Masturbacja i onanizacja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5246

    #16
    Z tego co się orientuję, to facetom czasami trafia się wytrysk w chwili wielkiego podniecenia - ja miałem tak przy pierwszym razie, podpaliłem się i później przekonałem się, że od krochmalu nie tylko kołnierzyk sztywnieje ;D

    Coś mi się wydaje, że większe prawdopodobieństwo podobnej sytuacji jest na początku seksualnych wojaży

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • myszaty
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2005
      • 224

      #17
      Napisał Raine
      Coś mi się wydaje, że większe prawdopodobieństwo podobnej sytuacji jest na początku seksualnych wojaży
      To się zdarze też tym, którzy inicjację swoją mieli już w zamierzchłej przeszłości.... jak się pożyje trochę w ascezie to widok waginy może być nie do zniesienia i o niespodziankę nietrudno

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #18
        Napisał mada23bi
        (...)nie dotykając żadnej części swojego ciała, za pomocą wyłącznie swojej wyobraźni doprowadzić się do tego pięknego stanu gdy cipka jest mokra i pulsująca?
        Nie wiem czy ona jest w stanie... ale ja ja jestem
        A z "nocnymi orgazmami" wygalda to u mnie podobnie jak u przedmowcy.
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #19
          Onaniz nie onanizacja jak ktoś to zauważył słowo wywodzące się z Biblii. Poszukaj hasła grzech Onana to poznasz etilogię tego słowa. Ale z grubsza biegało tam o to że niejaki Onan zrobił sobie dobrze rąsią i sperma spadła na ziemię a zrobił tak aby nie zmajstrować dzidziusia żonie brata swego czy cosik koło tego.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Onan został ukarany przez Jahwe śmiercią, bo nie dopełnił prawa lewiratu. Zainteresowanych odsyłam do źródła.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • glizdziarz
              Banned
              • Sep 2005
              • 1981

              #21
              A i dzisiaj we wiodących religiach (wiecie jakich) grzech Onana jest nadal grzechem ciężkim i nawet został nazwany SAMOGWAŁTEM tak SAMOGWAŁTEM jakby ktoś sam robiący sobie dobrze się gwałcił. Fajne?

              Skomentuj

              • Zebu
                Świętoszek
                • Oct 2005
                • 34

                #22
                Jeśli chodzi o masturbacje bez używania rąk, to niektórzy umieją to robić stopami. Ja niestety, nie potrafię . Ręce tyż mam za krótkie (nie wyobrażacie sobie chopy, ile muszę się naturlać, żeby sobie dogodzić).
                Hej Dana! Hej Dana!
                Pokaż mi kolana,
                Ja się też odważe,
                Swoje ci pokaże.

                Skomentuj

                • glizdziarz
                  Banned
                  • Sep 2005
                  • 1981

                  #23
                  Za krótkie same w sobie czy organ do którego sięgasz za długi :-)??

                  Skomentuj

                  • Kehator
                    Świętoszek
                    • Oct 2005
                    • 17

                    #24
                    a jak to wplywa na organizm? masturbacja znaczy sie szkodzi? mozna miec przez to problemy jakies?

                    Skomentuj

                    • mada23bi
                      Świętoszek
                      • Oct 2005
                      • 21

                      #25
                      Podobno ktoś, gdzieś, kiedyś, udowodnił i napisał że nawet można sie od niej uzależnić ale czy to prawda to nie wiem ;-) eee to nie jest szkodliwe, można nawet przyjąć teorię że masturbacja jest wskazana pod względem poznawania swojego ciała, swoich potrzeb i możliwości :-)
                      "Nigdy sperma nie powinna ani naruszać zasad, ani nimi kierować, to zasady winny
                      wyznaczać sposób jej utraty" ;-)

                      Skomentuj

                      • Zebu
                        Świętoszek
                        • Oct 2005
                        • 34

                        #26
                        Napisał glizdziarz
                        Za krótkie same w sobie czy organ do którego sięgasz za długi :-)??
                        Nie to tylko taki żart . Normalnie używam rąk (wszystkich czterech i jeszcze pomagam sobie ustami)

                        Napisał Kehator
                        a jak to wplywa na organizm? masturbacja znaczy sie szkodzi? mozna miec przez to problemy jakies?
                        Owszem, można się przyzwyczaić. Można mieć, również, problem ze znalezieniem partnera. Kiedyś zaprosiłem do domu panienkę (kompletny ewenement, jak na mnie). Ściągam bluzkę, a ona mi, na to:"Wybacz, ale nie lubię mięśniaków". Ja:"Przecież nie jestem mięśniakiem". "A to" - powiedziała, pokazując, na mój prawy biceps i wyszła. Tak więc, jak widzicie, trzeba zachować umiar i pamiętać, o ubocznych skutkach, uprawniania wyczynowo sportów.
                        Last edited by Zebu; 18-10-05, 17:39.
                        Hej Dana! Hej Dana!
                        Pokaż mi kolana,
                        Ja się też odważe,
                        Swoje ci pokaże.

                        Skomentuj

                        Working...