Męskie genitalia w necie.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    Męskie genitalia w necie.

    Dlaczego na portalach dla dorosłych, a również na tym forum, młodzieńcy i mężczyźni w średnim wieku pokazują zdjęcia swoich członków?
    Czy to może tych facetów podnieca?
    Dlaczego na zdjęciach są głównie genitalia?
    Czy kobiety poważnie traktują takich użytkowników?
  • Raine
    Administrator
    • Feb 2005
    • 5246

    #2
    Podobny temat - nawet mła autorstwa.

    To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




    Regulamin Forum.

    Skomentuj

    • MsMisska
      Perwers
      • Jan 2012
      • 1409

      #3
      A co, też chcesz wrzucić?

      Skomentuj

      • barmetr
        Perwers
        • Feb 2009
        • 1399

        #4
        Napisał MsMisska
        A co, też chcesz wrzucić?
        O cóż mnie podejrzewasz?
        Jako, że jestem mężczyzną, to się nie obrażam. Ale poczułem się leciutko dotknięty tym pytaniem.

        Napisał Raine
        Podobny temat - nawet mła autorstwa.
        Pardon, temat z 2009 r., a ostatni post jest sprzed roku.
        Zaśmiecenie forum nie było mym zamiarem.
        Jeśli kierownictwo forum sobie życzy, temat może zostać zamknięty.
        Last edited by barmetr; 05-12-13, 19:56. Powód: usunięcie emotikonki z cytatu

        Skomentuj

        • Margo82
          Perwers
          • Mar 2013
          • 937

          #5
          Mnie bardziej zastanawiało, czemu na tym forum to na ogół zero czy kilkupostowcy wklejają swoje zdjecia. Czy to jakaś forma dowartościowania się? Mam siano w głowie ale fiuta dużego? A już rozbraja mnie jak obok zdjęcia dopisek "która z pań by chciała ze mną popisać"
          "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

          Skomentuj

          • Outlaws13
            Perwers
            • Oct 2011
            • 1332

            #6
            moze to jedyna czesc ciala jaka moga pokazac?
            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

            Skomentuj

            • Raine
              Administrator
              • Feb 2005
              • 5246

              #7
              Barmetr,

              Nie było moją intencją zamykanie tego tematu. Natomiast jeśli zechcesz, mogę je skleić w jeden.

              To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




              Regulamin Forum.

              Skomentuj

              • barmetr
                Perwers
                • Feb 2009
                • 1399

                #8
                Napisał Margo82
                Mnie bardziej zastanawiało, czemu na tym forum to na ogół zero czy kilkupostowcy wklejają swoje zdjecia.
                Może się wstydzą coś ciekawego napisać, brak im pewności siebie. Młodzieńcy miewają z tym problemy.

                Skomentuj

                • Margo82
                  Perwers
                  • Mar 2013
                  • 937

                  #9
                  A nie wstydzą się zdjęć wklejać? To chyba bardziej wstydliwe niż napisanie kilku sensownych postów.
                  "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                  Skomentuj

                  • barmetr
                    Perwers
                    • Feb 2009
                    • 1399

                    #10
                    No właśnie nie wstydzą się. Pisząc na jakiś temat, uzewnętrzniamy siebie, swoje poglądy, opinie. A wklejając zdjęcie fiuta, pokazują oni całkiem anonimową część ciała, bo ludzie nie rozpoznają się wedle wyglądu penisów.

                    Skomentuj

                    • Margo82
                      Perwers
                      • Mar 2013
                      • 937

                      #11
                      Po napisaniu kilku zdań też raczej pozostajemy anonimowi. Nikt tu przecież swojego życiorysu nie wkleja. A te zdjęcia jak dla mnie to taki tani sposób na podryw chyba. Już kilka razy zdarzyło mi się dostać wiadomość na pm w stylu "wkleiłem zdjęcie mojego fiuta, fajny". Ja nie wiem czego ci mężczyźni oczekują. NORMALNE dziewczyny raczej się na to nie nabiorą. Bo nawet dziewczyna, która szuka jedynie fajnego seksu, nie pójdzie do łóżka z byle półgłówkiem.
                      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                      Skomentuj

                      • Outlaws13
                        Perwers
                        • Oct 2011
                        • 1332

                        #12
                        nie wklejam ale poznajac poziom tego portalu to dzial z penisami podchodzi troszke pod zbiornik. Nie pasuje do tego forum.
                        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                        Skomentuj

                        • barmetr
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 1399

                          #13
                          Napisał Margo82
                          Po napisaniu kilku zdań też raczej pozostajemy anonimowi. Nikt tu przecież swojego życiorysu nie wkleja.
                          Dla mnie wyrażenie opinii na jakiś temat ujawnia więcej o piszącym niż pokazanie wyłącznie penisa i okolic.

                          Napisał Margo82
                          Już kilka razy zdarzyło mi się dostać wiadomość na pm w stylu "wkleiłem zdjęcie mojego fiuta, fajny". Ja nie wiem czego ci mężczyźni oczekują.

                          Nie pomyślałbym, że na forum ktoś podejmuje takie próby zwrócenia na siebie uwagi.

                          Skomentuj

                          • padme
                            Erotoman
                            • Mar 2006
                            • 666

                            #14
                            Napisał barmetr
                            Dlaczego na portalach dla dorosłych, a również na tym forum, młodzieńcy i mężczyźni w średnim wieku pokazują zdjęcia swoich członków?
                            Bo mogą.
                            "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                            Skomentuj

                            • TRS Broskow
                              Perwers
                              • Dec 2005
                              • 961

                              #15
                              Jeden z pierwszych, jeżeli nie pierwszy post był zdjęciem mojego ptaka, rok 2005, wspomnienia wspomnienia...

                              Skomentuj

                              Working...