Old 11-02-18, 19:30   #1
Ranker
Świętoszek

Miasto: Poznań

Wizyta u cioci
Historia ta wydarzyła się zaraz po maturze. Dostałem się na studia, ale nie miałem gdzie mieszkać w nowym mieście. Z pomocą przyszła ciocia Ilona, z którą dawno się nie widziałem. Miała dom na obrzeżach i zaoferowała, że mogę pomieszkać jakiś czas. Postanowiłem pojechać tam na wakacje i zobaczyć jak mi się będzie mieszkało. Ciocia była samotna i mieszkała z córką. Moja kuzynka – również Ilona (co za głupota nadawać dziecku takie samo imię jak swoje), była piękną, nastoletnią blondynką – tylko wyobraźcie sobie młodziutką laseczkę 10/10 z dużym biustem. W sumie z tyłu nawet podobna do ciotki, z tym że ciotka miała 20 lat więcej…Ciotka była dojrzałą kobietą, nie w moim typie, ale za to kuzynka była tak bardzo podniecająca, że od razu chciałem ją wyruchać. Musiałem się spieszyć, bo ta ślicznotka miała za 2 dni jechać na wakacje. Wiedziałem, że ciotka mnie zabije, jeśli nawet pomyślę o seksie z jej córką, więc musiałem wpierw wybadać grunt. Zacząłem wysyłać przekaz podprogowy, używając słów typu: „mokry”, „przyjemność” (znam triki jak rozgrzać kobietę, używając do tego tylko słów). Po chwili zacząłem gadać z kuzynką o seksie i dowiedziałem się, że lubi przypadkowy seks. Po rozmowie byłem przekonany, że nie będzie miała nic przeciwko, jeśli w nocy do niej przyjdę i wsadzę swojego kutasa w jej cipkę – w końcu widziałem jak pożera mnie wzrokiem. Ponadto jestem posiadaczem nie tylko długiego, ale przede wszystkim grubego fiuta, i wiedziałem że jak wejdę w jakąkolwiek kobietę, to będzie przeżywać taką rozkosz, że nie będzie chciała żebym z niej wychodził. Żeby nie było zbyt podejrzanie pogadałem też na osobności z ciotką. Trochę się zagalopowałem i zacząłem temat o seksie, dzięki czemu dowiedziałem się takich szczegółów, że ciotka kiedyś sporo bzykała, a przez ostatnie 10 lat ani razu nie uprawiała seksu (wolałbym nie posiadać takiej wiedzy, bo nie był to milf, którego chciałbym rypać całą noc). Zapadła noc – przyszedł czas na ruchanko z kuzyneczką. Wyszedłem całkiem nagi na korytarz i powoli wszedłem do pokoju obok. Nie mogłem znaleźć włącznika światła po ciemku, ale uznałem że może to i lepiej – wzmocnią się pozostałe zmysły i doznania. Delikatnie wszedłem pod kołderkę i obudziłem ją buziaczkiem.
- Ciiii, chyba nie chcemy, żeby druga domowniczka się obudziła – powiedziałem i po chwili wepchnąłem język do jej gardła, żeby nie mogła nic odpowiedzieć. Po krótkim lizanku próbowała coś z siebie wydusić, ale powiedziałem.
- Nie mów nic, Twoje usteczka są teraz zajęte czymś innym – i po chwili znowu zaczęliśmy się namiętnie całować.
- Od kiedy Cię zobaczyłem, to jedynie o czym myślałem, to o przyjemności, jaką będę przeżywał jak będę wchodził w Ciebie – mówiąc to zacząłem ją pieścić, a ona zaczęła jęczeć, wtedy wiedziałem, że jest już moja. Szybko przeszliśmy do 69. Rozsmarowywała mi cipkę po całej twarzy i siorbała, jakby pierwszy raz widziała kutasa. W każdym razie jak na swój wiek miała spore doświadczenie w robieniu loda, bo szło jej całkiem dobrze. Ssałem jej wargi sromowe, a następnie delikatnie pieściłem językiem głębsze rejony. Czułem jak jej usteczka suną po moim fallusie z góry na dół coraz szybciej, a całość jest doprawiana niesamowitą grą języka. Doszła bardzo szybko, ale wciąż było jej mało – mi z resztą też. Poszedłem za nią, wsadziłem kutasa i zacząłem ją ruchać od tyłu, łapiąc jednocześnie za cycuszki. Miała dużo większą pupcię niż się mogło wydawać, ale to spoko – lubię duże tyłki. Czułem olbrzymią rozkosz, gdy jej wargi sromowe idealnie okalały mojego fiuta. Zaczęła tak głośno jęczeć, że musiałem ją uciszać. Postanowiłem zmienić pozycję. Położyłem się, a ona nadziała się na mego bolca i zaczęła mnie ujeżdżać z całych sił, aż po chwili zrobiliśmy się cali mokrzy. Później przeszła na jeźdźca odwróconego. Pomyślałem sobie, że to najlepszy seks mojego życia. Nagle usłyszeliśmy, że drzwi się otwierają. Ilona szybko przykryła się kołdrą, tak że nie było mnie widać. Po chwili zapaliło się światło i usłyszałem głos kuzynki.
