Chcę obciągnąć

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo90
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 223

    #16
    jesteś w okresie dojrzewania sądząc po wieku, więc też dużo rzeczy może Cię podniecać i kręcić. Ja będąc w podobnym miałem przeróżne fantazje, nawet takie o których tu nie wypadałoby napisać . To minie, chyba że jesteś bi albo lubisz tylko w drugą mańkę

    Skomentuj

    • Lilith_666
      Seksualnie Niewyżyty
      • Nov 2011
      • 386

      #17
      Napisał nimfomanka_21
      Ja w wieku 15 lat nie myslalam nawet o seksie, co sie porobilo z tym swiatem. Kolekcjoner masz racje. ZA KSIAZKI GOWNIAZU!!!

      Hm...ja tam w wieku 15 lat myślałam o seksie,i kiedy byłam młodsza też...i książki lubiłam czytać.To jaka wychodzi diagnoza?
      "Lepiej skończyć w pięknym szaleństwie niż w szarej,nudnej banalności i marazmie."
      Witkacy

      Skomentuj

      • TwojaFantazja
        Banned
        • Jan 2012
        • 39

        #18
        To nic złego,ponieważ jak ktoś mądrze napisał: każdy ma w sobie jakiś procent tej drugiej orientacji. A poza tym możesz fantazjować i tym także charakteryzuje się wiek dojrzewania. Jeśli to spełnisz,to faktycznie może się to negatywnie przełożyć na Twoje życie,więc podchodź do tego raczej z dystansem.

        Skomentuj

        • G1K777
          Świętoszek
          • Feb 2012
          • 15

          #19
          zalll ja myslalem ze to jakas typiara pisze ze ma takie hobby -_-
          wiesz kazdy lubi cos innego

          Skomentuj

          • for-fun
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2010
            • 290

            #20
            Zawsze twierdziłem, że wolę spróbować i żałować, niż żałować, że nie spróbowałem
            "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

            Skomentuj

            • Furiates
              Świętoszek
              • Jan 2010
              • 39

              #21
              Ja mam podobny problem, chce mi się itp. po zwaleniu wszystkiego się odechciewa i mam poczucie winy.

              A w ogóle odechciewa się homo jak znajde na necie nowe fotki/filmiki z ulubionymi aktorkami.
              Last edited by Furiates; 22-04-12, 15:10.

              Skomentuj

              • kasiel
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 8

                #22
                Ja jeszcze trochę bym zaczekał, jesteś młody, może być tak, że za kilka lat byłoby Ci z tym niezręcznie, ale później, czemu nie? Jeżeli Ci nie minie i będziesz miał na to ochotę. "Dawca" członka na pewno się znajdzie

                Skomentuj

                • przyjaciel40
                  Perwers
                  • Jul 2010
                  • 1116

                  #23
                  szkoda, że nie ma Pani , która by rzuciła hasło "Chcę obciągnąć"
                  Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

                  Skomentuj

                  • psychomen
                    Świętoszek
                    • Apr 2012
                    • 23

                    #24
                    Mnie też naszła ciekawość jak to by było, ale jakoś nie mam zamiaru szukać na siłę kogoś do tego. Jeśli los skieruje na mnie kogoś kto by się "nadawał" (ubogi zasób słów mam dzisiaj) to może bym się skusił, ale nie mam pewności czy to byłby dobry pomysł dla kogoś w wieku dojrzewania, bo to może być tylko ta ciekawość świata. Jeśli bardzo chciałbyś spróbować to na pewno bez problemowo znajdziesz partnera do tego "eksperymentu", ale pamiętaj- nic na siłę

                    Skomentuj

                    • iMiki
                      Świętoszek
                      • Jul 2007
                      • 12

                      #25
                      tak

                      Ja tam wiem jedno, jak byłem w Twoim wieku miałem podobnie, też chciałem zobaczyć jak jest z facetem pomimo tego, że miałem już kilka kontaktów z kobietami za sobą. Spróbowałem i nie żałuję. Najważniejsze żeby gość Ci się podobał i żebyś był pewien , że tego chcesz.
                      Zresztą wystarczy poczytać to forum i znajdziesz co najmniej 99 % zadowolonych z tego powodu, że chcieli i spróbowali.

                      Skomentuj

                      • PatrykPL
                        Świętoszek
                        • Apr 2012
                        • 5

                        #26
                        Teraz mnie znowu iMiki nakręciłeś. Mam ogromny problem z podjęciem decyzji.

                        Skomentuj

                        • cyacho23
                          Świętoszek
                          • Oct 2011
                          • 37

                          #27
                          Też byłem kiedyś na Twoim miejscu nie wyobrażam sobie całowania z kolesiem ale zdarzało się ze miałem ciągotki że robie loda kolesiowi (jakos mnie mnie to obrzydzało niż całowanie a wręcz podniecało). A że będąc jakiś czas wolnym strzelcem i dość zdecydowany w swoich postanowieniach to umówiłem się kiedyś z jedną parą i załatwiłem dwie swoje fantazje za jednym razem tj. trójkąt i robienie loda chociaz przyznam się, ze to drugie było w ogóle nie planowane, koleś po prostu w pewnym momencie jak jego laska poszła do kuchni wstał i chcial żebym na klęczka wziął mu do buzi no i stał się.. przyznam się ze do domu jak jechał to czułem się beznadziejnie i obrzydzenie do siebie ale 2 dni pozniej... wróciło to z 2 razy większa siłą także spotkaliśmy się jeszcze 2 razy później , za drugim zrobiłem mu w lesie z połykiem a za trzecim juz umówiłem się już z nim sam bez jego laski i zrobiłem to w samochodzie.
                          Suma sumaru nie żałuje niczego ALE FACETA NIE POCAŁOWAŁBYM blee !!

                          Skomentuj

                          • słowenka
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Aug 2011
                            • 259

                            #28
                            Mam rozumieć, że Wy macie większą fantazję zrobienia loda kolesiowi, niż żeby on Wam zrobił (na zasadzie, że żadna panna nie zrobi tak dobrze loda jak facet)??

                            Skomentuj

                            • Nolaan

                              #29
                              A ta znowu...
                              Gdzie tu jest napisane że facet facetowi zrobi lepiej niż panna? Nie od dziś wiadomo że kobitki w tym są lepsze.

                              Chłopaki sobie opisuję swoje przeżycia radosne, po kiego do tego dorabiać kretyńską ideologię?

                              Skomentuj

                              • cyacho23
                                Świętoszek
                                • Oct 2011
                                • 37

                                #30
                                eee nie chciałbym żeby to mnie koleś robił także moja fantazja jest w jedną stronę

                                Skomentuj

                                Working...