W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przygoda w aucie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamilxxx82
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 63

    Przygoda w aucie

    Jadąc do pracy, wyprzedzałem ciągnące się ślamazarnie samochody. W pewnym momencie moją uwagę przykuł samochód z niedomkniętymi drzwiami. Pomyślałem, że warto zwrócić uwagę kierowcy aby je zamknął.

    Gdy nasze samochody się zrównały, zauważyłem że kierowcą jest młoda, piękna brunetka. Włosy miała lekko rozczochrane i upięte w nieregularny kok.
    Zatrąbiłem i wskazałem jej drzwi, przez uchyloną szybę krzyknąłem aby je domknęła.
    Jej rozbiegany wzrok, przez chwilę wskazywał dezorientację, lecz po chwili zrozumiała o co chodzi i domknęła drzwi.
    - dzięki - krzyknęła abym usłyszał, miło się uśmiechając
    - proszę bardzo - odkrzyknąłem zadowolony, dodając
    - możesz zjechać na pobocze? w następną ulicę w prawo? - krzyknąłem
    - pewnie - odpowiedziała, przytakując jednocześnie

    Włączyłem prawy kierunkowskaz, wpuściła mnie przed siebie. Skręciliśmy w pierwszą boczną uliczkę i zatrzymaliśmy się kawałek dalej na chodniku tuż za domkami jednorodzinnymi, przy wjeździe do parku.

    - cześć, Kamil - przywitałem się podając rękę i całując w policzek
    - cześć, Asia
    - piękna jesteś - stwierdziłem, jednocześnie obscenicznie taksując wzrokiem jej ciało.
    - dzięki - odpowiedziała
    - jedziesz do pracy? - spytałem
    - nie
    - to fajnie - uśmiechnąłem się
    - zawsze jesteś taki uczynny? - spytała
    - tak - odparłem
    - aha, i każdego tak zatrzymujesz potem? - spytała z lekką ironią w głosie
    - nie... - odpowiedziałem

    Chciała coś powiedzieć, ale jej przerwałem:
    - ...ale kiedy ciebie zobaczyłem, pomyślałem, że muszę cię poznać - patrzyłem jej głęboko w oczy z lekkim uśmieszkiem
    - tak? a to czemu?
    - bo... jesteś piękna - ponownie przeleciałem wzrokiem po całym jej ciele od góry do dołu
    - i to nie tylko z twarzy - dodałem ponownie patrząc jej w oczy
    - tyłeczek też masz za****sty - kontynuowałem

    Asię chyba zatkała taka bezpośredniość, stała zaskoczona tym co słyszy.
    - tak uważasz? - uśmiechnęła się
    Obróciła się do mnie tyłem, wyprostowując maksymalnie nogi i wypinając zgrabny tyłeczek.
    Położyła dłoń na pośladku dodając
    - podoba się?
    - bardzo, idealny do ****nia - odparłem wpatrując się w jędrne pośladki gładzone dłonią.
    Miała na sobie czarne, lśniące i bardzo obcisłe leginsy, które pięknie opinały jej zgrabną, krąglutką dupkę. Widać dba o jej wygląd, pewnie chodzi na fitness.
    Położyłem dłoń na kroczu, kutas był już twardy, złapałem go przez spodnie i poprawiłem.
    Jej wzrok skierował się na moją rękę. Patrzyła jak poprawiam sobie fiuta, przygryzła wargę.
    - no to na co czekasz? - stwierdziła patrząc mi zalotnie w oczy

    Podszedłem do niej, złapałem za jej biodro, wypiąłem ku przodowi swoje biodro i przycisnąłem jej tyłeczek do mojego krocza.
    Poruszyła delikatnie dupką ocierając się o mnie i wyczuwając przez spodnie mojego sztywnego kutasa.
    - mmm jak miło - wyszeptała
    Jej jędrne pośladki w ciasnych leginsach ślizgały się po moim sztywnym i prężącym się kutasie schowanym pod spodniami.
    - miło to dopiero będzie jak za chwilę ten twardy kutas zerżnę twoją dupę – odparłem
    - kurrrwaaahhhtaaaaak – westchnęła z podniecenia mając już w myślach sztywną pałę, która ją *******i

    Obróciła się i wpiła mocno swoje słodkie usta w moje usta. Przytuliliśmy się mocno, złapałem dłońmi jej pośladki masując je i ściskając. Jedną ręką objęła moją szyję, drugą wsunęła pod moje spodnie.
    - zerżnij mnie - wysapała trzymając w dłoni moją sztywną pałę

    Jej delikatna dłoń objęła twardy trzonek kutasa. Mruknąłem czując jej mocno zaciśniętą dłoń kręcącą się na moim kutasie.
    - wyruchaj mnie jak dziwkę – dodała

    Trzymając mocno zaciśniętą dłoń na fiucie, waliła go przez spodnie. Wtulona we mnie wiła się delikatnie ocierając swoim ciałem o moje.
    - chodź, zjedziemy tu - wskazałem zaułek na końcu ślepej uliczki.

    Złapałem ją za rękę i poprowadziłem do mojego samochodu. Zanim ruszyłem, siedząca na fotelu pasażera Asia rozpięła mi spodnie i zaczęła obciągać fiuta, mrucząc przy tym namiętnie. Znikał cały w jej, spragnionych kutasa, ustach.
    Zatrzymałem się na końcu zaułka i opuściłem oparcia obu foteli na leżąco.
    Rozpiąłem spodnie i zsunąłem do kostek, nie przerywając Asi obciągania. Złapałem za jej włosy i przyspieszyłem nadając szybszy rytm obciąganiu. Poruszając biodrami zacząłem ****ć jej usta. Dobijałem kutasa w jej usta po same jaja.

    Wypuściła fiuta z ust, waląc go mocno ręką podsunęła się bliżej i zaczęliśmy się ostro całować.
    Podniosła się i usiadła okrakiem na kutasie. Poruszając biodrami w przód i tył, masowała twardego fiuta, dociskając do niego swoją nabrzmiałą cipą schowaną pod cienkim i śliskim materiałem leginsów, które stawały się coraz bardziej mokre od naszych soków.
    Zsunąłem je z jej pośladków, podniosłem kutasa do góry i przyłożyłem główkę do jej mokrych sromów. Trzymając fiuta, przesunąłem jego główką kilka razy po jej cipie pocierając nim wilgotne sromy.
    - ******* mnie - wycedziła przez zęby przesuwając dupę niżej i próbując nabić cipę na kutasa.

    Przytrzymałem fiuta i pociągnąłem jej biodro w dół.
    - aahhhhh kurrrwaaaahhhmmm - jęknęła czując jak twardy kutas wsuwa się w jej mokrą cipę.

    Przytrzymywałem jej biodro przyciśnięte do mnie, którym kręciła. Stękała czując jak cały twardy kutas penetrował i pieścił jej cipę.
    - ja *******e mmmm za****ście – wysapała wijąc się na nim

    Zaciskając dłonie na jej jędrnych pośladkach, pociągnąłem dupę ku górze, wysuwając prawie całkowicie fiuta po czym mocno pchnąłem jej biodro nabijając kutasa po same jaja w jej drżącą i spragnioną ****ę.
    Jej ciasna **** mocno opinała i kurczowo zaciskała się na nim.
    - taaakk kuuurrrrwaaammm - wycedziła jęcząc głośno

    Podniosła się i zaczęła ujeżdżać kutasa jak szalona.
    - za****ście się ****esz - wysapałem trzymając za jej jędrne piersi
    Strzeliłem jej kilka klapsów w podskakujące pośladki, jęknęła
    - ahh taak
    - niegrzeczna z ciebie suka - dodałem dając jej kolejne mocne klapsy
  • kamilxxx82
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 63

    #2
    Pociągnąłem ją do siebie, złapałem obiema rękami mocno w pasie przyciskając do mojego ciała i zacząłem na********ć biodrem w górę i w dół wbijając kutasa w jej cipę. Wtuliła się we mnie mocno i wypięła nieco dupę aby bardziej nadstawić cipę do ****nia.
    - aaaahhh ****a aaah takkk ******* mnie ****a - sapała w przypływie ekstazy, kiedy sztywny kutas nabijał się w nią raz po raz
    - aahhh mmmm zerżnij moją dupę - odparła po chwili
    - twoje życzenie jest dla mnie rozkazem – odparłem
    - tak ****a ahahhh ******* mnie
    - tak suko?
    - che poczuć aahhh twoją sztywną pałę mmaha w dupie
    - zaraz go poczujesz w dupie dziwko
    - tak ****a aahhhh ******* mój odbyt mm ahhh ******* mnie swoim kutasem w dupę - sapała podczas gdy nadal nabijałem kutasa w jej cipę

    Zrzuciłem ją z kutasa na bok, złapałem za włosy i pociągnąłem do pały nabijając ją w jej usta po same jaja. Przytrzymałem chwilę i puściłem.
    - aammmm ****a mmmm - wysapała wypluwając kutasa
    Nie dałem jej odsapnąć, trzymając za włosy zacząłem szybko i mocno ****ć jej usta. Kutas wsuwał się po same jaja w jej delikatne i mokre usteczka. Asia mruczała i ssała kutasa z całej siły.
    Ponownie przytrzymałem całego fiuta w jej ustach aż zaczęła się nim krztusić, po czym puściłem jej włosy.
    Wypluła fiuta łapiąc go obiema dłońmi, mocno zacisnęła i zaczęła ostro walić.
    - zerżnij mnie w dupę - wysapała
    - chodź suko - odpowiedziałem

    Otworzyłem drzwi i wyszedłem, złapałem za jej włosy i pociągnąłem za sobą aby wyszła. Wychodząc z samochodu leginsy samoczynnie nasunęły jej się na dupę. Poprowadziłem na przód samochodu i rzuciłem przodem na maskę. Oparła się o nią stając okrakiem i wypinając dupę w moją stronę.
    Złapałem za jej leginsy i pociągnąłem do góry mocno naciągając na jej jędrnych pośladkach jednocześnie wymierzając jej kilka solidnych klapsów. Wsunąłem rękę między jej nogi i złapałem całą dłonią za jej mokrą cipę masując ją całą, pod cienkim i także mokrym materiałem leginsów, kciukiem jednocześnie masując jej odbyt.
    - aaahhhh mmmm tak mmm - sapała wijąc się na masce
    Rozchyliła jeszcze szerzej nogi zjeżdżając w dół, prawie że kucając z wypiętą dupą.
    - Masz jakieś spodnie na zmianę? - spytałem, nadal masując jej cipę i dupę całą dłonią.
    - aahh mmmm tak mmmm mam ahh - odpowiedziała
    Puściłem jej cipę, klepnąłem ją mocno parę razy całą dłonią, co przyjęła z wielką satysfakcją pojękując.
    Złapałem za materiał pod cipą obiema dłońmi i rozerwałem jednym szarpnięciem odsłaniając nabrzmiała do czerwoności, mokrą ****ę. Pociągnąłem jeszcze raz i odsłoniłem także jej odbyt. Leginsy ciasno opinały nadal jej pośladki, odsłaniając jedynie rowek pomiędzy pośladkami i cipę.
    Klęknąłem tuż za nią, złapałem za pośladki i mocno pociągając ku górze, rozchyliłem przejeżdżając językiem po jej sromach. Dupa aż zadrżała, a suka jęknęła głośno i przeciągle.
    Uniosła nieco wyżej, nadal wypiętą dupę pozwalając mi swobodnie pieścić jej cipę języczkiem.
    Oblizałem ją ponownie i przyssałem się mocno do sromów. Ssałem je i lizałem. Spijałem jej cieknące soki kręcąc jednocześnie głową.
    Wstałem i złapałem całą dłonią za jej krocze masując jej cipę i dupę, drugą ręką sięgnąłem do jej włosów i pociągnąłem jej głowę w stronę swojej sterczącej pały. Bez namysłu otworzyła usta pozwalając aby kutas ponownie się w nich znalazł ****ąc ją w usta. Po kilku ruchach pchnąłem z powrotem na maskę i stanąłem tuż za jej wypiętą dupą kładąc sztywną pałę na jej pośladkach i klepiąc je nim mocno.
    - ahhh wsadź go w dupę ahhh mmm - prosiła
    Przeciągnąłem główkę kutasa pomiędzy jej mokrymi pośladkami w dół i w górę po czym wbiłem w jej ciasną cipę. Kilka razy wbiłem fiuta i wyciągnąłem przykładając go do jej odbytu.
    - aaahhh mmm tak mmm ******* mnie - sapała czując jak mokra główka ociera się o jej odbyt

