Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 06-07-16, 15:55   #101
Siarczan_Potasu
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał Zebraa Zobacz post
i oszukiwać partnerkę z którą chcesz spędzić pare lat, a potem się okaże, że i życie?
sprawa zawsze się może rypnąć, spotkacie kochankę jedną, drugą, trzecią, powiedzą parę słów za dużo i się okaże, że twoja panna tego nie akceptuje.

ja tam stawiam na szczerość. jak ktoś mnie nie akceptuje to po co mi taki związek?
A z kim się spotykasz? Z Gościem od swingu czy z byłym ministrantem Maćkiem?
Najlepiej nie mówić za dużo, a jeżeli to przedstawić siebie w pozytywnym świetle.

Pikolo, NIGDY się nie przyznawaj, że nigdy ten-tego. Stracisz w oczach kobiet i uciekną gdzie pieprz rośnie. Nie musisz nawet kłamać, sprzedaj tekst w stylu - nie mam dużego doświadczenia.

Cytat:
Napisał iceberg Zobacz post
Jestem w stanie zrozumieć, że niektórzy nie chcą wiedzieć/mówić o przeszłości. Tylko, że nigdy nie wiadomo, z której szafy wypadnie trup... czasem w najmniej spodziewanym momencie.
Ja wolę wiedzieć co było, przynajmniej takie sytuacje mnie nie zaskoczą.
Mam wrażenie, że każdy chciały wiedzieć. No może nie każdy, ale większość. Wtedy łatwiej o wybór odpowiedniego, spełniającego nasze wymagania kandydata.

A co w sytuacji, gdy facet będzie obiektywnie negatywnie postrzegany (Pikolo)? Ty masz Partnerkę ze swojego kręgu zainteresowań, to działa w obie strony, więc pasujecie do siebie. Pikolak nie może pozwolić sobie na ten komfort.

Cytat:
Napisał Piccollo Zobacz post
Zebraaa - no właśnie w tym jest problem, że ja nie wiem dlaczego do tego spotkania nie dochodzi. Nie jestem nachalny, nie wyjeżdżam z tym jak sądzę ani zbyt szybko ani za późno, nie mam prostackiej gadki w myśl 'by zaruchać'. No bo co...no jakoś nie wydaje mi się, by ZAWSZE w każdym jednym przypadku chodziło o to, że dziewczyna jest np: z sąsiedniego województwa. Przecież jest XXI wiek...
W necie jest taki przemiał materiału, że po prostu przegrałeś z konkurencją. Mogłeś być miły, słodki, krasomówczy, gładki, szorstki, męski, niemęski. Nieważne, prawdopodobnie ktoś okazał się ciekawszy, a że w internecie goście idą na ilość to panny mają w czym wybierać.

Cytat:
Też optuję za starszymi tyle tylko że te zazwyczaj nie są zainteresowane...
Tutaj nie ma za czym optować. Przespałeś swój najlepszy czas i nie nauczyłeś się podstaw. Gdyby było inaczej już dawno przygruchałbyś sobie jakąś chętną do łóżka.

Po pierwsze - nie wybrzydzaj.
Po drugie - szukaj kogoś z twojego poziomu. Szara, zakompleksiona myszka, dla której będziesz księciem z bajki to twój cel.
Po trzecie - pamiętaj o tym, że wielokrotnie się zbłaźnisz, więc stwórz sobie twardą skorupę w relacjach z kobietami. Próbuj, błaźnij się - i najważniejsze - ucz się na błędach. I tak w kółko, aż dojdziesz do celu, który sobie wyznaczyłeś.
Siarczan_Potasu jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-16, 16:10   #102
Piccollo
Seksualnie Niewyżyty

Nie powiedziałbym że cokolwiek 'przespałem'. Po prostu do pewnego momentu ani związki ani seks ani inne tak zwane 'relacje' mnie zasadniczo nie interesowały. To było gdzieś obok mnie ale niespecjalnie mnie interesowało, nie kręciło do tego stopnia bym na siłę sobie kogoś szukał - czy to do łóżka czy do związku.

Nie widziałem palącej potrzeby - do pewnego czasu. I to przyszło sporo po 20 roku życia.

I nie, nie wybrzydzam - miałem taki czy inny kontakt z dosyć różnymi dziewczynami czy to w kwestii wieku, wyglądu jak i doświadczenia. Były młodsze, sporo młodsze, były rówieśniczki lub okołorówieśniczki jak i 30parolatki. Tylko że z bardzo niewieloma z nich udało mi się choć raz spotkać.

I nie - nie sądzę by celowanie w 'szare myszki' było najlepszym wyjściem bo mam wrażenie, że takie dziewczyny tym bardziej mogłyby wtedy wyjechać ze standardową śpiewką o życiu razem do grobowej deski, ślubie, weselu, dzieciach i cholera wie czym jeszcze.
Piccollo jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-16, 16:37   #103
on82
Erotoman

Cytat:

I nie - nie sądzę by celowanie w 'szare myszki' było najlepszym wyjściem bo mam wrażenie, że takie dziewczyny tym bardziej mogłyby wtedy wyjechać ze standardową śpiewką o życiu razem do grobowej deski, ślubie, weselu, dzieciach i cholera wie czym jeszcze.
Oj, tu sie grubo mylisz. Czesto glosna, sukowata dusza towarzystwa w 4 scianach konczy placzem. Za to wiele z takich "szarych myszek" to w gruncie rzeczy bardzo poukladane, uniwersalne kandydatki na cos wiecej niz materac w lozku Patrzac po swoich bylych, czesciej rozczarowalem sie wlasnie tymi glosnymi, niz cichymi. Chociaz jedna z tych cichych okazala sie doslownie uber-suka Chwila nieuwagi i skonczyl bym jako tata bo tylko do tego bylem jej potrzebny
on82 jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-16, 17:06   #104
Siarczan_Potasu
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Nie powiedziałbym że cokolwiek 'przespałem'. Po prostu do pewnego momentu ani związki ani seks ani inne tak zwane 'relacje' mnie zasadniczo nie interesowały. To było gdzieś obok mnie ale niespecjalnie mnie interesowało, nie kręciło do tego stopnia bym na siłę sobie kogoś szukał - czy to do łóżka czy do związku.

Nie widziałem palącej potrzeby - do pewnego czasu. I to przyszło sporo po 20 roku życia.
Rozumiem. Dla mnie nie ma to znaczenia, tak samo dla ciebie, On-a, Ajsa i wielu innych facetów, ale dla kobiet ma.
Kwestia odpowiednich odruchów i doświadczeń. Możliwe, że nie posiadasz wiedzy, by zachować się odpowiednio w pewnych sytuacjach.
Kobiet to nie interesuje. One szukają kogoś z doświadczeniem, jedne z dużym, inne z małym, średnim czy ogromnym, ale z czymś.

Przyznawałeś się kobietom z internetu do braku łóżkowego i związkowego doświadczenia?

Cytat:
Zdajesz sobie sprawę, że to dotyczy każdej kobiety? One oceniają na każdym kroku i rozpatrują facetów pod względem atrakcyjności zarówno seksualnej-krótkoterminowej, jak i związkowej-długoterminowej. Jednych odrzucają na sam widok, drugich po gadce, a kolejnych po łóżku.
Taka szara myszka tez może cię odrzucić na każdym etapie. Chodzi o to, że macie podobne doświadczenia, więc łatwiej wam będzie się zgrać, mniejszy poczujecie zawód, gdy coś wam się nie uda, ale jedno nie skreśli automatycznie drugiego i możecie się na sobie uczyć, zdobyć niezbędną wiedzę.
Gdy zawiedziesz z doświadczoną kobietą to dostaniesz solidnego kopa w dupę i przez rok do siebie nie dojdziesz.

