W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wetlook-czemu Polki się tego nie lubią

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzyś77
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 29

    #46
    Gdybym wiedział że wywrze taki efekt,to nawet garnitur za 2000 byłby wart zniszczenia(ale nic się bardziej nie niszczy niż w zwykłym praniu)
    Ps.zdjęcie które widać w jednym z postów to ta pani w wannie pochodzi z Ukrainy.

    Skomentuj

    • zbuntowany
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 237

      #47
      Pozostaje Ci tylko szukać kobiety, która podzieli Twoje pasje. Staram się tylko uświadomić Ci, że prawdopodobnie założenie jest złe. To wcale nie jest tak, że Polki tego nie lubią a tymczasem na całym świecie kobiety tylko myślą o tym kiedy wskoczą do wanny w nowych ciuchach. Kwestia prawdopodobnie też pieniędzy poza tym co napisałem - gratuluję finansów. Ja jednak dla jednorazowego podniecenia swojej partnerki nie byłbym aktualnie gotów wyrzucić 2000 PLN do kosza. I myślę, że mimo rosnącej zasobności społeczeństwa, wciąż większość polaków miałoby z tym problem

      ---- Dodano ----
      Zresztą na potwierdzenie moich słów - w temacie wypowiedziała się Polka (prawdopodobnie ), której pomysł się spodobał. Więc o co chodzi?

      Skomentuj

      • krzyś77
        Świętoszek
        • Aug 2007
        • 29

        #48
        Dlatego zacząłem wątek:z ciekawości czy są tu osoby o podobnych zainteresowaniach.Wiem że są Polki które to lubią ,ale w naszym klerykalnym państwie prędzej przyznają się do stosunków z proboszczem niż do tego.Może nich się dowiedzą że to nic takiego,nie są same.
        Z własnych doświadczeń wiem jak czasem mogą zmienić zdanie,bo miałem partnerkę z którą tak się bawiliśmy,a zaznaczę że była stanowczo na NIE.Ale:
        Pierwszy raz gdy to spróbowałaiszczenie,połączone z uśmiechem na twarzy.
        Drugi i trzeci raz:stanowczo nie
        po czwartym razie już sama bez próśb stroiła się dla mnie pod prysznic.
        Po prostu oswoiła się z tym,że tak też można(mimo wielu lat wpajania że nie wolno,że to głupie),a i widziała efekt.

        Skomentuj

        • yachoo
          Świntuszek
          • Feb 2009
          • 80

          #49
          Napisał krzyś77
          Dla tych "na nie" wyobraźcie sobie że jest bardziej ekstremalna wersja tzw."Mud&messy"czyli zamiast wody występuje błoto lub inne substancje brudzące hehe
          To mi o czymś przypomniało.
          Despite the aggressive music at the Polish Woodstock, the vibe in the mud pit is much more summer of love.

          No i czy to nie jest sam sex? Jak się przeszuka wujka googla, to jest więcej takich rozpalonych parek woodstockowych. I teraz już nic mi nie powie, że Polki tego nie lubią. Po prostu niekoniecznie fajne jest wymuszone. Dużo lepsze jest spontanicznie.
          Wolny. Szczery w stosunku do siebie. Otwarty. Szczęśliwy. Seksualny. Yeah!

          Skomentuj

          • Malinka_a
            Perwers
            • Feb 2011
            • 1219

            #50
            Napisał daj_mi
            Oo. Ostatnia maja fantazja to seks w ciuchach pod prysznicem
            cudowna i bardzo pobudzająca moją wyobraźnie jest scena w teledysku shakiry - don't bother, odkąd zobacyzłam tą mokrą sukienkę i ogólnie sposób ukazania tego, żałuję, że nie było dalszego ciągu +18 naprawdę mogłoby być ciekawie.
            może kiedyś się skuszę, jak będę miała odpowiednie ciuchy i odpowiednio duży prysznic. fajnie, jakby coś takiego wyszło spontanicznie
            widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
            jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
            bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

            Skomentuj

            • Pani G
              Świntuszek
              • Oct 2011
              • 80

              #51
              Napisał Malinka_a
              cudowna i bardzo pobudzająca moją wyobraźnie jest scena w teledysku shakiry - don't bother, odkąd zobacyzłam tą mokrą sukienkę i ogólnie sposób ukazania tego, żałuję, że nie było dalszego ciągu +18 naprawdę mogłoby być ciekawie.
              może kiedyś się skuszę, jak będę miała odpowiednie ciuchy i odpowiednio duży prysznic. fajnie, jakby coś takiego wyszło spontanicznie

              To bym się mogła zgodzić. I właśnie spontanicznie i nie w strojach tak eleganckich. Z tego co krzyś77 tu pokazywałeś jesteś bardziej za takim ubiorem... Dlatego w tej wersji jestem na nie. W tych lżejszych na może tak. Ale to kwestia gustu.
              Z tym państwem klerykalnym to lekka przesada. Ludzie robią bardziej zboczone rzeczy.

              A BDSM to miało być dla tej pani, co się z tego ma rozbierać.
              Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

              Skomentuj

              • zbuntowany
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2006
                • 237

                #52
                No BDSM byłoby dla obojga partnerów. Tylko pan patrzący byłby tutaj osobą dominującą a dziewczyna rozbierająca się osobą zdominowaną.

                Ale jeśli mówimy o lżejszych rzeczach, to przeszedłem wczoraj ze swoją lubą dyskusję w czasie której stwierdziłem, że wciągnięcie jej do wanny w (samym) podkoszulku mogłoby być całkiem podniecające

                Skomentuj

                • nuova
                  Perwers
                  • Aug 2009
                  • 823

                  #53
                  Kwestia tego czy to koniecznie musi być pełen zestaw ciuchów czy wystarczy tyko koszulka+spodnie Bo jeżeli chodzi o wskakiwanie do wanny w makijażu, bieliznie, koszulce, garsonce i butach to stanowczo odpada, ale wizyta pod prysznicem w cienkiej, białej podkoszulce i obcisłych, materiałowych spodniach jak najbardziej.
                  Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                  Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                  Skomentuj

                  • krzyś77
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 29

                    #54
                    Jeśli jest w tym widoczna chęć partnerki to czasem wystarczą same szpileczki lub np.legginsy

                    Skomentuj

                    • ulegly_napalony
                      Świętoszek
                      • Oct 2011
                      • 3

                      #55
                      a zna ktoś może sklep/miejsce/itp gdzie można kupić bikini, które pod wpływem wody zacznie prześwitywać?

                      Skomentuj

                      • Kasica
                        Ocieracz
                        • Oct 2011
                        • 129

                        #56
                        Napisał zbuntowany
                        Zresztą na potwierdzenie moich słów - w temacie wypowiedziała się Polka (prawdopodobnie ), której pomysł się spodobał. Więc o co chodzi?
                        Tak - jestem
                        Pomysł moczenia się w tekstyliach wydał mi się intrygujący chociażby dlatego ;

                        w końcu wszystko jest dla ludzi

                        Skomentuj

                        • krzyś77
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 29

                          #57
                          A tu przykład osoby która potrafi potraktować to jak zabawę-popatrzcie na twarz,nie ma tam typowo polskiego grymaszenia.

                          Ps.Kasica dała świetny przykład że tym można wywrzeć wrażenie.Scena z Twojego linka jest najczęściej wymieniana jako charakterystyczny element tego filmu

                          Skomentuj

                          • Tom-R
                            Świętoszek
                            • Jun 2007
                            • 34

                            #58
                            Napisał nuova
                            ...ale wizyta pod prysznicem w cienkiej, białej podkoszulce i obcisłych, materiałowych spodniach jak najbardziej.
                            Takie połączenie właśnie uwielbiam :-) I jeszcze najlepiej jak spodnie są białe.

                            616b.jpg

                            cap27.jpg

                            getimg3.jpeg

                            Skomentuj

                            • KP
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Nov 2010
                              • 301

                              #59
                              Tom-R, pyszne zdjęcia!
                              Nothing's wrong today.

                              'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

                              Skomentuj

                              • Pani G
                                Świntuszek
                                • Oct 2011
                                • 80

                                #60
                                Zasadnicza różnica.
                                Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                                Skomentuj

                                Working...