W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Penetracja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koneser666
    Erotoman
    • Aug 2010
    • 502

    #31
    Odpowiem Ci, choć nie do konca może jestem uprawniony - wszak z zoną tego jeszcze nie praktykowałem (ale zamierzam), za to eksperymentuje na razie sam ze sobą. i powiem Ci, że bynajmniej nie czuje sie jak gej, za to wrazenia są naprawde ciekawe i mocne. Zeby to utożsamiać z gejostwem, trzeba mieć mocno zawężone horyzonty. A co do wyobrażeń - mnie się też kiedys w głowie nie mieściło, ale m.in. to forum mnie naprowadziło, że w ogóle można coś takiego robić i czerpać z tego przyjamność. zanim nie spróbowałem, to by mi wogóle przez myśl nie przeszło..
    HATE ME!

    Skomentuj

    • kama1990
      Świntuszek
      • Aug 2010
      • 53

      #32
      mi nie chodzi o sam fakt,tylko o ta kurat pozycje.bo jesli ja bym tam chlopaka piescila,to nie uwazalabym ze to jest gejowskie...takze nie mam zawezonych horyzontow.bo juz doswiadczylam tego dziwnego ale fajnego uczucia

      Skomentuj

      • koneser666
        Erotoman
        • Aug 2010
        • 502

        #33
        Spokojnie, to nie było do Ciebie, a raczej do mężczyzny który by uważał te pieszczoty za gejowskie :-)
        HATE ME!

        Skomentuj

        Working...