One nie będą się nad tobą pochylać, głaskać po głowie czy pozwalać na błędy w łóżku. Jak będziesz fikał to cię zniszczą i dodatkowo puszczą w eter negatywną opinię robiąc ci złą reklamę u innych kobiet z towarzystwa.
Old 06-07-16, 17:24   #105
Piccollo
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał Siarczan_Potasu Zobacz post
Przyznawałeś się kobietom z internetu do braku łóżkowego i związkowego doświadczenia?
Wiesz, to też nie jest tak że od samego początku ja je zagaduję/'podrywam', whatever tak samo, tymi samymi tekstami, w ten sam sposób, zawsze robię to tak i tak - nie. Przez ten czas naprawdę dużo się zmieniłem, zmieniłem taktykę, podejście, czas po jakim pytam o spotkanie, sposób rozmowy, styl ubierania się, fryzurę, zachowanie, podejście do 'spontanicznych akcji' i naprawdę sporo różnych kwestii. I nie jest to tylko moja opinia.

Cytat:
Napisał Siarczan_Potasu Zobacz post
Gdy zawiedziesz z doświadczoną kobietą to dostaniesz solidnego kopa w dupę i przez rok do siebie nie dojdziesz.

One nie będą się nad tobą pochylać, głaskać po głowie czy pozwalać na błędy w łóżku. Jak będziesz fikał to cię zniszczą i dodatkowo puszczą w eter negatywną opinię robiąc ci złą reklamę u innych kobiet z towarzystwa.
Ale w jakim sensie miałbym taką doświadczoną zawieść?

Akurat ta dojrzała o której gdzieś tam pisałem lubi niedoświadczonych więc akurat w tym przypadku nie byłoby tak jak sądzę.

Poza tym my nie mamy wspólnych znajomych więc...
Old 06-07-16, 17:40   #106
znowuzapilem
SeksMistrz

Piccolo, mi sie wydaje że Ty wciąż nie uczysz się na błędach i nic nie kumasz. Kobiety strasznie odpycha niekumatość, potrafią wybaczyć gdy facet nie zawsze wyłapie wyrafinowaną gre słów ale nigdy to że ktoś jest niekumaty.
Old 06-07-16, 17:43   #107
Piccollo
Seksualnie Niewyżyty

Skąd odgórne założenie że jestem niekumaty? Cokolwiek ten truizm w Twoim wydaniu nie znaczy.
Old 06-07-16, 17:54   #108
on82
Erotoman

Cytat:
Skąd odgórne założenie że jestem niekumaty? Cokolwiek ten truizm w Twoim wydaniu nie znaczy.
Znaczy to tyle, ze kombinujesz jak kon pod gore, rozkminiasz co jest nie tak w relacjach z kobietami ale nie wyciagasz z tego wnioskow, skoro do tej pory nie wychodzi. Kobieta to o tyle wredne stworzenie, ze nie musi wydawac dzwiekow, zeby mowic Widocznie nie nauczyles sie tego czytac.
Old 06-07-16, 17:54   #109
znowuzapilem
SeksMistrz

No właśnie niepotrafie tego wytłumaczyć. Bodajże Kali to ładnie opisała pół roku temu.

Edit: No właśnie kolega wyżej bardzo trafnie to opisał.
Old 06-07-16, 18:15   #110
Piccollo
Seksualnie Niewyżyty

A jak mam się czegokolwiek uczyć jak się choćby z nimi raz spotkać nie mogę...
Old 06-07-16, 22:16   #111
Zebraa
Perwers

Miasto: Krk

wyjdź z internetu, gdzies tam jest real, biedronka i inne lidle w których krążą samotne ładne panny, albo i nie samotne
są dyskoteki, biblioteki i kina, pokazy światło-dźwięk i inne piekne rzeczy,
jest kopiec na którym siedzi wieczorami dziewczyna i czeka aż ktoś ją zapyta, czemu o tej porze jest sama,
jest samochód który się zepsuł i potrzebuje tylko męskiej obecności zeby się naprawić
Zebraa jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-16, 23:23   #112
neurotic
Guest

Najbardziej dziwi mnie to, że ten wątek nadal się ciągnie...

