Męskie stopy i skarpetki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Outlaws13
    Perwers
    • Oct 2011
    • 1332

    #31
    lubie wam z****c kilka sekund zycia
    tak zebyscie wiedzieli ze nie wszyscy bija brawo.
    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

    Skomentuj

    • dereks
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 32

      #32
      chyba żaden gej nie jest tak oderwany od rzeczywistości. nie wiem jak inni, ale przyklaskiwania też nie potrzebuję. jako obywatel tego kraju chciałbym mieć tylko takie same prawa co heterycy. jednak jeśli to się nie uda, nie będę płakał. w sumie co raz mniej trzyma mnie w tym kraju. żal mi tylko tych, którzy się z tym pogodzili.

      Skomentuj

      • Outlaws13
        Perwers
        • Oct 2011
        • 1332

        #33
        nie mam nic do waszch praw, wiekszosci. Dwoch tematow bym wam nie dal, resta mnie nie obchdzi ale podawanie wszystkiego na tacy tylko dlatego ze ktos jest gejem i nie wolno okazac braku tolerancji jest czyms co mnie w****ia. I nie mow ze dzis tak nie ma.
        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

        Skomentuj

        • barmetr
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1399

          #34
          Napisał dereks
          zachodzę w głowę po co wchodzić do działu, w którym na 100% przeczytacie o jakichś homoseksualnych praktykach, skoro Was to obrzydza? jesteście jakimiś masochistami? czy czujecie się bardziej męscy w oczach innych i własnych przez to, że negujecie homoseksualne praktyki?
          Wyrażam tylko swoją opinię na te tematy i staram się to robić kulturalnie. Nie każdy musi przyklaskiwać takim praktykom.

          Napisał dereks
          czy czujecie się bardziej męscy w oczach innych i własnych przez to, że negujecie homoseksualne praktyki?

          Męski to ja jestem z urodzenia. Być może mógłbym stać się bardziej agresywny, brawurowy i pewny siebie (co potocznie jest uznawane za cechy męskie), ale tego nie osiągnie się poprzez pisanie na forum.
          Ponadto nie mam zamiaru nikomu zabraniać praktykowania ******stii.

          Skomentuj

          • Outlaws13
            Perwers
            • Oct 2011
            • 1332

            #35
            dzis sa takie czasy ze albo przyklaskujesz albo jestes homofobem a nie czlowiekiem ktory ma inne poglady. Nazwiesz geja ******* to obraza ale nas homofobami im wolno i nie masz prawa sie oburzyc. Nie dlugo nie bedzie wolno mowic gej bo i to bedzie wytykalo orientacje.
            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

            Skomentuj

            • Outlaws13
              Perwers
              • Oct 2011
              • 1332

              #36
              bo tesknie za Toba a wiem ze ten sposob bedziesz przez chwile dla mnie buziaczki
              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

              Skomentuj

              • dereks
                Świętoszek
                • Apr 2013
                • 32

                #37
                chyba rzeczywiście nie ma sensu dyskusja na temat (nie)tolerancji w temacie o męskich stopach.

                napiszę więc tylko, że lubię białe skarpetki u facetów, szczególnie jeśli mają mocno owłosione nogi. kręci mnie też wąchanie tychże skarpet po całym dniu noszenia, szczególnie jeśli facet jeździł rowerem albo grał w tenisa lol. miałem kolegę, który dostarczał mi do prania swoją bieliznę. zawsze się przy tym onanizowałem.

                na zdrowie

                Skomentuj

                • Stan69<3
                  Banned
                  • Dec 2013
                  • 6

                  #38
                  Skarpety? Fuuj. Natomiast stopy... oj tak, to jest to co mnie kręci. Lubię je pieścić.

                  Skomentuj

                  • Barque
                    Świntuszek
                    • Apr 2005
                    • 73

                    #39
                    Stopy jako takie i wąchanie soxów absolutnie nie... ale już fajnie owłosione męskie łydki są mega sexy

                    Skomentuj

                    • w00jas
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 68

                      #40
                      mnie też podobają się stopy, najlepiej bose a do tego spodnie których nogawka łagodnie na nie opada, ale to tyle, bez żadnego wąchania, lizania itd.
                      bardzo możliwe że ciekawią mnie też z punktu widzenia kadru, ujęcia, formy (fotografem jestem )
                      "Co za absurd, żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" - 'Dzień Świra'

                      Skomentuj

                      • Margo82
                        Perwers
                        • Mar 2013
                        • 937

                        #41
                        Jak można wąchać przepocone skarpetki i jeszcze się tym jarać? Bez względu czy jest się hetero czy homo, to trochę odjechane jest...
                        "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

                        Skomentuj

                        • kibus90
                          Świętoszek
                          • Jun 2013
                          • 19

                          #42
                          Mnie to jakoś nie podnieca i nie czuję żadnej satysfakcji lizania swojemu partnerowj stóp i na odwrót. Wolę majteczki partnera dniowe, he-he - to już jakoś lepiej Ale nie skarpetki i stopy...

                          Skomentuj

                          • ala-k
                            Świętoszek
                            • Apr 2014
                            • 5

                            #43
                            Ojej tylko nie stopy, ja zaliczam się do tej grupy, która baaardzo nie lubi tej części ciała. I nawet czasem wolę jak jest ukryta w skarpetkach

                            Skomentuj

                            • pinek81
                              Banned
                              • Jun 2009
                              • 144

                              #44
                              Outlaws -są różne zboczenia mnie akurat też nie pociągają męskie stopy a już tymbardziej skarpety. Osobiście bardzo dbam o stopy (często je nawilżam balsamem więc łaadnie pachną i są delikatne pomimo że chodzę w glanach) ze względu na to że moja dama bardzo lubi się nimi zajmować więc poniekąd jestem w stanie zrozumieć karo121 że ma taką przypadłość a ja uwielbiam jak ktoś mi robi masaż stóp ^_^ ale sam bym sie tknął innych męskich

                              Skomentuj

                              • bajdel
                                Świętoszek
                                • Nov 2014
                                • 3

                                #45
                                Lubię stopy, ale tylko czyste i zadbane. No i wiadomo, tylko męskie.

                                Skomentuj

                                Working...