Old 15-06-18, 23:09   #351
Knchocolate
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: May 2012
Miasto: Wawa
Postów: 210

Płeć: Kobieta
Ja mam troszkę nie tak w głowie na punkcie własnej wartości, nigdy nie czułam się komfortowo pasywnie biorąc. A 69 odpada bo jestem bardzo niska i mam szczęście do partnerów powyżej 190cm
__________________
"I'm short, fat & proud of that!"
Winnie the Pooh
Knchocolate jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-18, 10:22   #352
Tyrion69
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Postów: 13

Płeć: Mezczyzna
pierwszy raz było od razu jak zaczęliśmy współżyć, pierwszy raz w domu delikatnie, pozniej ona sie rokrecila i zaczela robic do konca z polykiem, czasem sama stawiala mnie doslowinie pod sciana i wysysala wszystko do ostatniej kropli
Tyrion69 jest offline   Reply With Quote
Old 16-01-19, 17:05   #353
bierzkaroline
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Postów: 13

Płeć: Kobieta
mój pierwszy był przy moim pierwszym seksie w sumie odważna wtedy byłam chciałam dużo spróbować, teraz już kompletnie ogarniam co i jak moge zabawiać się jak facet tego wymaga
__________________
zakaz linkowania w stopce!
bierzkaroline jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-19, 07:02   #354
Edyta81
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Miasto: Kraków
Postów: 41

Płeć: Kobieta
Moj pierwszy oral to byla parodia ��
Mialysmy po 15 i nie bylo wtedy internetu, zeby obejrzeccjakis "filmik instruktazowy" w sieci. Zjakiegos powodu wymyslilam, ze oblizywanie jej cipki z gory na dol i wkladanie jezyka do dziurki to bedzie to ��
Wielkiej przyjemnosci jej nie dalam, za to byla kupa smiechu.
Edyta81 jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-19, 01:06   #355
Lina
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Postów: 146

Płeć: Kobieta
Chwilę przed moim pierwszym razem, czyli miałam 16 lat.
Lina jest offline   Reply With Quote
Old 31-05-20, 12:47   #356
mientus
Erotoman
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Postów: 607

Płeć: Mezczyzna
Ja na kanapie, siedzac, ona na kolanach przede mna. Oczywiscie wczesniej byly inne pieszczoty, pocalunki, to chyba jasne. Pierwsza mineta takze z nia. Ona w lozku na plecach, ja miedzy jej nogami. Chwile wczesniej zwijala sie na lozku po palcowce.
mientus jest online   Reply With Quote
Old 01-06-20, 10:48   #357
TomaszCracow
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Kraków
Postów: 138

Płeć: Mezczyzna
Pierwszy oralny raz zacznę od lodzika mi, to podczas pikniku z pierwszą dziewczyną, jako nastolatki - kocyk, polana w lasku, pocałunki, podniecenie, mój penis nabrzmiał i sama najpierw sięgnęła ręką, potem zaczęła lizać i ssać, aż wybuchłem na jej usta i swój brzuch.
Pierwsza minetka jaką zrobiłem, była koleżance z podstawówki w 8 klasie, koniec szkoły, imprezka, ognisko, trochę alkoholu, pocałunki, najpierw palcemi ją pieściłem, potem kazała mi polizać, to było cudowne. Miała nieco rubensowskie kształty, ale jej cipka byłą cudnie owłosiona, mokra i wspaniała w smaku.
Pierwszy raz oralny z mężczyzną był także na łonie natury, umówilismy się na wpólne opalanie nago przez internet, miejsce na rzeką, ustronne, podczas leżakowania stanał mu penis twardo, był podniecony, mój tak na wpół i zapytał czy może dotknąć, i tak poszło już górki, wtedy tez pierwszy raz robiłem lodzika, był stres, ale przyjemność też niesamowita.
__________________
Carpe diem

Ostatnio edytowany przez TomaszCracow; 01-06-20 at 11:26.
TomaszCracow jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-20, 09:55   #358
Marduk666
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 191

