub gg (o ile jeszcze masz).

                      Odzwyczaj się reagowac tak emocjonalnie gdy ktoś nie podziela Twojego zdania.

                      Sugeruje powrót do pierwotego tematu tego posta. Wszystkie inne odbieram na PM.
                      Jestem niepokorny

                      Skomentuj

                      • DajMiTęNoc
                        Perwers
                        • May 2005
                        • 1153

                        #26
                        widze ze ban dał ci czas do głebokich przemyslen i czas naprzeczytanie zasad dzialania tego forum. forum działa identycznie jak czat ktos zamieszcza posta a druga osoba odpowiada a bender prosil tylko ze by nie odpisywac tak albo ok tylko całymi zdaniami bo zwykle odp ok to jest smiecenie
                        Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                        Skomentuj

                        • Sama słodycZ
                          Erotoman
                          • Jun 2005
                          • 482

                          #27
                          o czym mam do Ciebie pisac?? hę?? padlo by tam wiele nieprzyjemnych slow... widze e tobie lerzy cos na watrobie wiec moze wkoncu poweisz o co ci chodzi ?? bo mnei wkurzac zaczynasz :/
                          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                          Skomentuj

                          • Falcon
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Mar 2005
                            • 369

                            #28
                            Oral Lover jedno wiem juz na pewno podejscie do masturbacji masz zupelnie inne niz ja, ty z tego robisz caly akt nie krytykuje ale i nie pochwalam slowem wisi mi to ale ja bym sie nie odwazyl
                            Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                            Skomentuj

                            • KIKUNIA28
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2005
                              • 236

                              #29
                              czy wam sie w głowach po przewracało dlaczego na forum przeprowadzacie prywatne rozmowy zdecydowanie sa bez sensu to zwyczajna zenada
                              Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                              Skomentuj

                              • radzio_z
                                Erotoman
                                • Feb 2005
                                • 496

                                #30
                                Ja równiez uwazam że sex (masturbacja również) to nie sport. Tu nie obowiazuje zasada szybciej wyżej dalej. Według mnie trzeba sie w pewnym momecie zatrzymać i czerpać przyjemnośc z tego co się ma. Inaczej jest poważne ryzyko wpadnięcia w jakąś dewiację w poszukiwaniu coraz wiekszych doznan i wrażeń. Bałbym się również że w poszukiwaniu coraz to większych urozmaiceń, zgubiłbym gdzieś prawdziwy sens sexu, czyli dawanie przyjemności drugiej osobie, a jak narazie to dla mnie jest najważniejsze.

                                Pewne jest to że na takie zabawki powinny decydowac się osoby które po pierwsze to lubią, po drugie pewne czego chcą i co chca tym osiągnąć. Osoba nie posiadająca predyspozycji ku takim zabawom, może szybko sie w tym zapetlić i stracić kontrole nad samym sobą.
                                Jestem niepokorny

                                Skomentuj

                                Working...