Old 19-06-05, 13:09   #51
Wujek Piotrus
Świętoszek

Ja w ogole nie wiem co wy w tym widzicie, ja nie lubie jak mi kobieta tak robi...
Old 19-06-05, 13:33   #52
Słodka*LoLa
Ocieracz

Cytat:
Napisał Wujek Piotrus
Ja w ogole nie wiem co wy w tym widzicie, ja nie lubie jak mi kobieta tak robi...
...może nie umie robić...
Słodka*LoLa jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-05, 13:35   #53
Rojza Genendel

Pani od biologii

Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)

Temat się bardzo rozwinął...
Mój 1. seks oralny? Bardzo zwyczajnie. Po prostu poprosiłam faceta, z którym właśnie leżałam :-) żeby mi to zrobił. I zrobił.
Wykonanie przeze mnie wzorowego fellatio nie uważam za podporządkowanie się, poświęcenie lub cokolwiek podobnego. Przeciwnie- uznaję to za dowód 100% zaufania ze strony mężczyzny.
Old 22-06-05, 22:15   #54
Księciunio
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: WIELKOPOLSKA

heheheh śmieszne.
Księciunio jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 18:05   #55
kiciunia
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: GD RuLeZ :))

heh... nie pamiętam dokładnie... ale po prostu chciałam się odwdzięczyć... tylko problem byl w tym ze nigdy go nie doprowadziłam "do końca"... bylismy ze sobą 6 mcy a tylko raz dostał przy mnie orgazmu (podczas innych pieszczot)... jakoś dziwne to bylo... moj obecny za to nie jest trudnym zawodnikiem )
kiciunia jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-05, 18:11   #56
Słodka*LoLa
Ocieracz

Cytat:
Napisał kiciunia
heh... nie pamiętam dokładnie... ale po prostu chciałam się odwdzięczyć... tylko problem byl w tym ze nigdy go nie doprowadziłam "do końca"... bylismy ze sobą 6 mcy a tylko raz dostał przy mnie orgazmu (podczas innych pieszczot)... jakoś dziwne to bylo... moj obecny za to nie jest trudnym zawodnikiem )
....lepszy taki niż żeby już kończył zanim go dotkniesz....
Old 24-06-05, 02:13   #57
Hepi
Świętoszek

pierwszy oral? przyznam, że jeśli o mnie chodzi, przekonywanie trwało dlugo.. propozycja była dużo wcześniej, ale nie wiem czemu mialam opory..
pewnego razu darował sobie prosby i.. po prostu to zrobil. cudnie
a ja teraz czekam na okoliczności na mały rewanż
Hepi jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-05, 12:52   #58
kiciunia
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: GD RuLeZ :))

Cytat:
Napisał Słodka*LoLa
....lepszy taki niż żeby już kończył zanim go dotkniesz....
heheh... no fakt jakoś nie miałam wątpilwej przyjemności poznać takiego sprintera i DOBRZE :]
kiciunia jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-05, 19:51   #59
Rojza Genendel

Pani od biologii

Co niby jest śmieszne???
Old 25-06-05, 10:01   #60
ciern
Seksualnie Niewyżyty

mój pierwszy raz jako osoba aktywna był do bani i wole go nie pamiętać. moja dziewczyna miała wtedy orgazm, ale potem stwierdziła że za daleko sie posunąłem i z tego wyszła potem mała heca.
a jeżeli o stronę pasywną to szczerze mówiąc nie pamiętam....
Old 27-06-05, 03:05   #61
Włóczykij
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: południe Polski

Pamiętam, że od zawsze chciałem wiedzieć jak smakuje cipka. Jeszcze będąc w szkole podstawowej byłem ciekaw i chciałem spróbować.

Udało się dopiero w wieku 16 lat z moją ówczesną dziewczyną. Ona mi lodzika zrobiła chwilę wcześniej, więc nie miałem problemów, aby mi sie odwdzięczała ;D
Włóczykij jest offline   Reply With Quote
Old 27-06-05, 12:44   #62
Sama słodycZ
Erotoman

Miasto: Kraina marzeń i snów...

jaa tez nie moglam sie przemoc aaale pewnego dnia pomyslalam ze dopoki nie sprobuje to nie bede wiedziala i nie jest wcale az tak zle jak myslalam ... nawet calkiem fajnie :> hyhy ale nie bede za bardzo sie rozpisywac boo tutaj jest szpieg szoguna ktory mnie namowil zebym tu przyszla i pewnie bedzie sledzil
Old 27-06-05, 15:25   #63
Słodka*LoLa
Ocieracz

Cytat:
Napisał Sama słodycZ
jaa tez nie moglam sie przemoc aaale pewnego dnia pomyslalam ze dopoki nie sprobuje to nie bede wiedziala i nie jest wcale az tak zle jak myslalam ... nawet calkiem fajnie :> hyhy ale nie bede za bardzo sie rozpisywac boo tutaj jest szpieg szoguna ktory mnie namowil zebym tu przyszla i pewnie bedzie sledzil
...no i co w związku?....
Old 27-06-05, 20:07   #64
Sama słodycZ
Erotoman

Miasto: Kraina marzeń i snów...