Piccolo, mam wrażenie, że ktokowiek czegokolwiek by tu nie napisał i tak wymyślisz powód dlaczego ten ktoś nie ma racji. Skoro wszystko jest źle, wszystko negujesz to znaczy, że być może znasz jakieś dobre rozwiązanie, hm? Czego Ty w ogóle chcesz? Nie wiem, może liczyłeś, że po założeniu wątku tabuny kobiet napiszą do Ciebie na priv z propozycją spotkania...?

Odnoszę wrażenie, że sam jesteś w tym wszystkim bierny, chciałbyś żeby podstawiono Ci jakąś panienkę pod nos, najlepiej już nagą, gotową do spożycia.

Cytat:
A jak mam się czegokolwiek uczyć jak się choćby z nimi raz spotkać nie mogę...
Przychodzi mi na myśl - a zaproponowałeś im w ogóle to spotkanie...?
  Reply With Quote
Old 07-07-16, 00:07   #113
on82
Erotoman

Cytat:
Napisał neurotic Zobacz post
...gotową do spożycia.
u made my day Obawiam sie, ze teraz miedzy udami zony zamiast zabrac sie do dzialania, tfu, spozywania, nawilze ja dodatkowo przez smiech
Old 07-07-16, 00:13   #114
neurotic
Guest

Ale dokładnie tak mi się to kojarzy. Może mam zbyt bujną fantazję. Kobieta, siedząca na talerzyku, naga, sztućców jedynie brakuje...

Nie umiałam znaleźć lepszego określenia
  Reply With Quote
Old 07-07-16, 12:06   #115
StalyBywalec
Ocieracz

Miasto: Chernobyl

Cytat:
Napisał neurotic Zobacz post
Kobieta, siedząca na talerzyku, naga, sztućców jedynie brakuje...
Po czym wchodzisz na forum i widzisz temat "Z czym to się je?!" założony przez Piccollo
Old 07-07-16, 14:44   #116
Siarczan_Potasu
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał StalyBywalec Zobacz post
"Z czym to się je?!" założony przez Piccollo
I to jest właśnie ten brak doświadczenia, o którym pisałem.
Myszki nie weźmie, ponieważ marzy mu się gwiazda estrady. Nie potrafi zrobić kroku, a już chciały biegać.

Dla kobiet kontrastem będzie twój brak doświadczenia i dojrzałość. Wyczują, że coś z tobą nie tak, aż w końcu sam się przyznasz, bo będziesz chciał wziąć je na litość. Odrzucą cię, ponieważ koło trzydziestki chcą gości z doświadczeniem i wysokim poczuciem własnej pewności. Zapytam jeszcze raz:

Przyznawałeś się do braku doświadczenia seksualnego oraz związkowego dziewczynom, z którymi rozmawiałeś przez internet?

Bierz szare myszki i ćwicz na nich.
Old 07-07-16, 14:59   #117
Zebraa
Perwers

Miasto: Krk

zeby potem całe zycie załował ze celuje poniżej swoich oczekiwań? niszczyć zycie swoje i jakiejs niewinnej panny?
Zebraa jest offline   Reply With Quote
Old 07-07-16, 15:25   #118
znowuzapilem
SeksMistrz

Ludzie litości! Tu nie chodzi czy ma brać szare myszki czy gwiazdy estrady, czy nastolatki czy dojrzałe kobiety...
Z takim podejściem to powinien dalej konia walić.
Old 07-07-16, 15:41   #119
Siarczan_Potasu
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
Napisał Zebraa Zobacz post
zeby potem całe zycie załował ze celuje poniżej swoich oczekiwań? niszczyć zycie swoje i jakiejs niewinnej panny?
Teraz to on chyba żałuje, że mu nie wychodzi i nie umie robić pewnych rzeczy.
Niech zejdzie na ziemię. Na drabinie atrakcyjności zajmuje niski szczebel. Uderzanie do wyśnionych modelek niewiele mu da, ponieważ one go odrzucą.
Najpierw niech się nauczy tego i owego. Nie musi od razu wchodzić w długoletnie związki i płodzić dzieci, chociaż - niestety - jest w tym wieku, w którym kobiety już o tych sprawach myślą.
Szara myszka, dużo młodsza, z ukrytym potencjałem to jego cel. Ma się na niej całkowicie skupić i w końcu doświadczać.

