Problem z partnerka

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joedoe
    Perwers
    • Aug 2014
    • 1272

    #16
    I tu masz racje.
    One inwestuja, dają przez jakis czas i maja utrzymanie do konca zycia bo oderwac sie od kobiety z dzieckiem a tym bardziej dwoma bezbolesnie sie nie da.
    To kosztuje worki pieniedzy i to tylko wtedy gdy facet ma jaja.
    Jak nie - zostaje niewolnikiem.
    Dziwne ze nawet ci co tak maja nie chca w to uwierzyc, czekaja na cud, no ale to nie moja kasa ani nie moje zycie.

    Skomentuj

    • Adam3213
      Świętoszek
      • Nov 2012
      • 46

      #17
      Moja po urodzeniu nie chciała się bzykać przez pół roku i myślałem, że mam problem ale dwa lata i jeszcze kłótnie to współczuję. Moja nawet po tym pół roku dała mi analnie i to jeszcze sama zaproponowała.

      Skomentuj

      • marcin192
        Świętoszek
        • Mar 2017
        • 2

        #18
        Mam to samo, seks przed ślubem był super, po ślubie też, szybko żona zaszła w ciąże i się skończyło, teraz prawie 1,5 roku po porodzie, żona ma zero chęci na seks, jak coś, to na odwal się, jak już, to raz na dwa-trzy tygodnie. Też mam syna i to na nim mi zależy, ale życie bez seksu to męczarnia. Nie wyobrażam sobie widywać go raz na tydzień i nie widzieć jak rośnie i rozwija się...

        Skomentuj

        • joedoe
          Perwers
          • Aug 2014
          • 1272

          #19
          Cos za cos.
          Cipę bedziesz widywal raz na dwa miesiace i to na "odwal sie".

          Jest zasada:
          Jesli bedziesz robil tak jak do tej pory - bedziesz mial rezultaty takie jak do tej pory.

          Bo i niby czemu mialyby byc inne?
          Mnie taka sytuacja nie odpowiadala wiec zaczalem robic inaczej niz do tej pory.

          Skomentuj

          • krzkozlow
            Świętoszek
            • Oct 2017
            • 18

            #20
            re

            moja też miała problemy z ochotą na seks jednak udało mi się ją namówić na preparat Libistim i sytuacja się poprawiła... spotkaliśmy się gdzieś w środku naszych potrzeb i oczekiwaćn

            Skomentuj

            • bartek24
              Świntuszek
              • Oct 2017
              • 97

              #21
              Napisał krzkozlow
              moja też miała problemy z ochotą na seks jednak udało mi się ją namówić na preparat Libistim i sytuacja się poprawiła... spotkaliśmy się gdzieś w środku naszych potrzeb i oczekiwaćn
              cicha reklamka ? z tego co wiem takie preparaty nie działają za dobrze

              Skomentuj

              • Strzelec82
                Banned
                • Feb 2009
                • 18

                #22
                Cześć, nie strasze ale poświęć jej uwagę, zabierz ja na randkę, wyślij na masaż, kup bieliznę. Daj jej oddech od dziecka, niech zrozumie, ze jest jeszcze inny świat, ten ktory dobrze zna. U mnie po 3 latach i braku seksu, nasz związek sie rozpada. Po urodzeniu zostałem odstawiony, a finalnie zdradziła mnie jak poszla do nowej pracy. Nie jestem wstanie rozgryzc jej psychiki. Dzis ona pewnie żałujeale to juz nie moja sprawa.

                Polecam Ci jedno, mi pomoglo mylsec racjonalnie - psycholog. Idziesz na takie sesje i rozmawiasz co Cie boli i wychodzisz ustawiony, zdrowszy. Sam zobaczysz ze to pomoze Ci w rozmowie z partnerką.

                Skomentuj

                • joedoe
                  Perwers
                  • Aug 2014
                  • 1272

                  #23
                  Napisał Strzelec82
                  1. ...poświęć jej uwagę, zabierz ja na randkę, wyślij na masaż, kup bieliznę.

                  2. U mnie po 3 latach i braku seksu, nasz związek sie rozpada.
                  1. Zabierales swoją na randkę? Kupowales bielizne?
                  2. Jesli na w/w pytania odpowiedz brzmi "tak" to raczej wyglada ze twoje rady nie na wiele sie przydadza.

                  Skomentuj

                  • Strzelec82
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 18

                    #24
                    Nie, nie robilem tego wlasnie!

                    Skomentuj

                    • joedoe
                      Perwers
                      • Aug 2014
                      • 1272

                      #25
                      To teraz czekamy na tego co tak robił. Niech powie czy zadzialalo.

                      Co jest?
                      Nikt nie kupowal swojej kobiecie bielizny ani nie zabieral jej na randki?
                      To mi dopiero mezczyzni!!!
                      Last edited by sister_lu; 02-03-22, 20:56.

                      Skomentuj

                      • Consor
                        Ocieracz
                        • Dec 2011
                        • 187

                        #26
                        Napisał joedoe
                        Co jest?
                        Nikt nie kupowal swojej kobiecie bielizny ani nie zabieral jej na randki?
                        To mi dopiero mezczyzni!!!
                        Ja tak robiłem i gówno to dało. Baba jak jest w trybie "mamusia 24/7" ma gdzieś faceta. Przerabiane z 2 dzieci. Olśnienia doznałem jak w pewne wakacje dzieciaki wyjechały do dziadków na 2 tygodnie. Normalnie baby nie poznawałem. Dzieci wróciły i znowu miałem w łóżku kłodę.

                        Nie pochwalam metody Joego, żeby angażować obce baby, ale głaskaniem i prośbą nic tu nie zdziałasz.

                        Skomentuj

                        Working...