Cytat:
Napisał Słodka*LoLa
...no i co w związku?....
no i co w zwiazku w zwiozku ??
Old 14-07-05, 22:15   #65
Chaciska
Świętoszek

Miasto: Poznań

ktoś tam wyzej wspomniał ze rozmowa to podstawa no i tak jest! Mój facet długo namawiał mnie do oralnego ale w jego wykonaniu. I długo nie mogłam sie przemóc. Wiele razy próbował a zawsze go odsuwałam, ale w koncu nie wytrzymałam i pozwoliłam. Bylo super Za to nigdy nic nie wspominał ze chciałby abym ja zrobiła to jemu. Sama to pewnego razy zaproponowałam. Ale lubimy o tym rozmawiac, potrafie dziesiatki razy zapytac jak mu było, a nawet podczas pytac w którym momencie mu najlepiej i na odwrót, on tez pyta. I jest OK!
Chaciska jest offline   Reply With Quote
Old 22-07-05, 16:03   #66
izis
Świętoszek

Nie wiem jak dla innych ale dla mnie seks oralny, jest wyrazem pełnego zaufania i akceptacji.

W swoim czasie miałam opory względem takiej formy kontaktu ale dziś nie pamiętam nawet dlaczego?
Za to pamietam jak było super kiedy w końcu odważyłam się pieścić w ten sposób mojego partnera. Teraz nie wyobrażam sobie naszego współżycia bez oralnego......
Old 23-07-05, 12:32   #67
Rojza Genendel

Pani od biologii

Izis, ale kto ufa, a kto akceptuje? ;-)
Old 23-07-05, 22:51   #68
Raine
Administrator

Miasto: ---

Hm.
Moj pierwszy raz byl tragiczny. Ale o tym juz kiedys pisalem (chociaz bez szczegolow, uchowalem je tylko dla siebie ) - wiec nie ma sensu sie powtarzac.
Oral tez byl klapa - wszystko wyszlo spontanicznie, zapach mnie zabil - brr ;]

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.

Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 26-07-05, 00:41   #69
ptyS
Świntuszek

ja pieescilem dzage po czym powieziala mi ze ma na cos ochote i zebym sie polozyl zdjela ze mnei spodnie i zaczela mnei peiscic w kazdy wie jaki sposob w czasie jednak powiedziala ze wolala by bym jednak opanowal sie z koncem w jej ustach i tak zazwyczaj robimy poprostu ja tez nei chcial bym jej slicznej buzi spryskac :> podstawa to na nic nei naciskac ja nawet o tym szczerz emowiac nie myslalem dziewczyna pierwsza wpadla na ten pomysl
ptyS jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-05, 21:33   #70
karas
Świętoszek

pierwszy raz jako strona aktywna to puźnym wieczorem w lesie, jako strona pasywna odchodząc od pewnego ogniska za każdym razem komary cieły jak cholera ale było oczywiście świetnie
poza tym to chyba lubimy plener
karas jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-05, 20:06   #71
MetroBoy
Świntuszek

Pierwszy raz byl w walntynki bylo milo ale jkaos ejszcze neiwiedzialem jaki jest zapach psioczki i troche meni to zdziwilo :/ a moze tylko ta byla jakas inna zobaczymy w niedlugim czasie
MetroBoy jest offline   Reply With Quote
Old 18-12-05, 09:08   #72
NIELETNI
Ocieracz

Cytat:
Napisał true_ann
Jak wygladal Wasz pierwszy oralny raz? Ja jakos dlugo nie moglam sie przemoc-sama nie wiem czemu, bylo mi glupio bo moj chlopak bez problemow i to duzo wczesniej zaczal mnie tak zaspokajac ,no ale w koncu sie przemoglam i jest super Uwielbiam sprawiac mu przyjemnosc w ten sposob
hmm no ja niemma pomysłuw co napisać napiszcie mi jka mozna pisac nowe watki
NIELETNI jest offline   Reply With Quote
Old 19-12-05, 14:30   #73
Bogini
Świętoszek

achaa
Moj pierwszy raz był taki normalny, starałam się oczywiscie. Ale nie konczył poniewaz ja nie chcialam. Bardzo go kochałam i teraz jestem sama, nie wyobrazam sobie abym nie kochając kogos robiła mu cos takiego, brzydzi mnie to.
Ale wtedy oczywiscie to lubiałam, tęsknie do tego bardzo i mimo tego, ze podczas gdy on mi to robił nie przezywalam orgazmu (nigdy nie mialam łechtaczkowego) uwielbiałam patrzec jak on to robi, poprostu ubustwiałam...jeszcze go głaskałam po główce
Bogini jest offline   Reply With Quote
Old 30-12-05, 13:35   #74
Elmagico
Świętoszek

Miasto: Centrum Polski

Mój pierwszy oralny raz był z tą samą dziewczyną co pierwszy seks wogóle. W zasadzie to był komplet: ona mi, ja jej potem seks. Aż byłem w szoku że tak gładko mi wszystko wyszło (tak myślałem i tak to pamiętam). Moja partnerka była duż bardziej doświadczona co o dziwo mnie bardzo pobudzało a nie deprymowało.
Elmagico jest offline   Reply With Quote
Old 30-12-05, 15:59   #75
silver
Świętoszek

Kiedy ja pierwszy raz robiłem minetkę to nie pamiętam, ale za to bardzo dobrze pamiętam lodzika . Długo namawiałem moją partnerkę na to. Szczerze mówiąc nie najmilej to wspominam. Tak mnie zębami chochlowała, że na drugi dzień nie mogłem się dotknąć. Oczywiście zacisnąłem zęby i nic nie mówiłem, żeby uniknąć gadki typu "no widzisz, mówiłam, że nie umiem, już nigdy tego nie zrobię".
silver jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania