Wieczór panieński

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • katarzynkka86
    Świętoszek
    • Apr 2015
    • 10

    Wieczór panieński

    Ej, moja koleżanka niebawem wychodzi za mąż. CZeka nas wieczór panieński, więc coś trzeba jej kupić. Macie jakieś pomysły co by to mogło być? Ja bym chciała coś naprawdę odjechanego, ale też wiadomo, nie chcę przesadzić żeby się laska nie obraziła bo to byłby klops.
  • brkt
    Erotoman
    • Dec 2011
    • 714

    #2
    Książkę Marthy Stewart o perfekcyjnej Pani domu i płytę dvd z kompilacją najlepiej robionych lodów w 2014 roku.
    generator losowych mądrości

    Skomentuj

    • Aska85
      Świętoszek
      • Apr 2015
      • 8

      #3
      Oj a czemu zaraz takie głupie uwagi jej dajesz. Dziewczyna pyta o radę, a tu złośliwości. Pomysłów jest całe mnóstwo. Rzecz jasna na wieczór panieński świetnie sprawdzi się po prostu jakiś erotyczny gadżet i ja uważam, że taki prezent jest jak najbardziej na miejscu

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #4
        Analne dildo.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • katarzynkka86
          Świętoszek
          • Apr 2015
          • 10

          #5
          Aska85, a Ty sama kupowałaś takie gadżety na prezenty? Nie mam ochoty na wizytę w sklepie erotycznym heh te miejsca są na ogół po prostu obleśne, nie zachęcają żeby kupować w nich cokolwiek. Ale z drugiej strony przecież nie kupię jej jedwabnej apaszki,nie? heh to byłoby dopiero dziwne

          Skomentuj

          • Nabram
            Seksualnie Niewyżyty
            • Mar 2015
            • 307

            #6
            To już nie te czasy, że były oblesne. Teraz jest pełna kultura. Są jeszcze internetowe sklepy
            Oral-B Nieeeee oral cacy
            Jutro może dla nas nie nadejść, więc żyjmy dziś dodatkowo na zapas. Król Julian

            Skomentuj

            • Aska85
              Świętoszek
              • Apr 2015
              • 8

              #7
              Tak, sama kupowałam i też sama dostawałam. Dla mnie to naprawdę dobre rozwiązanie na taką okazją, a potem zawsze możesz z tego skorzystać A Nabram ma rację, masz tez internetowe sklepy tego rodzaju. Ja na przykład kupuję na swiat-doznan.pl i w ogóle nie narzekam. Masz komfort robienia takich zakupów w sieci, a paczek właściciele nie znakują

              Skomentuj

              Working...