Wpadłem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pomuzciemi
    Banned
    • Dec 2011
    • 10

    #16
    dzięki za rade, sam czuje się kiepsko przez ten fakt, a jutro dziewczyna wybiera się do ginekologa, on pewnie jej przedstawi na czym to polega, jeśli uzna ze to aborcja to na pewno się nie zgodzi, a ja sam nie wiem co teraz mam myśleć bo ja na to namówiłem i czy przedstawić jej ten fakt czy niech zrobi to ginekolog? ale skoro aborcja w Polsce jest nielegalna to jednak rozmawiamy o antykoncepcji

    a co do tego czy chce złapać mnie na dziecko to raczej na pewno nie, sama zwracała mi uwagę o zabezpieczaniu się, ale wczoraj byliśmy pijani a gumek brakło i oboje tak jak byśmy se na to pozwolili, dziś mi powiedziała że stało się i tak jak by pogodziła się z faktem że jednak możne być z tego dziecko, razem ustaliliśmy że aborcja nie wchodzi w grę, a co do tabletki jutro wszystko się wyjaśni.
    Last edited by pomuzciemi; 27-12-11, 23:42.

    Skomentuj

    • red_painterka
      Perwers
      • Sep 2009
      • 997

      #17
      Dla kato-oszołomów i 72h godziny po to aborcja... Wszystko zależy od waszego punktu widzenia.
      Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

      Ignorance is bliss.

      Skomentuj

      • pomuzciemi
        Banned
        • Dec 2011
        • 10

        #18
        czy ginekolog jej to powie? jestem katolikiem i wypraszam sobie oszołoma, punkt widzenia zależy od punktu patrzenia, z punktu widzenia kościoła antykoncepcja jest zakazana, a wszyscy ja stosujemy, czyli według Ciebie z każdą użytą gumką dokonuje się aborcja? nie chce się przegadywać bo nie mam nastroju, a muszę se to jakoś wytłumaczyć

        Skomentuj

        • holly
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1090

          #19
          Jednak oszołom.

          Są tacy katolicy którzy nie są hipokrytami i seks uprawiają zgodnie z nauką kościoła tylko po ślubie ;] Więc punkt A, nie wszyscy stosują antykoncepcję.
          Punkt B, guma i aborcja nie mają nic wspólnego, ponieważ blokadą mechaniczną kondom nie dopuszcza do zapłodnienia. Tabletki 72 po nie dopuszczają do zagnieżdżenia zarodka w razie ewentualnego zapłodnienia, co w kręgach katolickich często uważane jest za aborcję.
          Zlituję się - http://pl.wikipedia.org/wiki/Antykoncepcja_postkoitalna

          a SE to SE możesz poprawić rażący błąd ortograficzny w nicku, bo oporowa siara.
          C'est la vie.

          Skomentuj

          • Ville
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2011
            • 237

            #20
            Ja w ogóle bym ten wątek traktował z przymrużeniem oka, zważywszy na poprzedni:

            A jeśli już traktować na serio to.. Znów bym odradzał niepotrzebną panikę.

            Skomentuj

            • prymulka
              Świętoszek
              • Mar 2009
              • 9

              #21
              Escapelle nie zawsze dziala. My równiez w przyplywie jakis niepohamowanych chwil uniesienia zrobilismy to bez zabezpieczen twierdzac ze jest cos takiego jak antykoncepcja "po". Bez wiekszych stresow na drugi dzien z samego rana udalam sie do ginekologa gdzie dostalam owa recepte. Zarzyłam tabletke jakoś po 20 godzinach od zdarzenia zatem skuteczność miała być jeszcze dość duża. Zależało mi również na specyfiku ktory w razie gdyby doszlo juz do zaplodnienia nie uszkodzi komórek. Podsumowując mamy pieknego zdrowego syna, choć mimo iż planowalismy dzieci nie bylismy na nie wtedy gotowi. Z perspektywy czasu czuje sie fatalnie z myśla ze zazyłam ta cholerna tabletke, patrzac na moje dziecko ( ktore bedzie 2 stycznia konczyc 3 miesiace) bo teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego -daje naprawde wiele radości, a usmiech dziecka to najwieksza nagroda. Zatem z własnego doświadczenia: lepiej najpierw pomyśleć i nie iść na zywiol a kiedy wydarzy sie podobna sytuacja przyjąc pokornie konsekwencje swych poczynan. Odpowiedzialność za swoje czyny to podstawa. Jesli uprawiasz sex musisz sie liczyc z potencjalna ciąża a tabletka po moze stanowi pewne rozwiazanie jednak w moim przypadku wiem ze nigdy juz nie podjelabym takich krokow bo zrozumialam ze jest to chec zabicia wlasnego dziecka i uwierzcie czuje sie z ta swiadomościa ze przyjelam ten specyfik fatalnie.

              Skomentuj

              • pomuzciemi
                Banned
                • Dec 2011
                • 10

                #22
                kur.a ja już się czuje fatalnie, dziś nim dziewczyna połknie pigule to myślę z nią porozmawiać w cztery oczy bo od tamtego zajścia dogadujemy się przez tel. ale dalej nie wiem co powiedzieć

                -od nicku się odstosunkuj

                -jak nie panikować jak czas ucieka

                -z moich znajomych w 99% składających się z katolików 98,5% używa antykoncepcji

                Skomentuj

                • Bambiii
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 852

                  #23
                  ja pieprzę chłopie, niech lala bierze tę pigułę i będziesz miał spokojny łeb

                  jaka aborcja? nawet nie wiadomo, czy jajko by się zagnieździło, także można mówic jedynie o zapobieganiu ciąży, a nie jej przerwaniu!
                  Eat shit.

                  Skomentuj

                  • pomuzciemi
                    Banned
                    • Dec 2011
                    • 10

                    #24
                    dzięki Bambiii i wszystkim innym za cenne rady jeszcze tylko jedno pytanie i prosiłbym konkretne odpowiedzi, jakie jest prawdopodobieństwo ze gdy tabletka nie zadziała to nowy zarodek dozna komplikacji? jeśli możecie to do 17 odpowiedzcie później nic nie zostanie jak podjąć decyzje, a wole być świadomy

                    Skomentuj

                    • Malinka_a
                      Perwers
                      • Feb 2011
                      • 1219

                      #25
                      jezu, skoro w niej nie skończył, to absolutnie nie widzę sensu w braniu tabletek po. szanse na ciąże są mniej więcej takie, jak na wygranie w lotta.
                      widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                      jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                      bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                      Skomentuj

                      • red_painterka
                        Perwers
                        • Sep 2009
                        • 997

                        #26
                        Napisał pomuzciemi
                        cenne rady jeszcze tylko jedno pytanie i prosiłbym konkretne odpowiedzi, jakie jest prawdopodobieństwo ze gdy tabletka nie zadziała to nowy zarodek dozna komplikacji?
                        Nie dozna. Tabletka zawiera hormony ciążowe. Więc po implantacji podtrzymuje ciąże.
                        Last edited by red_painterka; 28-12-11, 13:51.
                        Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

                        Ignorance is bliss.

                        Skomentuj

                        • pomuzciemi
                          Banned
                          • Dec 2011
                          • 10

                          #27
                          jeszcze raz dzięki wszystkim za wyrażenie swoich opini na ten temat, w tym momencie można skończyć watek, a ja się skończę razem z nim bo czas podjąć decyzje, taki żart choć wcale mi nie do śmiechu.
                          pozdrawiam

                          Skomentuj

                          Working...