W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wasze podejscie do nagosci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ayla
    Świętoszek
    • Dec 2013
    • 31

    Napisał rimmingator
    mija kilka godzin .. i jest 10-11??

    O ****a! u mnie by była 15-16

    Ale ja jestem hetero
    no to Twoja panna się bardzo ucieszy jak przejdziezz na zasiłek dla bezrobotnych trzymamy kciuki za Twój hetero-testosteron i chętnie będziemy na niego łożyć podatki

    Skomentuj

    • rimmingator
      Perwers
      • Apr 2009
      • 967

      przyznaj się lepiej, że w tej swojej fabryce żal Ci dupe ściska, że nie każdy musi po********c od godzin środkowonocnych (dla mnie 7 rano to własnie taka godzina).

      Idź wpisz sie do tematu "życie za klocka 200".

      Skomentuj

      • Dominika (Domi)
        Banned
        • Feb 2011
        • 8

        Zawsze czułam się dobrze będąc nago. Teraz nie wyobrażam sobie gdybym musiała chodzić ubrana cały dzień. Kocham nagość i poza szkoła i wyjściem na miasto jestem ubrana, ale zawsze bez bielizny.

        Skomentuj

        • aniakater
          Świętoszek
          • Mar 2014
          • 37

          A ja preferuję raczej chodzić po domu/spać ubrana, aczkolwiek jak mnie najdzie ochota na 'nagość' to nie mam z tym problemów

          Skomentuj

          • Robert_b

            Napisał Marek32latek
            Nigdy nie miałem problemów z nagością, co wynika moim zdaniem z dwóch powodów: u mnie w domu panowało liberalne podejście do tego tematu,
            U mnie było podobnie. Odkąd pamiętam ojciec rano zawsze chodził nago i nago spał, ja z bratem podobnie

            Skomentuj

            Working...