W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mała moszna, jądra?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lucas21
    Erotoman
    • Jun 2011
    • 458

    Mała moszna, jądra?

    Mam takie pytanie, jakiś rozmiarów powinny być jądra mężczyzny? W pracy mamy prysznic i po wyjściu czy wejściu pod prysznic widze jajka innych i patrząc na moje a na ich...moje są trochę mniejsze.. Czy mniejsze jądra mogą prowadzić do jakiejś chorobe?
  • nienastolatek
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 334

    #2
    tak, mogą

    Skomentuj

    • lucas21
      Erotoman
      • Jun 2011
      • 458

      #3
      Załączam fotki jak one wyglądają.. Możecie....eh...ocenić czy są normalnych rozmiarów czy za małe i czy do lekarza musze się udać? Bo nie chce przesadzać, ale wolę sie upewnić..



      Skomentuj

      • kochany
        Seksualnie Niewyżyty
        • Oct 2006
        • 313

        #4
        K***a mać jaja jak jaja. Gdzie ty widzisz problem. Naprawdę chcesz naciągać naszą schorowaną służbę zdrowia idąc do lekarza z normalnymi jajcami?
        Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

        Skomentuj

        • lucas21
          Erotoman
          • Jun 2011
          • 458

          #5
          Ee..spytałem na forum żeby się upewnić, ponieważ widząc innych ...nago.. porównując swoję jaja do ich, moje są małe, mniejsze..
          Gdy był pobór do wojska, dostałem kat. rezerwy, po badaniu lekarza, który...oglądał je właśnie..
          Wolę sie upewnić, że 100% ok niż kiedyś w przyszłości żałować z błachego powodu..

          Skomentuj

          • kochany
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2006
            • 313

            #6
            Jak uważasz, że coś jest nie tak to idź do lekarza żeby nie było na mnie potem, ale nie wiem w czym problem niby ma byc
            Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

            Skomentuj

            • lucas21
              Erotoman
              • Jun 2011
              • 458

              #7
              Może i przewrażliwiony, ale skoro jest tu forum o takiej tematyce ogólnej to spytać można. Dziewczyna próbowała mi to wybić z głowy, że wszystko ok, że duże, męskie, smaczne, ale to gadanie kobiety.. Pozatym, spała tylko ze mną, mojego tylko widziała, więc nie ma porównania.

              Panie, kobiety, płeć piekna, a jak Wam sie wydaje? Nie są zbyt małe? Napewno nie raz i nie jeden widziałyście..
              0statnio edytowany przez Kamil B.; 11-10-13, 10:05.

              Skomentuj

              • maxi1912

                #8
                Wielkosc jajek nie ma nic wspolnego z choroba.Ja jak wchodze pod prysznic to mam male jadra ,ale pod wplywem cieplej wody powiekszaja mi sie ,raczej nie ma sie cco martwic.

                Skomentuj

                Working...