W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Stosunek saksoński

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tabula rasa
    Erotoman
    • Jul 2005
    • 640

    #16
    Hehehehe,Jasiu,kurna,jesteś jak wino
    Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

    Skomentuj

    • Falcon
      Seksualnie Niewyżyty
      • Mar 2005
      • 369

      #17
      matko jedyna macie wisielcze poczucie humoru, a co do tej metody to jakas lewa mi sie wydaje tak samo jak przy przerywanym stosunku jakas kropelka wyplynie przed wytryskiem i wystarczy zeby narobic klopotow
      Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

      Skomentuj

      • _Damian_
        Świętoszek
        • Oct 2005
        • 15

        #18
        Myślę że Stosunek saksoński będzie super dla mnie i mojej ukochanej, gdy będziemy starali się o drugie bejbi
        Mnisi i taoiści mają dużo czasu to sobie ćwiczą, ja tego czasu nie mam, żona, dziecko, forum, żona, dziecko, forum, ooo i jeszcze praca
        Kocham moje dziewczyny

        Skomentuj

        • glizdziarz
          Banned
          • Sep 2005
          • 1981

          #19
          Faktycznie jak ktoś chce zostać szczęśliwym rodzicem niech się tak zabawia. Przypomina mi to trchę Watykańską ruletkę - zdążę nie zdążę?

          Skomentuj

          • myszaty
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2005
            • 224

            #20
            Opisana metoda jak najbardziej działa. Wytrysk nie cofa się lecz następuje jego "przekierowanie".

            Skomentuj

            • rugio
              Świntuszek
              • Jun 2005
              • 71

              #21
              Ja tam to stosowałem, ale w momentach masturbacji kiedy nie miałem co zrobić z nasieniem. Jako antykoncepcje napewno tego nie zastosuje. A pozatym gdzie tu przyjemność. Zdecydowanie jest sobei ulżyć do końca, a nie mocować się z "jajami"

              Skomentuj

              • dr abdullach
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 11

                #22
                Ja się tak wyćwiczyłem, że już sam odpowiednio napinając mięsnieoge powstrzymac wytrysk...dziwne uczucie ale fajne

                Skomentuj

                • Nitro
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 12

                  #23
                  Napisał klaus
                  "STOSUNEK SAKSOŃSKI

                  Stosunek saksoński był kiedyś rozpowszechniony w zachodniej części Europy (stąd nazwa) jako jedna z form antykoncepcji. Do dziś cieszy się popularnością w Indiach i krajach Dalekiego Wschodu.

                  Podczas stosunku bezpośrednio przed wytryskiem mężczyzna, albo jego partnerka, silnie uciska członek przy nasadzie, uniemożliwiając w ten sposób ejakulację na zewnątrz. Nasienie zostaje wtedy skierowane do pęcherza moczowego mężczyzny."

                  Chodzi mi o to ostatnie zdanie czy to jest możliwe? Bo chcieliśmy z dziewczyną sprobować ale sie z drugiej strony troche boimy jak uważacie?

                  Przeanalizowaliśmy dokładnie powyższą metodę i doszliśmy do wniosku, że nie jest to forma antykoncepcji lecz brak koncepcji, co zrobić z męskim nasieniem. A wszak istnieje tyle miejsc o wiele ciekawszych niźli pęcherz moczowy partnera.

                  Skomentuj

                  • Aniutka
                    Świętoszek
                    • Sep 2005
                    • 37

                    #24
                    Napisał Bender
                    Pozatym to dziwnie musiało by wygladac gdy facet nagle wychodzi z kobiety i zaczyna sciskac sie pod jajkami )
                    Bo reszta wcale nie wyglada dziwnie?


                    Napisał Raine
                    To jest kretynizm i nic wiecej.
                    Nasieniowod to nie pieprzona dwupasmowka, sperma sie nie ma jak 'cofnac' - powstrzymujac w ten sposob wytrysk, facet naraza sie na klopoty zdrowotne :>
                    Wlasnie... wydaje mi sie, ze to po prostu wstrzyanie wytrysku, a nie jakas cofka

                    Skomentuj

                    • Krzyś
                      Świętoszek
                      • Jan 2006
                      • 31

                      #25
                      Prawie zawsze robię tak podczas masturbacji - no chyba że walę sobie w wannie albo kibelku. Ze dwa razy udało mi się powstrzymać wytrysk zaciskając właściwe mięśnie, ale jest to trochę ciężkie do wykonania - w danym momencie człowiek jest trochę za bardzo pogrążony w rozkoszy, żeby się skupiać na jakichś tam mięśniach.

                      Zaś jako metoda antykoncepcji, powiedziałbym, że to tak jak ze stosunkiem przerywanym - i tak jeszcze przed wytryskiem wydziela się pewna ilość nasienia, wystarczająca do zapłodnienia. A do tego nie zawsze udaje się ścisnąć penisa na tyle, by zatrzymać całą spermę - nieraz zdarza mi się 'przeciek'.

                      Skomentuj

                      • Tilia
                        Erotoman
                        • Feb 2005
                        • 560

                        #26
                        Jest to możliwe - uciśnięcie u samej nasady penisa (od spodu) spowoduje, ze sperma zostanie wstrzyknięta do pęcherza. Kiedyś w ramach ciekawości spróbowaliśmy z moim chłopem czegoś takiego jako urozmaicenia podczas prac ręcznych i stwierdziliśmy, że nie warto, bo:

                        1. Jako metoda antykoncepcyjna jest do niczego, więc po co to komu?
                        2. Dla mojego chłopa wytsysk to część przyjemności.
                        3. Jak się uciśnie w niewłaściwym miejscu (np. tak jak jak ktos powyżej proponował - u nasady żołędzia), to nasienie nie pójdzie do pęcherza, tylko zbierze się pod ciśnieniem w "przewodzie wylotowym" i podobno może sposodować jakieś niewielkie obrażenia wewnętrzne.
                        4. Jest to jednak jakieś działanie wbrew naturze i anatomii. Przeciez podczas wzwodu gdzieś na trasie powstaje jakaś przeszkoda odcinająca drogę do pęcherza (przecież faceci nie mogą bez problemu sikać w czasie wzwodu).
                        0statnio edytowany przez Tilia; 23-01-06, 22:51.
                        To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                        Kto ma cycki, ten rządzi!

                        Skomentuj

                        • Redchemist
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 396

                          #27
                          Mnie kilka razy udało się powstrzymać wytrysk właśnie uciskając palcem punkt w połowie długości pomiedzy jądrami a odbytem. W/g mnie nie było to jego cofnięcie, a powstrzymanie poprzez zablokowanie drożności nasieniowodów.
                          Varium et mutabile semper femina

                          Skomentuj

                          • MyszkaZ
                            Erotoman
                            • Dec 2005
                            • 535

                            #28
                            Rozchorujecie sie jak bedziecie takich rzeczy probowac
                            Even though she seems so high
                            He knows that she can't fly
                            and when she falls out of the sky
                            He'll be standing by

                            Skomentuj

                            • Redchemist
                              Erotoman
                              • Jul 2005
                              • 396

                              #29
                              Teraz już nie uskuteczniam tego,ale swego czasu nie skarżyłem się na żadne dolegliwości
                              Varium et mutabile semper femina

                              Skomentuj

                              • MyszkaZ
                                Erotoman
                                • Dec 2005
                                • 535

                                #30
                                Bo na szczescie sprobowales tylko "kilka" razy
                                Ja tam bym sie rozchorowala, gdyby juz prawie prawie dochodzila....i nie do doszla To jest straszne!
                                Even though she seems so high
                                He knows that she can't fly
                                and when she falls out of the sky
                                He'll be standing by

                                Skomentuj

                                Working...