Płeć: Mezczyzna
Bardziej niż swojego loda wspominam cipkę dziewczyny, która piescilem ustami. Lata temu, uczyłem się reakcji na oralne pieszczoty, ale wiem że jej się podobało, pamiętam jak się prężyła, pamiętam jej twarz, zamknięte oczy... Lato nad strumykiem
Marduk666 jest offline   Reply With Quote
Old 22-07-21, 16:40   #359
bartoszcz
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Katowice
Postów: 98

Płeć: Mezczyzna
Wtedy, co i pierwsza penetracja. Zarówno brałem przyjemność, jak i dawałem.
bartoszcz jest offline   Reply With Quote
Old 06-08-21, 00:17   #360
MarianoItaliano
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Postów: 5

Płeć: Mezczyzna
Myślę, że tego pierwszego razu się nigdy nie zapomni... Mimo, że zdarzyło mi się zabawiać oralnie z dziewczynami wcześniej, to pierwszy oralny sex w moją stronę przeżyłem w wieku 17 lat. Pamiętam to doskonałe, bo było to wielkie przeżycie dla nastolatka.
Na obozie wakacyjnym w górach, który miał formę objazdową poznałem dziewczynę, była śliczna, bardzo odważna jak na swój wiek, miała na imię Agnieszka i miała zaledwie 15,5 roku. Mimo, że ja w swoim rodzinnym mieście zostawiłem stałą dziewczynę. A ona chłopaka wybuchł między nami wakacyjny romans. Którejś nocy spaliśmy w szkole, w Nowym Targu. Oczywiście chłopcy i dziewczęta oddzielnie. W salach stały szerokie, piętrowe łóżka. Pamiętam, że spałem ns górze. Umówiliśmy się, że jak wszyscy usną, to po cichu do mnie przyjdzie i tak zrobiła.
W nocy, pod kołdrą, jak to nastolatkowie. i jak ma na nastolatków przystało powoli pokonywaliśmy kolejne granice jak bluzka, biustonosz, szorty, całując się przy tym non stop i dotykając. Ona miała ułatwione zadanie, bo spałem i śpię w samych bokserkach. Po jakimś czasie, gdy już wsunela rękę pod moją bieliznę i robiła mi dobrze ręką, zupełnie nagle zaskoczyła mnie prostym pytaniem "Chcesz żebym zrobiła Ci laskę?". W szoku wybełkotałem TAK i tak do tego doszło. To była i jej i moja pierwsza laska w życiu. Było cudownie, mega i fenomenalnie. Nie da się tego zapomnieć. Nasza przygoda każdego dnia rozpalała się bardziej, aż w końcu doszło do tego, że uprawialiśmy sex. Ja miałem wcześniej jakieś doświadczenia w tej kwestii, ona zaś była jeszcze dziewicą. Wspaniałe wspomnienia
__________________
Kobiety mówiąc wyrażają uczucia. Mężczyźni mówiąc przekazują informację. Tajemnicą zrozumienia płci pięknej jest wyciszyć mózg i otworzyć serce...[
MarianoItaliano jest offline   Reply With Quote
Old 15-03-24, 07:32   #361
ksiezniczka01
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2024
Miasto: duze miasto
Postów: 1

Płeć: Kobieta
Miałam jakieś 15 lat on również, kolega, kumpel, przyjaciel...oboje powoli oglądaliśmy filmiki, czytaliśmy na temat seksu itd . Z czasem zaczęliśmy sobie pokazywać wszystko..dotykać się.. Nie wiem za którym razem ale jak mnie dotykał i lizał cipkę to wybełkotałam ze jestem gotowa i chce mu go pocałować.
Usiadał a ja kleknęłam pomiędzy jego nogami i zaczęłam mu całować, lizać, ssać go było MEGA przyjemnie...oczywiście dałam mu się spuścić...bardzo fajne uczucie jak trzyma go się w ustach, kutasek pulsuje i zalewa buźkę

Nie muszę chyba mówić ze oboje polubiliśmy takie zabawy i codziennie cos się działo
ksiezniczka01 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

Podobne wątki
temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pierwszy seks - moja Mama travolta Opowiadania Autorskie 21 29-05-12 22:52
Wasz pierwszy orgazm Monix Kobieca dziurka 28 03-07-09 05:26
Moj pierwszy raz - kiedy ? Sylwia Mój pierwszy raz 30 31-07-05 19:58

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.
   Archiwum