W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

O kim fantazjujecie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Desadeka
    Świętoszek
    • Mar 2015
    • 8

    #31
    O starszym,w wysokim facecie z siwymi,dluzszymi wlosami i garbatym nosem :-)

    Skomentuj

    • wanker
      Świętoszek
      • Nov 2016
      • 2

      #32
      Najczęściej o kobiecie którą widzę w filmiku
      Zapraszam na lekturę Regulaminu... zupełnie za darmo!!!

      Skomentuj

      • PSJ
        Ocieracz
        • Dec 2016
        • 198

        #33
        Angelina Jolie

        Jessica Alba

        emma watson

        mila kunis
        0statnio edytowany przez Astraja; 01-12-16, 16:35.

        Skomentuj

        • Marduk666
          Ocieracz
          • Mar 2015
          • 191

          #34
          Lapie sie na tym, że fantazjuje o starej znajomej, przyjaciolce z ktora przez wszystkie lata poza dwoma pijanymi "razami" (ktore sie nie licza) nie osiagnalem tego co tak naprawde nieraz chcialem i moglbym osiagnac jakbym dobrze to rozegral. Najciekawsze, że nigdy o tych zblizeniach nie rozmawialismy, potem bylo miedzy nami jakby nigdy nic i zaluje tego bo moglismy o tym porozmawiac. Drogi nam się rozeszly i nie wiem czy jeszcze sie spotkamy, chcialbym jednak kiedys rozliczyc się z przeszloscia i napisac do niej, wyznac jej że nie jestem dumny z siebie, że ten pijany seks choć nic nie zmienil w naszych relacjach tak mimo wszystko zawsze mnie krecila i chcialbym znac jej zadanie na ten temat.

          Skomentuj

          • Mikoc
            Świętoszek
            • May 2023
            • 6

            #35
            koleżanki/koledzy, aktorki (Millie Bobby Brown, Florence Pugh) . Zależy od tego na co mam ochotę

            Skomentuj

            • cmanson
              Ocieracz
              • Jul 2011
              • 185

              #36
              Napisał Desadeka
              O starszym,w wysokim facecie z siwymi,dluzszymi wlosami i garbatym nosem :-)
              Wiedźmin nie ma garbatego nosa.
              Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

              Skomentuj

              • pitt007
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 14

                #37
                O koleżance z, którą robię biznes

                Skomentuj

                • Marduk666
                  Ocieracz
                  • Mar 2015
                  • 191

                  #38
                  Napisał Marduk666
                  Lapie sie na tym, że fantazjuje o starej znajomej, przyjaciolce z ktora przez wszystkie lata poza dwoma pijanymi "razami" (ktore sie nie licza) nie osiagnalem tego co tak naprawde nieraz chcialem i moglbym osiagnac jakbym dobrze to rozegral. Najciekawsze, że nigdy o tych zblizeniach nie rozmawialismy, potem bylo miedzy nami jakby nigdy nic i zaluje tego bo moglismy o tym porozmawiac. Drogi nam się rozeszly i nie wiem czy jeszcze sie spotkamy, chcialbym jednak kiedys rozliczyc się z przeszloscia i napisac do niej, wyznac jej że nie jestem dumny z siebie, że ten pijany seks choć nic nie zmienil w naszych relacjach tak mimo wszystko zawsze mnie krecila i chcialbym znac jej zadanie na ten temat.
                  I stalo się. Dzis zrobilem krok, ktory planowalem postawic jakis czasu temu. Co mi odpisze? ...podziele sie z wami jak dostane wiadomosc.

                  Skomentuj

                  • Azul
                    Perwers
                    • Jan 2022
                    • 850

                    #39
                    Napisał Marduk666
                    I stalo się. Dzis zrobilem krok, ktory planowalem postawic jakis czasu temu. Co mi odpisze? ...podziele sie z wami jak dostane wiadomosc.

                    OK, tylko nie dawaj reklam w kluczowych momentach
                    Kobiece ciało jest jak skrzypce i tylko prawdziwy wirtuoz potrafi na nim zagrać.

                    Skomentuj

                    • Gość

                      #40
                      Fantazuje o Ance lewandowskiej

                      Skomentuj

                      • Kalilah
                        Administrator
                        • Mar 2012
                        • 2704

                        #41
                        Z takich najświeższych tematów to o koledze z pracy, który w sumie nie do końca jest kolegą z pracy, o koledze z poprzedniej pracy
                        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                        Regulamin forum

                        Skomentuj

                        • pawel1978
                          Świętoszek
                          • Mar 2013
                          • 265

                          #42
                          O koleżance

                          Skomentuj

                          • zwyczajnyfacet
                            Świętoszek
                            • Sep 2023
                            • 35

                            #43
                            O seksie ze starszą sąsiadką i nakryciu nas przez jej nastoletnią córkę...

                            Skomentuj

                            • Greeedo
                              Świętoszek
                              • Dec 2023
                              • 13

                              #44
                              Napisał Kalilah
                              Z takich najświeższych tematów to o koledze z pracy, który w sumie nie do końca jest kolegą z pracy, o koledze z poprzedniej pracy
                              Ej my nie pracowaliśmy razem Gdzie fantazje o mnie?

                              Skomentuj

                              • Kalilah
                                Administrator
                                • Mar 2012
                                • 2704

                                #45
                                Śniłeś mi się ostatnio, ale to nie ten temat, jednak dobrze wyruchana kobieta ma coś poprzestawiane w głowie Więc można Cię zaliczyć do tego grona, a w śnie to było na koncercie męskiego grania
                                0statnio edytowany przez Kalilah; 21-12-23, 18:54.
                                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                                Regulamin forum

                                Skomentuj

                                Working...