W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Outlaws13
    Perwers
    • Oct 2011
    • 1332

    Napisał qaz12
    Co ma pedofilia do zabawy z kolega Pedofil wykorzystuje a tu chca dwie osoby. Ja sie nie tlumacze bo po co. Zwyklazabawa i tyle a skoro Ciebie takie rzezy nie interesuja to po co czytasz. Pewnie sie trzepiesz czytajac :p
    nie ma nic ale skoro twierdzisz ze zabawa kutasami jest jak najbardziej ok i nie eliminuje z grupy hetero to ja gdybam czy kazdy seks z dzieckiem jest pedofilia bo patrzac na media to trynkiewicz jest a polanski i allen juz nie jest, sa bohaterami godnymi nasladownictwa i nagradzanymi ludzmi.
    Domysl sie jakie rozwiazanie bylo by dla ciebie najlepsze.....
    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      Dewiant zawsze znajdzie usprawiedliwienie i dyskusja nie ma sensu bo nikt nie widzi swojego zła.
      Bycie hetero kończy się przy pierwszym kontakcie fizycznym z drugim kutasem a czy psychicznym to pewnie można polemizować ale dla mnie jest to jasne. Każdy chce być czysty i będzie zaprzeczał i sie wybielał. to na tyle bo widzę że nie ma sensu pisać.

      cyt"Mnie kolega nigdy nie krecil, tylko zabawa kutasem jego bo bylo przyjemnie "
      odp....kogoś nie kręcą dzieci tylko ich genitalia......
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • Outlaws13
        Perwers
        • Oct 2011
        • 1332

        kazdy kto nie chce byc *******, woli wybieg bi bo to zawsze zwiera furtke " ale kobiety tez lubie"
        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

        Skomentuj

        • Outlaws13
          Perwers
          • Oct 2011
          • 1332

          ja zawsze myslalem ze facet preferuje tylko kobiety.
          0statnio edytowany przez Outlaws13; 03-02-14, 11:44.
          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

          Skomentuj

          • sanczi
            Świętoszek
            • Nov 2012
            • 16

            qaz12 , z kim Ty dyskutujesz ... ? Wystarczy poczytać wcześniejsze posty osobnika, z którym dyskutujesz, żeby wiedzieć, że polemika z nim nie ma sensu.

            Skomentuj

            • Outlaws13
              Perwers
              • Oct 2011
              • 1332

              bo nie klepie po pleckach i mam czelnosc miec odmienne zdanie?
              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

              Skomentuj

              • sanczi
                Świętoszek
                • Nov 2012
                • 16

                Nie, miej swoje zdanie, ale nie wmawiaj komuś, że jest nienormalny, gorszy, że szkoda, że nie ma się po czymś takim myśli samobójczych ( tak kiedyś napisałeś ) przez sytuacje takie jakie opisał qaz12 . Co do sytuacji wyżej opisanej - jest to faza homofilna i w tym wieku takie akcje często mają miejsce i nie oznacza to, że ktoś jest homo lub bi. Wiem, że to za trudne do ogarnięcia dla ciebie, ale tak jest czy tego chcesz czy nie. I to, że nikt z twoich kolegów ( jeśli ich masz chociaż kilku ) się do tego nie przyznaje, nie oznacza, że nikt nigdy nie fantazjował / próbował. Zwłaszcza w okresie dojrzewania. I zwłaszcza znając twój sposób myślenia.

                Dla przykładu - Hugh Hefner przyznał się kiedyś do seksu oralnego z facetem. Czyli nie jest hetero, bo zrobił coś RAZ np. 50 lat temu ... Sam wdałem się w dyskusje, niestety.
                0statnio edytowany przez iceberg; 03-02-14, 16:44.

                Skomentuj

                • Outlaws13
                  Perwers
                  • Oct 2011
                  • 1332

                  Nie smiem nikomu wmawiac ze jest nienormalny. To wam ktos wmowil ze jestescie normalni i to on byl debilem nie Ja. Czep sie tego co zawinil a nie mnie.
                  0statnio edytowany przez Outlaws13; 03-02-14, 16:28.
                  "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                  sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                  Skomentuj

                  • sanczi
                    Świętoszek
                    • Nov 2012
                    • 16

                    Rzeczywiście, bardzo fachowa odpowiedź na to co napisałem.
                    I jakim NAM ?
                    Jestem hetero, może nie tak nieskazitelnym i jedynym słusznym jak ty, ale jednak hetero.

                    Skomentuj

                    • Outlaws13
                      Perwers
                      • Oct 2011
                      • 1332

                      Ja misiem koala bo jak bylem maly to go kochalem.
                      Wystarczy na dzis.
                      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                      Skomentuj

                      • t10s
                        Świętoszek
                        • Apr 2007
                        • 6

                        Jesteś zoofilem?

                        Skomentuj

                        • Outlaws13
                          Perwers
                          • Oct 2011
                          • 1332

                          maskotkofilem
                          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                          Skomentuj

                          • tronko_mallorca
                            Świntuszek
                            • May 2009
                            • 51

                            Napisał Outlaws13
                            maskotkofilem
                            Nie, nie. Tacy ludzie jak ty to ludzie z poważnym problemem psychoseksualnym. Albo zwykłe cymbały, już sam nie jestem pewien.

                            Nie czytajcie postów tego trolla, bo szkoda oczu. Facet musi mieć ukryte pragnienia jak ksiądz Oko, żeby tutaj dobrowolnie zaglądać od czasu do czasu i zwalić sobie konia nad wpisami innych. Kiedyś jeszcze chciało mi się prowadzić z nim dyskusję, wystarczy cofnąć kilka stron w tym wątku. Można go bardzo łatwo zgasić, bo nie ma pojęcia o czym pisze. Ot, taka polska kołtuneria w książkowym wydaniu
                            0statnio edytowany przez tronko_mallorca; 04-02-14, 19:41. Powód: Konkluzja
                            "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                            Skomentuj

                            • Fink
                              Banned
                              • Jun 2014
                              • 3

                              Ja nigdy nie miałem kontaktu z drugim mężczyzną, i mam w sobie opór by spróbować, a z drugiej strony często o tym marzę. Te emocje we mnie są silne i sprzeczne.

                              Skomentuj

                              • Tsaheylou
                                Świętoszek
                                • Aug 2013
                                • 14

                                Bardzo chciałbym takiej intymnej sytuacji, z lekkim nacechowaniem
                                nacechowaniem dominacji, podczas której to mógłbym odciągnąć mężczyźnie penisa. Chciałbym czuć jak rośnie mi w ustach i chciałbym aby przytrzymal moja głowę jak będzie dochodził i powiedział - Ssij do ostatniej kropelki.

                                Skomentuj

                                Working...