Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 12-05-06, 21:35   #26
Rojza Genendel

Pani od biologii

Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)

Cytat:
Napisał tabula rasa
Jesli o mnie chodzi,to jest to sama przyjemność
Z lekką nutką dekadencji.
Old 13-05-06, 07:13   #27
Asiaczek
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Suwałki City :)

Cytat:
Napisał takijeden
Asiaczek... a moze bys tak ze zrozumieniem przeczytala?
Nie nazwalem cie szmata i bym tego nie zrobil.

Czy ktos jeszcze tak to zrozumial???

A z tym ksiedzem...
Przeciez napisalem, ze sam bylbym prostytutka gdybym tylko mogl... i nie zeby
mnie sytuacja zmuszala... to moze byc po prostu dobra praca (oczywiscie
w zaleznosci od tego na jakich zasadach sie pracuje). Jak juz pisalem, nie rozni
sie dla mnie od zawodu masazyst(ki,y), ale pieniazki nieporownywalnie wieksze.
A mowiac, ze prostytutki to szmaty, tez mnostwo osob obrazasz.

To moje własne zdanie o prostytutkach!!! To jest wolny kraj i bede wyrazac swoje zdanie. A skoro tak bardzo chcesz byc prostytutka to idz na ulice, stan pod latarnia i zarabiaj. Kolo tylka mi to lata co bedziesz robil, gdzie, z kim i za ile.... twoja sprawa, ja sie nie znize do takiego poziomu...a poza tym. A poza tym wedłu mnie zawodu prostytutki nie mozna porownac do innych. Np. szanujac sie ksiegowa zarabia o wiele mnie kasy, ale nie sprzedaje wlasnego cial obcym mezczyzna za pieniadze. Mowisz ze w zaleznosciach od tego na jakich zasadach sie pracuje, tak? Tirówki to też prostytutki, a czy tak tez moglbys pracowac stojac pod jakims drzewkiem kolo autostrady???

Znowu wyjezdzasz mi z tym co robie przed ślubem, kij powinjo cie to obchodzic, a jak juz tak na sercu lezy ci dobro prostytutek to wes Pismo Swiete i choć po burdelach nawarcjąc je!!! Kurde musze zrobic sie nie mila...na twoje zdanie o mnie to leje cieplym moczem, bo nie zalezy mi na jajkiejkolwiek opini czlowieka ktory mnie nie zna a umie jedynie anonimowo krytykowac!!! A poza tym myslenie jest moja dobra strona, tylko ty jakos zapomniales uzywac mozgu od czasow przedszkola...nie mam zamiaru klocic sie na tym forum z takim zalosnym osobnikiem...

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 05-02-09 at 00:03.
Asiaczek jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 09:47   #28
rozporek
Erotoman

Asiaczek - nie zabłysnęłaś w tej dyskusji inteligencją.
rozporek jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 09:51   #29
lewy_87
Seksualnie Niewyżyty

hmmm dziwna klutnia wywolana obuzeniem panny dlaczego...??
(moze jest mloda)
a tak zeby sytuacje wyjasnic dodam ze facet (takijeden) nie robi nic bez czego nie musi albo z czego nie ma korzysci... wiec wywnioskowac z sytuacji mozna (na chlopski rozum)
ze co za radosc kogos obrazic przez internet?? jesli sie tej osoby nawet nei zna ??
i wniosek takijeden nie mial na mysli obrazania nikogo poniewqaz z textu tak wynika i ze standardowych poczynac męszczyzny

asiu... gosciu wziol przyklad ze dla kogos "puszczanie sie" moze znaczyc nawet dotkniecie cie przed slubem.... a nawiazal choc nie do konca do twojej osoby to tylko po to bys to lepiej zrozumiala.....

a dzieciak nadal drazy temat (asia)

Cytat:
Napisał Asiaczek
na twoje zdanie o mnie to leje cieplym moczem,

hmm.... raczej nie wyrazil zdania o tobie lecz dal przyklad... bo jak ogolnie wiadomo przyklad (nawet nie prawdziwy) na sobie daje najleprze zrozumienie.......

Cytat:
Napisał Asiaczek
nie mam zamiaru klocic sie na tym forum z takim zalosnym osobnikiem...
halooo!! asiu to ty drazysz temat.....

sorka ze sie wpatolilem na klutnie lecz czytajac to to mnie normalnie nosi w domu
i nawet pominolem pewna teze (jesli nie o ciebie chodzi to sie nie w********j bo mozesz po mordzie dostac)
lewy_87 jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 11:10   #30
YoungStallion
Perwers

Miasto: na południu

Cytat:
Napisał takijeden
Ze przepraszam, jaka? Wedlug jakich kryteriow?
A co do "sprzedawania czesci ciala"... tez malo nie "spadlem ze stolka"...
Gdyby tak bylo, to kiepski interes, bo jednorazowy.
Cytat:
Napisał Youngstallion
gdyby genitalia byly dla wszystkich to nie wiedzialbys kto jest twoim ojcem
pozatym strasznie glupio czepiasz sie slowek

Takijeden masz bardzo ciekawe liberalnoseksualne poglądy.Pochwalasz moze seks ze zwierzetami albo z trupami?

tak tylko pytam bo zawsze bronisz wolności seksualnej jednostki a w sumie w wypadku zoofilii czy nekrofilii czowiek drugiemu czlowiekowi nie zaszkodzi a dobrze sobie zrobi
Old 13-05-06, 11:27   #31
Asiaczek
Seksualnie Niewyżyty

Lewy 87 dzieckiem nazywaj siebie bo jestem od ciebie starsza!!! Ja za mloda?! Na pewno jestem bardziej doswiadczona od ciebie, ale nie o to tu chodzi... Wyrazilam swoje zdanie na temat prostytucji, a twoja i takiego jednego opinia o mnie to mi kolo tylka zwisa...widzac jaki masz szacunek do dziewczyn skoro chvesz je po mordzie na********c...zal mi twojej laski ze ma takiego umyslowo ogrniczinego faceta...pozdrawiam i zycze powodzenia w tworzeniu koleknych po****nych postów

Ostatnio edytowany przez Asiaczek; 13-05-06 at 11:32.
Old 13-05-06, 12:43   #32
YoungStallion
Perwers

ok dopiero teraz spojrzalem na twoj podpis.
Szczerze, to ja juz spasuje.

Przepraszam- skomentuje ktos inny poglądy goscia o ksywie takijeden?
Old 13-05-06, 13:26   #33
FallenAngel
Świętoszek

Miasto: BYTOM

Osobiście nie neguje ani nie popieram takiej formy pracy zarobkowej. Wiele młodych dziewczyn 14-18 lat z tzw. dobrych domów uprawia prostytucje tylko po to, aby zaszpanować nowym ciuchem, telefonem, kosmetykami itp. i takie postępowanie jest karygodne. Co innego gdy zmusza cię do tego sytuacja (brak środków do życia itp.) wtedy gdy jest „ostatnia deska ratunku” taki sposób zarobku jest w jakiś sposób usprawiedliwiony.
Duża liczba kobiet zarabia w ten sposób z własnej woli, ale ile jest osób, które są zmuszane do prostytucji?

Nigdy nie wiemy, do czego zmusi nas życie, każdy z nas może stanąć przed takim problemem
i zarzekanie się w tej chwili ze nigdy byście nie zarabiali jest nieprawdziwe.

Moim zdaniem powinno paść tu jeszcze jedno ważne pytanie:
CZY TWOIM ZDANIEM PROSTYTUCJA W POLSCE POWINNA ZOSTAĆ ZALEGALIZOWANA???
FallenAngel jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 13:31   #34
Asiaczek
Seksualnie Niewyżyty

a zebys wiedzial ze bede pierwsze mnie to wali czy cie kreci seks z koza czy maciora czy z jakims trupem..dla mnie to zboczenie...w kaftan i do psychiatryka
Old 13-05-06, 14:06   #35
YoungStallion
Perwers

A czego tam mozna nie rozumiec takijeden? jestes jaki jestes

No coz, rozni ludzie, rozne potrzeby, rozne zestawy Panvitan

To ciekawe. Swoja drogą napisz z łaski swojej jakie książki Cie tak oświeciły.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 05-02-09 at 00:04.
YoungStallion jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 15:29   #36
TRS Broskow
Perwers

Cytat:
Napisał YoungStallion
To ciekawe. Swoja drogą napisz z łaski swojej jakie książki Cie tak oświeciły.
Mnie tam natomiast żadne książki nie musiały oświecać, sam doszedłem do podobnego zdania jakie przedstawia tutaj takijeden
TRS Broskow jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 15:58   #37
rozporek
Erotoman

I w tym momencie wchodzi (oczytany czy nie, nieistotne) fiutek, czyli ja:
- to że macie takie poglądy z TRS Broskowem nie oznacza że jesteście światowi i oczytani, a inni zostali w średniowieczu, po prostu takie macie podejście
- dla mnie i dla większości populacji posuwanie zwierzaków i inne dewiacje tego typu nie są normalne, nie są przejawem tolerancji, szanowania zdania innych etc. jak ktos posuwa własnego psa to choćby mu to sprawiało przyjemność i jego psu - normalnym nie jest, jak ktoś uważa inaczej nie ma innego zdania - ma coś nie tak z beretem.
Old 13-05-06, 16:02   #38
Raine
Administrator

Miasto: ---

Cytat:
Napisał FallenAngel
Moim zdaniem powinno paść tu jeszcze jedno ważne pytanie:
CZY TWOIM ZDANIEM PROSTYTUCJA W POLSCE POWINNA ZOSTAĆ ZALEGALIZOWANA???
A moim zdaniem, takie pytanie już padło... o, proszę...

To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.

Regulamin Forum.
Raine jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 16:05   #39
rozporek
Erotoman

Odpowiedziałem "TAK". Sam nie korzystam, ale nie mam nic przeciwko. Dziewczyny mają co do gara włożyć, a faceci gdzie włożyć. Wszyscy są zadowoleni, negują jedynie niezainteresowani. Jak ktoś nie jest w związku z kobietą - proszę bardzo nie mam nic przeciwko.
Old 13-05-06, 16:44   #40
Asiaczek
Seksualnie Niewyżyty

taki jeden juz moj lewy but jest od ciebie madrzejszy nie wspominajac o rolce papieru toaletowego (oboje macie wspolna ceche...jestescie do d**y)
Old 13-05-06, 16:45   #41
TRS Broskow
Perwers

Cytat:
Napisał rozporek
I w tym momencie wchodzi (oczytany czy nie, nieistotne) fiutek, czyli ja:
- to że macie takie poglądy z TRS Broskowem nie oznacza że jesteście światowi i oczytani, a inni zostali w średniowieczu, po prostu takie macie podejście.
Nie nie nie, nic takiego nie mówiłem, powiedziałem jedynie że to moje zdanie, i nie wynika ono z czytania czy tam „światowania”
Cytat:
Napisał rozporek
- dla mnie i dla większości populacji posuwanie zwierzaków i inne dewiacje tego typu nie są normalne, nie są przejawem tolerancji, szanowania zdania innych etc. jak ktos posuwa własnego psa to choćby mu to sprawiało przyjemność i jego psu - normalnym nie jest, jak ktoś uważa inaczej nie ma innego zdania - ma coś nie tak z beretem.
No i fajnie, a moje zdanie jest takie że: owszem to nie jest normalne, ale to że się zdarza w przyrodzie jest całkowicie normalne. I uważam że ludzie z różnymi „zboczeniami” „filiami” nie są nienormalni. Są po prostu inni pod względem preferencji seksualnych, ale pod beretem mają ok
Old 13-05-06, 17:11   #42
rozporek
Erotoman

To tak jak napisać że morderca nie jest nienormalny bo zdarza się w przyrodzie i zamiast preferencji seksualnych - wstaw w swoją wypowiedź - ma inne hobby.

Imo taka tolerancja (właściwie to słowo nawet do tego nie pasuje w tym miejscu) na pokaz, to co oboje piszecie, taka sama jak tolerancja do homoseksualistów Rojze.
Old 13-05-06, 17:16   #43
Rojza Genendel

Pani od biologii

Cytat:
Napisał rozporek
Imo taka tolerancja (właściwie to słowo nawet do tego nie pasuje w tym miejscu) na pokaz, to co oboje piszecie, taka sama jak tolerancja do homoseksualistów Rojze.
Dlaczego twiedzisz, że "na pokaz"?
Old 13-05-06, 19:11   #44
Szlajfka
Perwers

Miasto: Warszawa

W moim odczuciu sex za pieniądze dla mnie i myślę, że nie tylko dla mnie, to takie samo zeszmacenie jak dla przeciętnego, heteroseksualnego faceta zrobienie loda innemu facetowi. Czyli mówiąc prościej, gdybym musiała dać dupy za pieniądze to czułabym się tak samo upokorzona i obdarta ze wszystkiego jak facet liżący na kolanach pałkę innemu kolesiowi. Zwłaszcza jeśli ten koleś traktowałby go jak prostytutkę czyli jak zlewkę na sperme. Czyli upokorzenie i poczucie bycia dostępnym dla każdego, kto zapłaci. I tyczy się to zarówno pracy tirówek jak i ekskluzywnych call girl czy jak się tam one zwą. No ale skoro one to lubią to ich sprawa, ja nie wnikam w cudze życie.
Szlajfka jest offline   Reply With Quote
Old 13-05-06, 19:52   #45
rozporek
Erotoman

Rojze - bo piszesz o homo i swojej sympatii do nich gdzie się da, niemalże w każdym topicu.

Cytat:
Napisał takijeden
Starczy ci 'Seksiatria' Kazimierza Imielinskiego.
Nie wiem po co ja to pisze, bo przypuszczam, ze i tak nie dotrze...
Kiedys czarni nie byli uwazani za ludzi, seksualnosc kobiet byla postrzegana
jako patologia, masturbacja byla ciezka choroba "leczona" na przerozne
"ciekawe" sposoby (np. wycinaniem lechtaczek), seks oralny tez byl
"zboczeniem", a ludzie uwazali, ze ziemia jest plaska... Jednak to, ze "tak
myslala wiekszosc" nie sprawilo bynajmniej, ze ziemia stala sie plaska.
Wszystko pięknie, tylko to że Ziemia nie jest płaska, w odniesieniu do stanu psychiki ludzi gustujących w seksie ze zwierzętami ma się nijak.

Jak za każdym razem - przy okazji tego typu rozmowy - powraca argumentacja typu - kiedyś w innych kulturach/nadal było inaczej, faceci mieli swoich nieletnich uczniów w Grecji z którymi robili brzydkie rzeczy, przecież to tacy wybitni ludzie byli itp.

Cóż - wypada jedynie napisać że kiedyś ludzie w innych kulturach zjadali się nawzajem, rzeczywiście - uprawiali seks ze zwierzętami etc. Nie chciałbym dożyć czasów kiedy tego typu zachowania będą z powrotem na porządku dziennym. Ty mam wrażenie - nie miałbyś najwyraźniej nic przeciwko i w imię tolerancji i niechęci do oceniania zachowań innych - dałbyś się pokroić i wrzucić do gulaszu.

Nie no najlepiej napisać "argumenty z dupy wzięte" i poczuć się forumowym Bogiem . Kończę więc dyskusję ze swojej strony, lądujesz na mojej liście pt nie dyskutuj z tym człowiekiem bo nie ma sensu.

Ostatnio edytowany przez sister_lu; 05-02-09 at 00:04.
Old 13-05-06, 23:31   #46
TRS Broskow
Perwers

Cytat:
Napisał rozporek
To tak jak napisać że morderca nie jest nienormalny bo zdarza się w przyrodzie i zamiast preferencji seksualnych - wstaw w swoją wypowiedź - ma inne hobby.
Niom dokładnie, gdyby morderca był nienormalny wsadziliby go do psychiatryka a nie do więzienia
Old 14-05-06, 00:34   #47
rozporek
Erotoman

Cytat:
Napisał takijeden
No dla ciebie to pewnie szczyt mozliwosci.
Pewnie tak, szczególnie biorąc pod uwagę że cytowałem ciebie erudyto od siedmiu boleści. Przekonałeś mnie i wszystkich czytających, że masz rację.

Takiej finezyjnej odpowiedzi nie powstydziłby się sam Forrest Gump, serio.

Płaska Ziemia może nie jest, ale twoje zwoje, wnioskując po poziomie wypowiedzi rodem z przedszkola - z pewnością. Tupnij nóżką!

Ignor.

Ostatnio edytowany przez rozporek; 14-05-06 at 00:47.
Old 14-05-06, 17:32   #48
Rojza Genendel

Pani od biologii

Cytat:
Napisał rozporek
Rojze - bo piszesz o homo i swojej sympatii do nich gdzie się da, niemalże w każdym topicu.
Tylko wtedy, jesli pasuje to do tematu.
Old 14-05-06, 17:50   #49
piegusek
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: moje male poludnie

prostytutkami zostaja czesto osoby ktore leca na latwa kase.w dodatku czesto bogate dziewdzyny ktorym nic nie brakuje ale musza cos mowic ze zbieraja na studia lub z tego sie utrzymuja dla mnie to jest wogole dziwne
piegusek jest offline   Reply With Quote
Old 18-05-06, 01:28   #50
Koloblicin
Ocieracz

Miasto: Stolica

Wiele kobiet robi to, gdyż nie ma wyjścia: albo zmuszają do tego warunki ekonomiczne albo ktoś nad nimi (czyt. mafia, alfonsi, czasem mężowie [!]). Współczucie im. Ale duży procent to seksoholiczki lub osoby pragnące szybko i dużo zarobić np. studentki. Nie ma tu miejsca na wyrzuty sumienia. Komu bardziej współczuć?
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania