Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 02-03-16, 21:38   #26
Dopefiend
Ocieracz

Cytat:
Napisał roksana_p Zobacz post
Jaki fajny temat! Myśl o rodzicach zawsze mnie rozczula, bo moi są cudowni i kocham ich nad życie! Wspierają mnie i teraz mamy wspaniały kontakt. Zawsze byłam z nimi związana, ale odkąd nie mieszkamy razem jest rewelacja, bo kiedyś bywało różnie - mamy zupełnie inne charaktery.

Mama nauczyła mnie, żeby być niezależną kobietą.
Natomiast tata, że jak mężczyźnie naprawdę zależy to się stara i miłość istnieje, kocha moją mamę miłością szaleńczą i inne kobiety nie istnieją - dla niego moja mama jest najpiękniejsza, najwspanialsza, mimo, że niezłe z niej czasem ziółko.

Co prawda do 18 roku życia byłam bardzo krótko trzymana, najważniejsze, żeby zawsze było świadectwo z czerwonym paskiem i powrót do domu przed pójściem mojego taty do pracy, czyli jakaś 20.30, nawet latem.. Żadnych dyskotek i łażenia po nocach. Wtedy to był dla mnie dramat. Mieli szczęście, że byłam dość dojrzała jak na swój wiek i rozumiałam o co im chodzi, dziś wiem, że wyszło mi to na dobre.

Długi temat, mogłabym pisać i pisać... Bo jeszcze mam brata, babcię i ciocię, których kocham miłością ogromną i razem z rodzicami tworzą piątkę wspaniałych najbliższych mi ludzi na tym z****nym świecie.
Like it.
Dopefiend jest offline   Reply With Quote
Old 03-03-16, 17:58   #27
on82
Erotoman

Dorastajac, nie mialem pojecia jakiego mam farta miec takich rodzicow. Wydawalo mi sie, ze wszyscy tak maja. Zaczynali od zera, ale zawsze nie moglem miec gorzej od nich. Zawsze na pierwszym miejscu byla edukacja. Jak juz do czegos doszli, nigdy nie bylem rozpieszczany i nie dostawalem pieniedzy "bo chce". Jak cos chcialem, musialem sobie zapracowac. Razem z nimi zwiedzilem za to kawal swiata. W sumie bylem niezly aparat, ale tylko kilka razy dalem sie zlapac Nawet jak sami mieli ze soba problem, nigdy o tym nie wiedzialem. Dom byl miejscem, do ktorego zawsze chetnie wracalem. Krotko mowiac cale zycie milosci, zdrowego rozsadku, oparcia i wskazywania tej wlasciwej drogi. Do tego wiele obozow, kolonii czy dalszych wyjazdow razem z nimi. Mam z nimi swietny kontakt i czuje olbrzymia wdziecznosc za to, ile pracy i poswiecenia we mnie wlozyli. Staram sie odwdzieczac jak tylko moge. Chcialbym byc takim rodzicem dla swoich dzieci, o ile bede takowe posiadal. I moge szczerze zyczyc takich rodzicow wszystkim, bo wyroslem na przyzwoitego, samowystarczalnego czlowieka
on82 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania