Połykanie spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • UwagaWchodzę
    Świętoszek
    • May 2010
    • 18

    Wszystko w swoim czasie.. To chyba na początku nie takie proste, ale z czasem chęci i nastawienie się zmieniają i dojrzewają A nawet jeśli miałoby nigdy do tego nie dojść, to też przecież trzeba uszanować

    Skomentuj

    • malinka:)
      Świętoszek
      • May 2010
      • 25

      Ja uwielbiam seks oralny , ale finał tego kończy się na biuście moim , albo na brzuchu, ale nigdy w ustach:/ Spróbowałam i nie jest to dla mnie Ale mój nawet nie chce ,żebym ją połykała.brrrr...

      Skomentuj

      • bravv
        Świętoszek
        • May 2010
        • 45

        No grunt to zeby sie dobrze dobrac... Poza tym do niczego nie zmuszac, ale tez byc otwartym na nowe rzeczy. Bo czemu nie sprobowac? Moje kochanie po prostu to uwielbia, wiec nie mamy z tym problemu. Kilka podpowiedzi: jesli sperma za gesta - polecic chlopakowi zeby pil duzo wody, jesli za gorzka - niech rzuci palenie i wcina ananasy. A przeciez ananasy sa takie wysmienite, zawsze mozna je podac z bita smietana i sosem czekoladowym, wtedy na pewno nie odmowi zjedzenia takiego deseru Sam jak nie mam ochoty na nic co mam w domu, to wlasnie wcinak takie cos. Podobno sperma od tego staje sie slodka, slyszalem nawet okreslenie "wyborna", wiec...

        Skomentuj

        • Nikita
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2006
          • 237

          uwielbiam robić lodzika, bawić się jego "małym" lizać, całować, ssać...
          ale finisz w ustach raczej dlatego że jemu to sprawia wielką przyjemność. osobiście nie obrzydza mnie to, ani nie przeszkadza, ale nie uwielbiam

          Skomentuj

          • MyOfMy
            Świętoszek
            • May 2010
            • 30

            może nie jestem odpowiednią osobą by w tym temacie wypowiadać się, ale koleżanko "niewiem_17" sperma im dłużej w organizmie mężczyzny 3-7 dniowa ma inny smak , niż ta 1 dniowa... może być gorzka i słodka.. i nie ma magicznych środków na to...

            jeżeli lubisz gęsty kisiel... bądź rzadki , budyń ) to i to polubisz,

            a do forumowiczek... ciekawe wasze wypowiedzi, można pomarzyć
            a co gdyby tak odmienić swoje życie

            Skomentuj

            • Karookarolina
              Perwers
              • May 2009
              • 1050

              Sperma zalezy tez od sposobu żywienia, od nałogów itd. Ja lubię łykać, lubie smak spermy mojego mezczyzny. Jesli miałabym wypluwać w husteczkę i się krzywić to juz wolałabym zrezygnować z tego. Mysle, że taki finisz patrząc na partnerkę krzywiącą się i wypluwającą nie jest przyjemny dla mężczyzny
              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

              Skomentuj

              • outgoing
                Perwers
                • Apr 2009
                • 807

                Na codzień piję mega duże ilości zielonej herbaty. No i kiedyś właśnie usłyszałem że zostawiem miły posmak w ustach dziewczyny która też bardzo lubiła zieloną herbatę Fajny zbieg okoliczności. Myślałem że padnę ze śmiechu. Aż normalnie ograniczyłem trochę spożycie
                The problem with dating dream girls is that they have a tendency to become real.

                Skomentuj

                • Lilith.
                  Erotoman
                  • Feb 2010
                  • 439

                  Lubię połykać, podnieca mnie to, a że nie smakuje jak truskawki to mi nie przeszkadza
                  Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                  Skomentuj

                  • Napalona kotka
                    Banned
                    • May 2010
                    • 98

                    Ja nie próbowałam nie wiem jak to jest?

                    Skomentuj

                    • Maoam
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 714

                      Napisał Napalona kotka
                      Ja nie próbowałam nie wiem jak to jest?
                      Pytasz, czy stwierdzasz fakt?
                      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
                      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
                      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
                      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

                      Skomentuj

                      • ja_pytam
                        Ocieracz
                        • Feb 2009
                        • 102

                        Wielokrotnie rozmawiałem o tym z moją dziewczyną, ona sama połyka.

                        Skomentuj

                        • XxBabyGirlxX
                          Świętoszek
                          • Feb 2010
                          • 21

                          a moje zdanie jest takie ze jesli kogos kocham i akceptuje w pelni jego osobe nie jest dla mnie problemem zrobic loda z polykiem, nie mam moze w tek kwesti zbyt wielkiego doswiadczenia bo ale uprawiajac sex oralny z moim facetem nie wyobrazam sobie zebyfinisz byl gdzi indziej jak w ustach i tak bylo od pierwszego razu. A wszyscy co sie tak bulwersuja jak tak mozna polknac sperme to niech odwroca sytuacje... facet to co moze nie nalyka sie waszych sokow jak chlapie wam minete?? No a jakos panowie nie marudza

                          Skomentuj

                          • Wesoly Jas
                            Banned
                            • May 2009
                            • 239

                            Moje kochanie zawsze ciagnie do konca nawet kiedy nie ma ochoty, ktos musi trzymac wladze lubie widok jej skrzywionej buzi i zaszklonych oczu podczas finiszu w ustach..

                            Skomentuj

                            • julianna
                              Banned
                              • Dec 2006
                              • 1036

                              sadysta z ciebie :>

                              nie połykam..bo nie lubię...

                              Skomentuj

                              • Wesoly Jas
                                Banned
                                • May 2009
                                • 239

                                Napisał julianna
                                sadysta z ciebie :>
                                Co Ty to tylko tak brutalnie opisane dla lepszego efektu

                                Wiesz czasami musze jej pomoc sprawic mi przyjemnosc jak sama sobie rady nie daje

                                Skomentuj

                                Working...