    Rozchyliłem mocno jej pośladki odsłaniając dupę i przycisnąłem do niej kutasa. Pomalutku zaczął się wsuwać, najpierw grzybek coraz głębiej by po chwili zniknąć w jej dupie. Jęknęła.
    - aaaaaahhhmmmm ja *******e mmmm aahhhh
    Zacząłem poruszać biodrami w przód i w tył, grzybek wysuwał się i wsuwał, masując i rozpychając jej odbyt.
    - tak ****a ******* mnie mmm maahhh - sapała wijąc się na masce samochodu czując jak nabrzmiała główka kutasa rozpycha i pieści w środku jej dupę.
    Jak grzybek zahacza o ścianki odbytu i je pociera masując w przód i w tył. Przez chwilę pieprzyłem jej dupę tylko główką fiuta, wsuwając ją i wysuwając całkowicie z niej.
    Stojąc za nią, przycisnąłem kolejny raz kutasa wsuwając główkę do dupy i tym razem jednym powolnym, mocnym ruchem wcisnąłem w nią już całego sztywnego kutasa.
    - aaaahhh ja *******e ****a aaaahhh taaak - jęknęła wyginając się gdy cały kutas znalazł się w jej dupie.
    Penetrując ją, pocierał i masował jej odbyt podczas gdy trzymając go w sobie kręciła delikatnie dupą.
    Stojąc za nią puściłem jej pośladki i złapałem rękoma jej włosy pociągając do siebie i wyginając w łuk.
    Obróciła głowę i pocałowaliśmy się plącząc języczki w dzikim pocałunku.
    Gdy tak się całowaliśmy, zacząłem poruszać biodrem pieprząc jej dupę.
    Puściłem ją, opadła na maskę samochodu. Wypięła dupę na maksymalnie wyprostowanych nogach.
    Złapałem za jej biodro i zacząłem coraz mocniej *******ić jej odbyt.
    - taaak kura ******* aaahhh mnie aahhh mocniej aahhmmmm ja *******e mmm aahh
    Ciasna dupa zaciskała się na jeżdżącym w niej kutasie, a Asia wiła się jak węgorz kiedy twardy fiut ją *******ił.

    Wyciągnąłem całego kutasa i wbiłem ponownie jednym mocnym uderzeniem biodra.
    - aaaaaa taaaak aahhh ja *******ę ahhh - krzyknęła
    Zacząłem ****ć ją szybko i mocno, raz po raz wbijając go z całej siły, dociskając jak najmocniej się da w jej dupę.
    Złapałem za jej włosy i pociągając za nie, wygiąłem jej ciało w łuk. Drugą ręką trzymałem jej biodro.
    - ****a aaahhh mmmm za****ście mnie ****esz mmm aaahhh ******* mnie ****a mocno - cedziła w spazmach rozkoszy ****ącego ją kutasa.

    Asia wiła się i kręciła dupą, która coraz mocniej się zaciskała na ****ącym ją fiucie.
    - ****a taaaak mmm aaah ******* mnie ****a mocno aaahhhh dawaj ****a aaahhh mmm – sapała coraz szybciej oddychając

    Stękała coraz mocniej, jej ciało zaczęło drżeć, wygięła się mocno z mocnym gardłowym jęknięciem i zastygła w bezruchu. Jej ciało drżało, w jednym wielkim skurczu. Dupa zacisnęła się mocno na fiucie, spowolniłem ruchy ale nadaj ją *******iłem.
    Przeszywający orgazm przeszedł jej ciało, by po chwili mogła wypuścić powietrze i opaść na maskę.
    Ciężko dysząc, leżała podczas gdy ja trzymając jej biodro, pomału, ale nadal pieprzyłem, pulsującą i zaciskającą się mocno na fiucie dupę.
    - aahhmmmm ja *******ę ahhh za****ście aaahmm – sapała pojękując

    Czułem, że i ja długo nie wytrzymam, wyciągnąłem kutasa i trzymając za jej włosy pociągnąłem na kolana podstawiając sterczącego kutasa pod jej usta.
    Zaczęła go walić, mocno zaciskając na nim obie dłonie. Splunęła i objęła ustami główkę, nadal ostro waląc. Kręcąc głową ssała i pieściła języczkiem grzybka. Kutas pomału pulsował w jej dłoniach, czuła jak raz po raz przechodzą po nim skurcze.
    - aahh mmm za****ście o********sz kutasa - wycedziłem patrząc jak z zapałem, namiętnie obciąga i jednocześnie wali mi fiuta.
    - zlej mi się w ustach - powiedziała, na chwilę wypuszczając z nich kutasa, po czym ponownie go objęła i wróciła do ssania.

