Szybkie dochodzenie a ciekawe życie łóżkowe

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ReinmarZbielawy
    Banned
    • Nov 2016
    • 6

    Szybkie dochodzenie a ciekawe życie łóżkowe

    Hej Bez Tabu!

    Słuchajcie, mam... nie, to nie problem. Raczej pytanie i prośba o poradę. Jest tak - od jakiegoś czasu jestem w związku z dziewczyną, z którą jesteśmy naprawdę niesamowicie dobrani seksualnie. Ona 20 lat, ja 25, żeby było ciekawie - byłem jej pierwszym (i postarałem się, by była to niezapomniana, romantyczna noc. Świece, wcześniej dobry obiad[sam robiłem], róża, gra wstępna - psychologiczna - przez cały wieczór, takie rzeczy), ale mimo bycia dziewicą ona ma niesamowite wyczucie i... hmm.. umiejętności. Ja też daję z siebie wszystko. Ogólnie jest super - jest bardzo czuła, nie ma problemu ani z orgazem łechtaczkowym, ani pochwowym. W większości przypadków dochodzimy wspólnie w tej samej chwili. Jest bosko.

    No ale. Chciałbym jednak urozmaicić nasze życie seksualne. Otóż (ha) ja byłem przyzwyczajony wcześniej do kobiet, które potrzebowały dużo czasu. I wyćwiczyłem się na długie dystanse, po 40 minut do 1,5 godziny. Tymczasem ona potrafi dojść w czasie od 5 do 10 minut (!!!). I wcale się nie skarżę, bo w ten sposób możemy się kochać wielokrotnie, aż w końcu po jej trzecim, czwartym orgazmie dojdę i ja (znaczy razem) i na paręnaście-dziesiąt minut mamy spokój.

    Ale. Czy czy znacie pozycje, które trochę by to... wydłużyły wszystko? Pozwoliły dłużej się cieszyć samym seksem? Albo jakieś porady na urozmaicenie seksu w sytuacji, kiedy w niej jestem i zaraz później już odpływa. Standardowe "piesek" "jeździec" czy odmiany misjonarskiej tylko sprawiają, że sprawa jest szybsza, bo jest... przyjemniej

    W skrócie: co ciekawego możemy zrobić, by przyjemność trwała dłużej?
  • Goldie
    Erotoman
    • Apr 2012
    • 505

    #2
    Jesteś dla niej pierwszym łóżkowym facetem, nic dziwnego, że tak się dzieje - dla niej wszystko jest nowe, wszystko ja szybko rozgrzewa i podnieca, bo tego nie zna. Cieszcie się tym.

    Chyba, że bardzo Ci zależy, to kochajcie się codziennie, kilka razy, powtarzaj jej, jaką jest cudowną, seksowna kobietą, jakie ma fajne cycki i macaj je kiedy tylko możesz, aż do znudzenia. Wtedy patrząc w sufit i myśląc o promocji na salami w x-markecie, odłożyć orgazm na później.
    _____ _____ ___ _

    Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

    Skomentuj

    • ReinmarZbielawy
      Banned
      • Nov 2016
      • 6

      #3
      Eee, liczyłem na jakieś fajne pozycje albo coś

      Kochanie się codziennie po parę razy tylko nakręca jeszcze bardziej. Kiedyś się odwodnimy od tego

      Skomentuj

      Working...