Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piegusek
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2006
    • 265

    #61
    tak czyli wychodzi na to ze kobieta nie jest facetowi wogole poczebna,bo skoro to on woli miec wsadzane w dupe to pewnie nawet lep[iej by mu bylo z prawdziwym penisem a nie sztucznym.tak wywnioskowalam z twojej odpowiedzi swintuszku z wroclawia.i jeszvcze jedno co jest dobre dla ciebie nieznaczy ze innych zadowala to tak samo to tak samo jak z analem jedni uwielbiaja inni nienawidza

    Skomentuj

    • TRS Broskow
      Perwers
      • Dec 2005
      • 961

      #62
      Napisał oral lover
      dla faceta jest bardzo przyjemne penetrowanie jego pupy ze względu na łatwy w ten sposób dostęp i możliwość masowania prostaty.
      Nie dla każdego, ja próbowałem, było ciekawie ale o wytrysku nie było mowy.

      Napisał piegusek
      jak z analem jedni uwielbiaja inni nienawidza
      Nienawidzą? Chyba nie akceptują, albo nie lubią, nienawidzić mogą osoby chyba tylko gdy są do tego zmuszane…

      Skomentuj

      • sinuhe
        Świntuszek
        • Dec 2005
        • 81

        #63
        ja probowalem ze strony mojej dziewczyny ingerencji językiem i palcem, natomiast kiedys z facetem tradycyjnego anala, ogólnie wrażenia super, zwłaszcza że odbyt jest bardzo ukrwiony i unerwiony,szczytem szczęścia dla tych których to kręci była by shemale. Tylko gdzie one są?

        Skomentuj

        • piegusek
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2006
          • 265

          #64
          ja nienawidze jakich kolwiek kontaktow z czyjas pupa i kogos z moja pupa.nie ze nieakceptuje tylko nienawidze

          Skomentuj

          • TRS Broskow
            Perwers
            • Dec 2005
            • 961

            #65
            Napisał piegusek
            ja nienawidze jakich kolwiek kontaktow z czyjas pupa i kogos z moja pupa.nie ze nieakceptuje tylko nienawidze
            Czyli, jeżeli dowiedziałabyś się że twoja koleżanka uprawia seks analny, to znienawidziłabyś ją, tak?

            Skomentuj

            • piegusek
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2006
              • 265

              #66
              aniby czego mialabym ja znienawidziec,ja nie mowilam ze nienawidze ludzi ktorzy to robia tylko nienawidze tego typu pieszczot a to roznica.niewiem moze kiedys bede miala do tego iny stosunek wkoncu ludzie sie zmieniaja,ale poki co zapatrywania moje sa takie

              Skomentuj

              • TRS Broskow
                Perwers
                • Dec 2005
                • 961

                #67
                No spoko, już rozumiem. Czyli miałaś już jakiś kontakt z takim rodzajem seksu i go znienawidziłaś, tak?

                Skomentuj

                • piegusek
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • May 2006
                  • 265

                  #68
                  tak raz, i poki co nieprzypadl mi wogole do gustu zreszta jakos wzmianke tu o tym gdzies napisalam.raz ze czulam sie wtedy bardzo nieswojo a dwa niewiem czemu ale tylek mi sie zawsze kojarzy z brudnymi rzeczami choc zawsze jest wypucowany na maxa

                  Skomentuj

                  • Szafir
                    Świętoszek
                    • Jun 2006
                    • 13

                    #69
                    Napisał paramieszana
                    Kto nie próbował, ten nie wie. Dla faceta to totalny odjazd ( przynajmniej w naszym przypadku).
                    A ja chcialbym, aby ci co probowali zabaw ze straponem, zamiast wyklocac sie z ... reszta (nie wiem po jaka chole.re, powiedzieli kilka słow na ten temat. Jakies rady, jakim straponem sie zabawiali, gdzie kupili, itp.

                    Skomentuj

                    • mario25
                      Świętoszek
                      • Apr 2006
                      • 5

                      #70
                      Napisał Szafir
                      A ja chcialbym, aby ci co probowali zabaw ze straponem, zamiast wyklocac sie z ... reszta (nie wiem po jaka chole.re, powiedzieli kilka słow na ten temat. Jakies rady, jakim straponem sie zabawiali, gdzie kupili, itp.
                      kupili w sexshopie i chyba dobra godzine wybierali ,jakiego rodzaju zabawke wybrac ( od 150 zł do 600 ) jest w czym wybierac.

                      Wyszlo na to ,ze postawilismy na wygode partnerki (?!) ,pas wygodny ...itp. dwa wymienne rozmiary wibratorow.

                      A rada ... to luz ... zabawa. Naprawde mielismy kupe smiechu ,za pierwszym razem . Ale dystans do takiej banalnej rzeczy jaka jest sex sie przydaje

                      Skomentuj

                      • robert.dee
                        Świętoszek
                        • Jul 2006
                        • 10

                        #71
                        Paluszki są fajne
                        linki w sigu zakazane

                        Skomentuj

                        • dziewuszka
                          Świntuszek
                          • Jul 2006
                          • 70

                          #72
                          o bozeeee yyyyy neeeeeeeee

                          Skomentuj

                          • Lilith
                            Świętoszek
                            • Jul 2006
                            • 41

                            #73
                            Moze kiedys...
                            A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of

                            Skomentuj

                            • foksia
                              Ocieracz
                              • Jul 2006
                              • 94

                              #74
                              plastikowy peniś? nieeee, chciałabym prawdziwy

                              Skomentuj

                              • spihi
                                Świętoszek
                                • Oct 2006
                                • 3

                                #75
                                a ja mam pytanko !
                                straponu juz probowalam ale z kobieta z mezczyna raczej nie :-/ mam ochoty .
                                moje pytanko brzmi :
                                widzialam takie wdzianka latexowe z 3 penisami ( dwa wewnetrzne ) i bardzo mnie to kusi ...
                                ma ktos moze filmik z czyms takim albo wie gdzie sa???
                                P.S pozdrawiam all i witam
                                Bera

                                Skomentuj

                                Working...