W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Opalanie na balkonie na golaska;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • natus
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 8

    #16
    dzisiaj sie opalałam nago na balkonie ;p miło było tylko sobie troszke tyłek spiekłam

    Skomentuj

    • ashleyyy
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2007
      • 182

      #17
      Opalam sie nago na balknie tylko że mieszkam w domu
      To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

      Kto pozna miłość raz
      A potem straci ją
      Inaczej patrzy na życie

      Skomentuj

      • piotrus18a
        Świętoszek
        • Jun 2007
        • 15

        #18
        jak bym nie mial samsiadów to MNIAM ale mam ( i nic tego :/ ale i tak bardzo bym chcial to zrobic i nawet mnie to podnieca ;>

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          #19
          Napisał n00b
          Ja mam taki komfort że mieszkam na najwyższym piętrze i raczej nikt mnie nie ma prawa podejrzeć oprócz sąsiadek
          Google wszystko widzi!


          Zrobią ci zdjęcie jak pokazujesz zadek i wszyscy będą oglądać!
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • monia:P
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2007
            • 287

            #20
            ja zawsze sie chcialam tak poopalac ale poki mieszkam z rodzicami na balkonie nie bardzo moglam. teraz mieszkam w angli a rodzicow w dzien nie ma wiec opalac sie moge na podworku a to ze sasiedzi mnie z okien obserwuja jakos mnie nie obchodzi.
            'Nie ważne ile jest się razem...
            Ważne jak piękne są to chwile...'

            szczęśliwa z moim Kochanym

            Skomentuj

            • Lilith_666
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2011
              • 386

              #21
              Ja mam sąsiadów z jednej strony,ale zawsze opalam się nago na balkonie.Zwyczajnie mam to gdzieś czy ktoś patrzy czy nie.Jest mi tak wygodnie i już.
              "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
              Witkacy

              Skomentuj

              • Alka1976
                Świętoszek
                • Oct 2011
                • 36

                #22
                Z racji, że jestem naturystką w drugim pokoleniu, to nie widzę nic nadzwyczajnego w nagim opalaniu. Nagość jest rzeczą u nas domu tak normalną jak konieczność codziennego posiłku. Nie tylko opalam się nago, ale i przebywając w domu nie noszę ubrań. No chyba, że zimą gdy robią oszczedności w OPECu i nie dogrzewają. U mnie występuję inna zależność. Mnie krępuje ubiór i gdy tylko mogę, to noszę jak najmniej na sobie a bielizna to już rzadkość. Jedyny raz byłam na tekstylnej plaży w Turcji, ponieważ nie było naturystycznej a i tak opalałam się topless.

                Skomentuj

                • lecter1
                  Świętoszek
                  • Nov 2011
                  • 30

                  #23
                  Zgadzam sie z Alka, mam podobne zdanie a uwazam ze nie nalerzy sie przejmowac opiniami innych tak jak bylo to napisane z demotywatorach "Szedl dziadek z wnuczkiem i osiolkiem... ktoregos dnia dziadek jechal na osiolku wnuczek szedl obok lubie mowili taki stary dziadek i cieskzi na tym osiolku, nastepnego dnia jechal wnuczek a dziadek obok szedl a ludzie taki mlody chlopak moze isc a nie jechac... ostatniego dnia i dziadek i wnuczek szli z osiolkiem a ludzie mowili maja osiolka a nie korzystaja. Jaki z tego moral? ludzie zawsze beda gadac".
                  Lecter1

                  Skomentuj

                  • Ava Adore
                    Ocieracz
                    • Feb 2013
                    • 167

                    #24
                    Chciałabym się poopalać nago, ponieważ lubię równomierną opaleniznę, denerwują mnie białe piersi i tyłeczek. Na balkonie na pewno nie, bo po prawej stronie mojego bloku jest jakieś 100 mieszkań i nie mam ochoty być zobaczoną przez kogokolwiek.
                    Nagość jest naturalna dla mnie, ale przeszkadzałby mi fakt, że gdyby jakiś obcy facet zauważyłby, że goła baba leży na balkonie to stanąłby z piwskiem w ręku, zadzwonił po kolegów i poinformował sąsiadów, coby każdy miał uciechę z takich widoczków.
                    Knockin' on heaven's door - you gotta knock a little harder!

                    Skomentuj

                    • LackMan
                      Świętoszek
                      • Nov 2012
                      • 46

                      #25
                      Ja jestem naturysta i lubię sie opalać w ten sposób na balkonie. I nie ważne ż ktoś może przyuważyć

                      Skomentuj

                      Working...