Mały żelowy członek w pupie podczas masturbacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oral lover
    Świntuszek
    • Jul 2005
    • 99

    Mały żelowy członek w pupie podczas masturbacji

    ostatnio zakupiłem sobie takie oto cudeńko:

    i po prostu po włożeniu tego w pupe zaczałem sie masturbować ....powiem że doznania były o wiele wiele mocniejsze i milsze niż normalnie!! wspaniałe urozmaicenie!! polecam taki zakup każdemu spragnionemu moznych wrażeń
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #2
    a spróbuj kóleczek analnych podczas stosunku, gdy zostaną wyciągane powolutku gdy zaczynasz dochodzić efekt jest (no śmiało moge napisać) że 3 razy większy

    P.S.
    Z tego co sie oriętuje, to co jest przedstawione na rysunku to koreczek analny a nie członek chodź moge sie mylić
    Last edited by Jakub; 08-08-05, 16:13.

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #3
      oral lover jestes oblesny a fe i blagam Cie powiedz wkoncu ze to byly glupie zarty ze w zaciszu Twojego chlewu nie dzieja sie takei rzeczy o ktorych tu piszesz :/ prooosze
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • KIKUNIA28
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2005
        • 236

        #4
        lubi podkrecac tematy , to chyba jego pasja
        Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #5
          booze Jakub :/ ty tez popaprany jestes chyba niezle boze co tu sie dzieje :/


          Kikunia powiedz ze to nie prawda moze Ty uleczysz moje skolatane nerwy heheh

          rada od DajMiTęNoc > kolega proponuje zeby szanowny Jakub i oral lover sprobowali masturbacji z wiadrem tylko najpierw niech dobre je nasmaruja wzelina aa no i mozna jeszcze ze stluczona butelka buuhahah
          Last edited by sister_lu; 02-02-09, 23:07.
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Napisał oral lover
            ostatnio zakupiłem sobie takie oto cudeńko:

            i po prostu po włożeniu tego w pupe zaczałem sie masturbować ....powiem że doznania były o wiele wiele mocniejsze i milsze niż normalnie!! wspaniałe urozmaicenie!! polecam taki zakup każdemu spragnionemu moznych wrażeń
            Ale to wibruje, tak?
            I jaką ma średnicę?
            I gdzie można kupić?
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • KIKUNIA28
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2005
              • 236

              #7
              tak wibruje , srednic ma dowolna rozne są modele ,w kazdym sexszopie
              Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Jestem strasznie do tyłu chyba z techniczną wiedzą. Ale spodobało mi się to.
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • KIKUNIA28
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2005
                  • 236

                  #9
                  to zachecam w imieniu oral lover -( mysle ,ze nie masz mi tego za złe )do zakupu i podzieleniem sie wrazeniami
                  Życie nabiera sensu dopiero w wyobraźni

                  Skomentuj

                  • Jakub
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 702

                    #10
                    Napisał Sama słodycZ
                    booze Jakub :/ ty tez popaprany jestes chyba niezle boze co tu sie dzieje :/
                    Słodzutka ale co w tym jest złego, przecież nikt cie nie trzyma i nasiłe tego nie wkłada Pewnie że dla jednych będzie to bardzo przejemne doświadczenie a dla niektórych wręcz przeciwnie Trzeba być otwartym na świat, chodz nie wszystko odrazu trzeba testować na sobie, jeżli Ci to nie odpowiada to podejdz do tego jak do ciekawostek tak jak podają w TV że np w kosmosie jest tyle a tyle gwiazd

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Ano właśnie. Mnie te takie rzeczy interesują.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • tabula rasa
                        Erotoman
                        • Jul 2005
                        • 640

                        #12
                        Wybaczalne,słodka,z racji młodego wieku i wyobrażni erotycznej ograniczonej do ruchów posuwisto-zwrotnych.
                        Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                        Skomentuj

                        • radzio_z
                          Erotoman
                          • Feb 2005
                          • 496

                          #13
                          Słodka trzeba byc tolerancyjnym. Każdy lubi co innego. To że oral lover robi to naprawde nie mam wadpliwości, bo juz nawet zamieszczał zdjęcia jak sam sobie liże.

                          To zadna tajemnica że ta sama grópa nerwów na swoje zakonczenia na członku i w okolicach odbytu. Dlatego mężczynom przyjemnośc sprawiają tego typu pieszczoty (o ile nie jest uprzedzony do takich zabaw). Wszystko jest kwestia nastawienia.

                          Ja jednak wole nie włączać "sztuczności" do mojego życia erotycznego. Moim obiektem podniecenia musi byc moja dziewczyna, a nie jakis kawałek gumy czy plastiku.
                          Jestem niepokorny

                          Skomentuj

                          • Sama słodycZ
                            Erotoman
                            • Jun 2005
                            • 482

                            #14
                            Radek oszczedz mi wykladow co wolno a co nie...

                            Jakub rob co chcesz... jesli uwarzasz ze to dobre ale mi zabronic nie mozesz mnie to obrzydza ...

                            Tabula rasa... eeeh moja wyobraznia erotyczna nie obejmuje niestety tego ze facet lata z wibratorem w tylku no wybacz :/
                            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                            Skomentuj

                            • radzio_z
                              Erotoman
                              • Feb 2005
                              • 496

                              #15
                              Napisał DajMiTęNoc
                              hehehe ze oral lover jerst cieciem to wiadomo było ale ze jakub wiedziałem od poczatku chociaz upierał sie ze ma dziewczyne to jzu bylo podejrzane jak pisales ze chcez zeby cie dziewczyna zjechała sztucznym penisem jestes poprostu gejem hehehehehehe powiem tak chcecie rozkosz obejrzyjcie sobei pana wolodyjowskiego tam nadziewali ludzi na pale efekt bedziecie mieli za****sty
                              Nie mierz wszystkich według siebie. Pamiętaj że regulamin zabrania obrażania innych forumowiczów, a nazwanie kogoś "ciebiem" można tak traktować.

                              Slodka-> ja Ci żadnych wykładów nie robie. Zwyczajnie podrośniesz jeszcze trochę a niektóre rzeczy przestaną Cię dziwić.
                              Last edited by radzio_z; 08-08-05, 22:51.
                              Jestem niepokorny

                              Skomentuj

                              Working...