W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem z wejściem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ar3k92
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2009
    • 326

    #16
    Napisał nienastolatek
    niech sobie ręką przytrzyma i wtedy nie będzie uciekał
    Ta kwestia była już poruszona. Autorka napisała że to nic nie daje. Czytaj uważnie
    "everybody lies..."

    Skomentuj

    • Corinek
      Ocieracz
      • Feb 2013
      • 119

      #17
      Napisał nienastolatek
      niech sobie ręką przytrzyma i wtedy nie będzie uciekał
      Tak jak mówi ar3k92 - było i mówiłam, że to nie za bardzo pomaga.

      Napisał roz34
      jak dla mnie Corinek może wrzucić fotkę . Oprócz minetki lubię duże tyłki
      Lepiej nie XD Zostawię mój tyłek tylko dla mojego faceta XD

      Napisał camma2
      ja nie wiem jak wy to robicie....
      nic sensownego nie przychodzi mi do głowy.
      i nie mam pojęcia ile to 120 w tylku.
      Centymetr nie gryzie

      Napisał roz34
      ty leżysz na krawędzi łóżka, on klęczy między nogami, można unieść nogi
      jeździec, jeździec odwrotny
      na krześle, Ty siadasz na nim i opierasz nogi o podłogę
      na łyżeczkę, ale niech partner nie przytula się do ciebie tylko "zaatakuje" pod kątem
      w sumie w misjonarskiej z różnymi wariacjami ułożeń nóg tez powinno być ok.

      skoro odczuwasz ból i ginekolog nie widzi problemu to spróbuj choćby z tym żelem z apteki.

      Dziwne to, bo ja w sumie dość dobrze znam taki układ wagowy . I w sumie małego mam też tylko nieznacznie dłuższego, więc tu nie powinno być żadnych problemów. Nie próbujemy tylko jakis mocno cyrkowych sztuczek, rodem z siłowni, dla filigranowych panienek i umięśnionych facetów, reszta pozycji jest spokojnie dostępna

      powodzenia w próbowaniu

      R34
      Dziękuję za pozycję. Pewnie spróbujemy
      Myślę, że długość sama w sobie nie robi problemu. Bardziej długość + zakrzywienie zaczynają już sprawiać, że jest nieidealnie
      Dziękuję

      Skomentuj

      • camma2
        Seksualnie Niewyżyty
        • Dec 2012
        • 231

        #18
        jakie jest to zakrzywienie ?
        porównywalne do ?
        sam wiem że wygiięcie, nawet dość stanowcze, nie robi takich problemów.
        Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          #19
          Napisał Corinek
          Wchodzi we mnie końcówka penisa, a kiedy chłopak chce wepchnąć bardziej ona po prostu ucieka. I znów całkiem ze mnie wychodzi.
          Wciąż nie umiem sobie tego wyobrazić. Jego kuto zapiera się rękami i nogami żeby nie wejść jak kot wsadzany do wanny?
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • Corinek
            Ocieracz
            • Feb 2013
            • 119

            #20
            Napisał camma2
            jakie jest to zakrzywienie ?
            porównywalne do ?
            sam wiem że wygiięcie, nawet dość stanowcze, nie robi takich problemów.
            Banana.

            Napisał znowuzapilem
            Wciąż nie umiem sobie tego wyobrazić. Jego kuto zapiera się rękami i nogami żeby nie wejść jak kot wsadzany do wanny?
            Haha Objeżdża w dół po prostu. Końcówka wchodzi, chłopak się przybliża, końcówka ześlizguje się i wychodzi znowu lądując sobie wesoło poza mną i wisi sobie w dół.

            Skomentuj

            • camma2
              Seksualnie Niewyżyty
              • Dec 2012
              • 231

              #21
              pytam bo mój także jest na kształt banana ale nigdy nie uciekał z dziurki. z każda pozycja sobie radzil uważam wzorowo.
              Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

              Skomentuj

              • holly
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1090

                #22
                hmmm... corinek ty to akurat niewiele zdziałasz przy piesku, bo leżysz wypięta i nie widzisz co tam twój facet uskutecznia... jego by trzeba było przeszkolić. Mam też wrażenie, że nie chodzi o fiuta, tylko o to że ty jesteś ściśnięta, spięta, nienawilżona, bo sama wspominałaś, że pojawia się ból... przy pieszczotach cię nic nie boli, u ginekologa sprawdzałaś czy wszystko ok?

                Może to głupio zabrzmi, ale niech wchodzi "po palcu". Wsadzi jeden palec (jeśli dwa to rozrusza trochę wejście)... a potem powoli penisa.
                C'est la vie.

                Skomentuj

                • Corinek
                  Ocieracz
                  • Feb 2013
                  • 119

                  #23
                  Napisał holly
                  hmmm... corinek ty to akurat niewiele zdziałasz przy piesku, bo leżysz wypięta i nie widzisz co tam twój facet uskutecznia... jego by trzeba było przeszkolić. Mam też wrażenie, że nie chodzi o fiuta, tylko o to że ty jesteś ściśnięta, spięta, nienawilżona, bo sama wspominałaś, że pojawia się ból... przy pieszczotach cię nic nie boli, u ginekologa sprawdzałaś czy wszystko ok?

                  Może to głupio zabrzmi, ale niech wchodzi "po palcu". Wsadzi jeden palec (jeśli dwa to rozrusza trochę wejście)... a potem powoli penisa.
                  Wszystko jest dobrze zdaniem mojego ginekologa. Ból jest tylko przy wchodzeniu, potem jest okej. Tak samo mam i przy wkładaniu dwóch paluszków. Jakby tylko samo wejście było dość ciaśniutkie. Ale jeśli to przeszkadza w innych pozycjach, to czy nie powinno też przeszkadzać na pieska?

                  Napisał camma2
                  pytam bo mój także jest na kształt banana ale nigdy nie uciekał z dziurki. z każda pozycja sobie radzil uważam wzorowo.
                  Ale masz powyżej tych 14 cm mojego partnera?

                  Skomentuj

                  • camma2
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Dec 2012
                    • 231

                    #24
                    troszkę więcej ale to bez większego znaczenia gdyż, jeżeli wejdzie główka to już z górki. przeważnie jestem w stanie włożyć go bez ,,trzymanki" w większości pozycji jeżeli partnerką jest dobrze przygotowana czyt. wilgotna. dlatego nie mogę zrozumieć gdzie jest problem
                    Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto widział,żeby pułapka goniła mysz

                    Skomentuj

                    • roz34
                      Erotoman
                      • Jun 2010
                      • 485

                      #25
                      Napisał Corinek
                      Banana.
                      jeździec tyłem przy Twoim pochyleniu do przodu? Mozesz pomóc mu wprowadzić, jak sugerowała Holly
                      fan minetki

                      Skomentuj

                      • Corinek
                        Ocieracz
                        • Feb 2013
                        • 119

                        #26
                        Dziękuję za wszystkie rady Odezwę się jak będzie okazja wypróbowania ich wszystkich w praktyce, a nie tylko gdybania

                        Skomentuj

                        • rimmingator
                          Perwers
                          • Apr 2009
                          • 967

                          #27
                          Tak jak to juz tu bylo pisane... "jak sie popiesci to sie wszystko zmiesci"

                          Skomentuj

                          Working...