    Puściła go rękoma, obciągała go poruszając głową w górę i w dól. Patrzyłem jak raz po raz cały fiut znika w jej ustach.
    - zalej mnie spermą - dodała na chwilkę go wypluwając

    Położyłem rękę na jej głowie, wplatając palce we włosy. Pomagałem jej dobijając mocno i przytrzymując go dłużej w jej ustach. Wypluła i obiema rękami energicznie go waliła jak oszalała.
    - spuść się ****a zalej spermą moje usta - wysapała

    Po czym ponownie zaczęła ostro obciągać kutasa wyraźnie spragniona spermy.
    Jej usta doprowadzały mnie do ekstazy. Fiut zaczął mocno drżeć, skurcze były coraz mocniejsze, napinał się do granic możliwości. Wyczuła, że zbliża się fontanna spermy.
    Objęła ustami samą główkę i ssąc ją bardzo mocno, kręciła głową oraz języczkiem, mrucząc przy tym, doprowadzając do jeszcze większej ekstazy. Obiema dłońmi, zaciśniętymi na trzonie, szybko i mocno waliła fiuta.

    Ciepła sperma zaczęła zalewać jej języczek wystrzeliwując wprost do jej ust.
    - ahhhhh mmmm – jęknąłem zaciskając zęby
    Wypuściła kutasa z rąk, nadal trzymając podrygującą główkę w ustach. Ssąc mocno obciągała ją i spijała kolejne porcje spermy wypływające w jej ustach.
    Gdy kutas przestał podskakiwać w jej ustach, ponownie objęła go mocno dłońmi i starając się mocno zaciskać je na trzonku doiła go z resztek spermy.
    Zsuwając pomału usta z główki, otworzyła je. Cały języczek miała oblepiony moją spermą. Kręcąc nim, przelewała sobie spermę to na lewą stronę, to na prawą stronę ust by po chwili ją przełknąć.
    - dziękuję - powiedziała zadowolona

    Pocałowała czubek kutasa i zaczęła oblizywać sterczącego jeszcze fiuta. Obciągnęła go parę razy i wstała.
    Podnosząc się przyciskała się ocierając swoim ciałem o mnie. Objęliśmy się mocno i pocałowaliśmy namiętnie.
    - za****sta z ciebie dupeczka - powiedziałem patrząc jej w oczy
    W odpowiedzi tylko się uśmiechnęła i zachichotała.


    Koniec

    Skomentuj

    • kamilxxx82
      Świntuszek
      • Dec 2014
      • 63

      #3
      Oraz klasycznie w załączniku pdf
      Załączone Pliki

      Skomentuj

      • DSD
        Perwers
        • Jan 2010
        • 1275

        #4
        Pójdę na łatwiznę w swojej recenzji: ahhhmmm no mmmmm *** noż k***a hmmm aaaaahm ale *** tyle że *** no hmmmmm i jeszcze ****aaaaaahhhhmmmkkkhmm
        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #5
          Swego czasu lubilem sobie WYOBRAZAC sex i pisac o tym powiesci.
          Tak powstaja wielkie dzieła erotyki.
          Teraz lubie miec penisa w panience.
          Poezji z tego nie bedzie ale jakos bardziej mi sie to podoba.
          Zerżnąć dupę az zaspiewa serenadę.
          Samo w sobie to jest poezją i to prawdziwą, nie marzeniem.

          Skomentuj

          • Wędrowny Bard
            Świntuszek
            • Dec 2017
            • 74

            #6
            Czasami autorzy opowiadania erotyczne tak daleko odbiegają od sedna rzeczy idąc w zakamarki ludzkiej psychiki, jakby zapominając że czytelnik może chcieć przede wszystkim konkretów, bywa że napisanych nie poetyckim językiem a właśnie k*wami, jak tutaj. Brawo!

            Skomentuj

            • DFBD
              Świętoszek
              • Dec 2015
              • 3

              #7
              Zgadzam się z przedmówcą, historia przede wszystkim ciekawa. Pisz dalej:-)

              Skomentuj

              Working...