Przeszlosc i przyszlosc...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #16
    Ależ wiadomo, wiadomo. Życie nie może składać się z samych przyjemności, bo przestałyby one być przyjemnościami.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #17
      rojze no moze tak... ale... jesli robisz "zestawienie" to wychodzi ze tych przyjemnosci jest mniej... i nadal Cie nieszczescia spotykaja ??
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5246

        #18
        Prosta sprawa.

        I nie mieszać mi do tego Boga. Bóg nie żyje.

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #19
          Rainie dzieki :*


          Oglaszam ze juz mi przeszlo rozmyslanie nad sensem istnienia zglosze sie za kilka meisiecy jak mnie to znowu dopadnie
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          • tabula rasa
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 640

            #20
            Cholera,sami miłośnicy Nietzschego na tym forum.
            Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

            Skomentuj

            Working...