Najdluzszy penis z jakim miałyście do czynienia?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozyczka70
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 656

    #16
    Napisał Nolaan
    Mają zamontowany miernik w ustach. Przy lodziku pokazuje im się na siatkówce rozmiar ;]
    baaaaardzo trafna metoda

    ...w kwestii wymiarów - owszem, rozmiar ponad normę, ma swój urok, ale tylko wtedy, gdy Przyjmująca ma ku temu predyspozycje...
    ...ogólne normy przyjmują wymiar (w erekcji) 12-19cm, a w obwodzie 9-19cm...to takie niby unijne normy

    ...warto jednak wiedzieć, że penis w fazie spoczynku, nie może być wizualnie oceniany w afekcie erekcji, bowiem porównanie w zwisie i erekcji osiąga normy w granicach od 20% do 80% procent...ogólnie rzecz ujmując, np. penis w zwisie mający 10 cm, może "urosnąć" o 2 cm, ale i o 8cm! Po prostu indywidualna sprawa.
    Może to nie w temacie postu, ale tak mi się to przypomniało
    Rozyczka
    vel
    Szukający Myśliciel

    Skomentuj

    • itikka
      Ocieracz
      • Jun 2009
      • 162

      #17
      ja wiem z doswiadczen zawodowych, ktora nacja ma w europie najwieksze penisy :p

      Otóż nie wielcy Holendrzy, czy Wikingowie, ani nie kozacy Polacy. Największe mają małe, szare ludki Finowie. Ciągle wprawiaja mnie nimi w osłupienie, ktore musze oczywiście profesjonalnie ukrywać .

      ale ten ogromny to nie był Fin

      Aha. i zawod mam troche młodszy niż ten najstarszy
      Last edited by itikka; 08-01-10, 22:29.

      Skomentuj

      • itikka
        Ocieracz
        • Jun 2009
        • 162

        #18
        zanim zapytałeś

        alibaba.45: serio uderzyło mnie to u nich od samego początku. nie da sie pominac tej statystycznej roznicy. sa oczywiscie i małe, ale srednia okresle duzo wyzej niz europejska. w zwisie maja po 12, grube i duże. nie dalej jak dzis widzialam takiego gnata, coby sie Mandingo nie powstydził. A własciciel, taki sobie chlopek, rolnik, stary kawaler.

        to tak miedzy nami.
        Last edited by itikka; 08-01-10, 22:39.

        Skomentuj

        • Fonika
          Świntuszek
          • Mar 2009
          • 68

          #19
          18-19cm i może dla niektórych nie jest to tak dużo ale jednak po kilku wybrykach musieliśmy zrezygnować z seksu na jakiś czas... Ciężko sie z takim kochac na szybko ;P

          Skomentuj

          • padma
            Świntuszek
            • Sep 2009
            • 52

            #20
            itikka, jesteś urologiem? :>

            ja kiedyś miałam do czynienia z jakimiś 20cm.. tak no oko, bo z linijką do niego nie wyjechałam.. i do tego bardzo gruby.. i tu potwierdziło się że nie liczy się wielkość a jakość.. bo mimo że facet miał wielkiego to technikę miał kiepską i sex z nim wcale nie był super extra..

            Skomentuj

            • Karookarolina
              Perwers
              • May 2009
              • 1050

              #21
              Z linijka nie stałam, ale coś koło 20, sam widok mnie przeraził. Chociaz mówie teraz szczerze, ze ta wielkosc nic nie zdziałała, trzeba było skorzystać z polowy Jego sprzetu, ze tak to ujme, bo inaczej nici z orgazmu
              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

              Skomentuj

              • kacha
                Świętoszek
                • Feb 2010
                • 20

                #22
                21-22 cm. Zbyt wielkiej przyjemności z tego nie miałam. Czułam jak całe wnętrzności mi szaleją i bolało przy niektórych pozycjach.

                Skomentuj

                • natalia j.
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 18

                  #23
                  rzadko kto ma zwyczaj wyciągania miary z szufladki tuż przed stosunkiem
                  `Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową. Nie pozwól by zmarnowała Ci ostatnie chwile.`

                  Skomentuj

                  • oral lover
                    Świntuszek
                    • Jul 2005
                    • 99

                    #24
                    obciagałem kiedys kolesiowi co na oko miał z 19-20 - ciężko całego w usta pomieścić

                    Skomentuj

                    • spacemonkey
                      Świntuszek
                      • Nov 2009
                      • 88

                      #25
                      Znam rozmiary tylko 3 facetów którymi byłam w łóżku i najdłuższy ze zmierzonych miał 18 cm i byłam w stanie całego go połknąć.
                      Jednak miałam do czynienia z takim, przy którym do jąder brakowało całkiem sporo. Myślę, że miał ok 23-25 cm.
                      Fajna to była zabawka do lizania, w pewnych pozycjach też było ok, ale odpadało wiele rzeczy np. anal, a przy wielu np. deepthroat trzeba było bardzo uważać. Ostre, szybkie bzykanko odpadało.

                      Skomentuj

                      • czarnulka_22
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2009
                        • 212

                        #26
                        20cm.Ja nie wiem po co mężczyźni się wypowiadają w tym poście?

                        Skomentuj

                        • Candice
                          Ocieracz
                          • Oct 2009
                          • 172

                          #27
                          Nie chodzę z linijką do łóżka.
                          To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

                          Skomentuj

                          • Malinowa_panna
                            Świętoszek
                            • Apr 2010
                            • 5

                            #28
                            Mój facet ma około 19-20 cm. I to jest najdłuższy z jakim miałam do czynienia. Ogólnie nie narzekam ! ; )
                            Last edited by Malinowa_panna; 12-05-10, 10:20.

                            Skomentuj

                            • brzoskwineczka
                              Perwers
                              • Sep 2009
                              • 824

                              #29
                              To było coś koło 18cm jak dobrze pamiętam. Nic przyjemnego jednak Bolał mnie od tego jajnik.
                              ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

                              "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

                              Skomentuj

                              • lady_mysterious
                                Erotoman
                                • Jun 2009
                                • 550

                                #30
                                mój eks ma 22 cm, najdłuższy z jakim obcowałam a obcowałam z trzema.
                                Last edited by lady_mysterious; 17-09-10, 11:27.
                                1 + 1 daje 69
                                ale to już wyższa matematyka

                                Skomentuj

                                Working...