Marzenie o luźnej czterdziestce to oszukiwanie samego siebie. Nawet gdyby raz zaliczył to dalej nie będzie umiał obcować z kobietami i następny seks sobie kupi albo dalej będzie w domowym zaciszu naciągał skórkę patrząc się na tyłki w formacie jpg.

Na jego miejscu najpierw bym się zastanowił jak wyglądają jego relacje z kobietami poznanymi w internecie. W który miejscu popełnia błąd, że one uciekają.
Następnie utwardził dupę, bo zderzenie z towarzyską, kobiecą rzeczywistością będzie bolesne, a one nie raz dają mu odczuć, że jest do niczego.
Old 07-07-16, 16:18   #120
on82
Erotoman

Chyba najlepiej by bylo, jakby trafil na okrutna suke, ktora sie nim pobawi i na koniec kopnie w siedzenie. Roznie sie to moze pozniej skonczyc, ale wnioskuje, ze Piccollo kompletnie nie rozumie kobiet. Doswiadczenie zimnej suki moze by mu troche rozjasnilo sytuacje.
Piccollo, nawet jesli tylko piszesz z dziewczynami, sa bardzo duze szanse, ze gdzies miedzy wierszami masz informacje co by chcialy przeczytac.

Ostatnio edytowany przez on82; 07-07-16 at 18:18.
Old 07-07-16, 18:14   #121
Piccollo
Seksualnie Niewyżyty

Chwilę mnie nie ma a tu się okazuje że 3/4 z Was już tu takie teorie o mnie snuje jakby co najmniej znali mnie o paru lat.

Z tym że podbijam do modelek to naprawdę ktoś dowalił...
Old 07-07-16, 18:31   #122
Siarczan_Potasu
Seksualnie Niewyżyty

Modelek w sensie kobiet sporo atrakcyjniejszych od średniej, kogoś poza twoim zasięgiem, leżących na kilku półkach wyżej niż ta, na której sam się znajdujesz.

Zawsze wszystko trzeba ci tłumaczyć tak łopatologicznie? Może ty rzeczywiście nie jesteś zbyt lotny intelektualnie i tutaj jest pies pogrzebany (NIE SZUKAJ DOŁKA, ŁOPATY, ANI PSA, to była przenośnia).
Old 07-07-16, 18:36   #123
Piccollo
Seksualnie Niewyżyty

Już już, skończ te niepotrzebne drwiny.

I dla Twojej informacji - nie, nie wybieram sobie nie wiadomo jak atrakcyjnych fizycznie/sytuowanych/jakichkolwiek wyjątkowych dziewczyn/kobiet. Już gdzieś wcześniej pisałem, że były i sporo młodsze i rówieśniczki, starsze też. Różniące się wiekiem, podejściem, doświadczeniem etc.

No ale oczywiście łatwiej jest sobie dorobić teorię z niczego i w nią brnąć.
Old 10-01-17, 14:40   #124
Piccollo
Seksualnie Niewyżyty

No to tak...chciałbym podbić ten temat.

Raz - bo wróciłem przynajmniej na jakiś czas na forum.
Dwa - bo nadal liczę że ktoś się tu z sensem wypowie.
Trzy - bo liczę także na to że przez ten czas zjawił się ktoś z podobnymi doświadczeniami i mógłby się nimi podzielić...

Serio, nikt tu nie ma podobnych rozterek/doświadczeń/problemów?

Ostatnio edytowany przez iceberg; 11-01-17 at 14:33. Powód: Podbijanie daje tylko punkty
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania