W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Duży biust

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Holy inquisitor
    Erotoman
    • Aug 2009
    • 756

    #16
    Nie ważne czy duży czy mały. Najfajniejszy jest naturalny, a nie wypełniany jakimś badziejstwem i przycinany skalpelem do modełka.

    Skomentuj

    • curious
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 562

      #17
      Mój mąż absolutnie nie narzeka, wręcz przeciwnie - uwielbia moje spore cycuchy, zresztą ja też
      ...I dobry Boże spraw...
      żeby te wszystkie kalorie poszły mi w cycki..."

      Skomentuj

      • Antymonka
        Świntuszek
        • Oct 2009
        • 77

        #18
        Ja mam takie porządne D. Po mamusi - ta to juz ma konkretny cyc
        Mój na nic nie narzeka, ale tak samo on jak i ja nie chcemy by byly jeszcze większe
        Ajj.. Jak ja znam ten ból gdy nie idzie kupić żadnego fajnego stanika na mój rozmiar, większe to tylko jakieś badziewia (zazwyczaj) a i kolorów do wyboru żadnych..

        I tak samo jak wy zatrzymuję te trochę mniejsze, a nóż...
        0statnio edytowany przez Antymonka; 12-12-09, 23:22.
        Połaskotał ją.
        -Nie! Przestań, przestań!
        Pocałował ją.
        -Nadal mam przestać?

        Skomentuj

        • Bambiii
          Perwers
          • Feb 2009
          • 852

          #19
          Nie, nikt nie narzekał na moje "wielkie" cyce.
          Mam B...
          Moim zdaniem lepsza kobieta z wielkim cycem, niż koobieta bez cyca,o!
          Eat shit.

          Skomentuj

          • brzoskwineczka
            Perwers
            • Sep 2009
            • 824

            #20
            Przy moim B[ez] M[ałe] W[klęsłe] raczej nikt nie zamarudzi. Jak do tej pory mam czyste konto
            ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

            "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

            Skomentuj

            • red_painterka
              Perwers
              • Sep 2009
              • 997

              #21
              U mnie zawsze było: "tylko nie chudnij!!!" Z wiadomego powodu. To jest dopiero powód do narzekania ze strony faceta ;p
              Nie masz co robić? Zrób pieniądze!

              Ignorance is bliss.

              Skomentuj

              • nuova
                Perwers
                • Aug 2009
                • 823

                #22
                Napisał assassin5
                Nie ważne czy duży czy mały. Najfajniejszy jest naturalny, a nie wypełniany jakimś badziejstwem i przycinany skalpelem do modełka.
                Też tak uważam. Ale w pewnych sytuacjach, kiedy dziewczyna ma rozmiar 0, jak dziewczynka z pierwszej klasy podstawówki, to operacja jest jedynym wyjściem, żeby przywrócić jej "kobiece atrybuty". Często takie kobitki są strasznie zakompleksione, do tego słyszą niemiłe komentarze i robią to dla lepszego samopoczucia.
                Ty kiedy ją mijasz w alejach Starówki
                Myślisz o jej czterech literach jakbyś pisał krzyżówki

                Skomentuj

                • Antymonka
                  Świntuszek
                  • Oct 2009
                  • 77

                  #23
                  Pamiętam w podstawówce moja wychowawczyni miała cycki "jakby jej ktoś napluł" Niektóre uczennice już miały większe a to ledwo 11-13 lat.

                  I jakiś czas temu właśnie słyszałam, że sobie powiększyła.. No i super, bo fajna kobitka z niej była
                  Połaskotał ją.
                  -Nie! Przestań, przestań!
                  Pocałował ją.
                  -Nadal mam przestać?

                  Skomentuj

                  • dorisss111
                    Świntuszek
                    • Nov 2009
                    • 57

                    #24
                    ja mam D i ogólnie nie narzekam tylko stanik troszku ciężko dostać ;| generalnie mój życiowy partner ubóstwia mój biust i z tego się cieszę
                    a dodam jeszcze ,że mam tu i ówdzie za dużo :/ i cieszę sie ,że przy tym mam duży biust bo chociaż jakoś proporcjonalnie to wygląda a nie jak czasem widze babka przy sobie a cycuszki jak szpilki ,że sadełko większe niż biust dlatego ja się cieszę tym co mam :]

                    Skomentuj

                    • Antymonka
                      Świntuszek
                      • Oct 2009
                      • 77

                      #25
                      U mnie dorisss dokładnie to samo Biodra szerokie, troszku brzuszek (tak do 5kg xP) no i cycki - jak się czasem widzę na zdjęciu to uwierzyć nie mogę, jakoś w lustrze nie widzę, że są takie duże Ale przynajmniej proporcje są zachowane
                      Połaskotał ją.
                      -Nie! Przestań, przestań!
                      Pocałował ją.
                      -Nadal mam przestać?

                      Skomentuj

                      • geisza
                        Świętoszek
                        • Jan 2010
                        • 12

                        #26
                        Coś o dużych piersiach wiem, mam 90 D, kupić stanik to jest wyzwanie, na serio. Ostatnio chciałam zrobić striptiz mojemu księciu, i zażyczył sobie coś przeźroczystego. Wszystko byłoby ok, tyle że na markową bieliznę mnie nie stać, a nawet nie mam zamiaru płacić stówy za stanik, no więc szukałam szukałam, i wszędzie to co seksowne kończyło się na rozmiarówce C. Także duże cycki duży problem, bo utrzymać jędrność bez dobrego stanika...hahaha . Dobre sobie. Choć mój nie narzeka, jemu się podobają najbardziej bez stanika, ale wiecie dobry biustonosz to połowa sukcesu i zawsze trzeba mieć w szufladzie coś seksownego. a rynek ubogi w większe rozmiary...

                        Skomentuj

                        • Paulincia1711
                          Świntuszek
                          • Apr 2009
                          • 50

                          #27
                          ja 85DD. Na szczescie jest w mojej miescinie sklep, w ktorym jest spory wybor w staniki o "wiekszych" rozmiarach
                          Kazdy mowi, ze atrybut, a jednak czasem jestem zla, że Bog mnie tak obficie obdarzyl

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            #28
                            Śmiem twierdzić, że zupełnie bezpodstawnie, choć rozumiem te bolączkli mimo bycia samcem ;] Wrzuć kilka fotek do odpowiedniego topiku, zaraz Cię kolektywnie z chłopakami wyleczymy z tych złych myśli

                            Skomentuj

                            • Paulincia1711
                              Świntuszek
                              • Apr 2009
                              • 50

                              #29
                              Nawet nie smiem watpic

                              Skomentuj

                              • Karookarolina
                                Perwers
                                • May 2009
                                • 1050

                                #30
                                Bo duży biust to katorga cięzko kupic jakiś żakiet lub cos dopasowanego, bo albo w piersiach za male, albo w brzuchu jak alba, o kupnie stanika nawet nie wspomne.

                                Moj facet powiedział najlepiej, że jak pierwszy raz mnie zobaczyl, to jak wychodzilam zza zakretu to najpierw bylo widac cycki cycki cycki cycki, a pozniej dopiero mnie. Czasem jestem zla na to, ze tak mnie natura obdarzyła, ale jednak lubie je
                                Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                                Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                                Skomentuj

                                Working...