- Mamo, idę się zaraz kąpać jakby co – powiedziała kuzynka stojąc w drzwiach. Wtedy do mnie dotarło. Pomyliłem pokoje i zerżnąłem własną ciotkę. Dowiedziałem się o tym z tkwiącym kutasie w cipce ciotki.
- Dobrze córciu. Zostaw włączone światło, jak będziesz wychodzić – kuzynka wyszła z pokoju i zamknęła drzwi za sobą. Ciotka odwróciła się w moim kierunku.
- Mało brakowało, a by nas nakryła. Swoją drogą cieszę się, że zamiast wybrać seksowną nastolatkę, skusiłeś się na dojrzałą kobietkę. Obiecuję Ci, że ciocia Ci to wynagrodzi – powiedziała do dając mi całusa z języczkiem. Nie wiedziałem co zrobić. Nie mogłem się przyznać, że chciałem przelecieć jej córkę i się pomyliłem, ale musiałem działać i to szybko, bo ciotka miała ochotę na finał.
- Lepiej pójdę. Zaraz może nas nakryć, a tego nie chcielibyśmy – mówiąc to szybko wstałem i odszedłem od łóżka. Ciocia nalegała żebym został, ale powiedziałem że nie ma co ryzykować, po czym szybko wybiegłem nagi do swojego pokoju.
Musiałem chwilę odsapnąć po tym co się stało. W tle było słuchać rozmowę kuzynki i ciotki i po chwili usłyszałem, jak drzwi od łazienki się zamykają. Byłem mega napalony, a kutas wciąż stał, więc zamiast zwalić postanowiłem, że wejdę do łazienki i zerżnę kuzyneczkę. Drzwi od łazienki nie miały zamknięcia od środka, więc łatwo wszedłem. Wszędzie unosiła się para, nie było nic widać. Nagle zauważyłem tyłeczek. Akurat stała tyłem pod prysznicem, więc postanowiłem zaatakować. Powoli podszedłem do tyłu i wyszeptałem do jej uszka.
- Spokojnie, to ja. Przygotuj się na ostre rżnięcie – byłem tak napalony, że nie chciałem się bawić w sprawdzanie jak na mnie zareaguje, tylko od razu wsadziłem kutasa w jej cipkę i zacząłem ruchać od tyłu. Widziałem jak mój fallus zatapia się w jej różowej szczelince po same jaja. Po chwili poczułem jak jej szparka zaczyna się zaciskać na moim członku. Było mi bardzo dobrze, ale czułem, że zaraz dojdę.
- Może finał w Twoich usteczkach, kochanie? – zapytałem i zacząłem namiętnie całować. Jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem ciotkę. Okazało się, że była taka spocona po mojej wizycie, że poprosiła kuzynkę, czy może wziąć prysznic przed nią.
- Dla Ciebie wszystko mój ogierze – uklękła i zaczęła mi robić loda. Widziałem jak jej wielkie usta suną po moim penisie. Nie wytrzymałem tego widoku i eksplodowałem prosto w jej buzi. Ciocia przez chwilę jeszcze ssała, powodując u mnie niesamowitą rozkosz.
- Mam nadzieję, że następnym razem będziesz miał więcej soczku dla swojej cioci – powiedziała i zaczęła się lizać ze mną, po czym dodała – Teraz, doprowadź mnie do wrzenia.
- Chyba coś słyszę! Lepiej, żebyśmy nie zostali nakryci – wymyśliłem na poczekaniu i wybiegłem z łazienki.
Po chwili odpoczynku w swoim pokoju stwierdziłem, że koniecznie muszę tej nocy wyruchać kuzynkę, choćby nie wiem co. Po wcześniejszych przygodach wciąż byłem napalony, ale nie chciałem już ryzykować. Postanowiłem, że załatwię sprawę najprościej jak się da. Napisałem SMSa, żeby wpadła na całonocne bzykanko. Wysłałem i… cholerny, gówniany telefon znów się zawiesił. Nie wiedziałem, czy dobrze wysłało, ale i tak mimo tego zacząłem się przygotowywać. Kutas już stał. Po chwili sprawdziłem czy wysłałem SMSa i nie mogłem uwierzyć, bo omyłkowo wysłałem go do ciotki. Po chwili zobaczyłem jak drzwi się otwierają i wchodzi ciocia. Zrzuciła z siebie szlafrok. Moim oczom ukazał się widok nagiego dojrzałego kobiecego ciała z ogromnymi cyckami. Powiedziała:
- Myślałam, że wymęczyłam Ciebie, ale jak widzę czeka mnie pracowita noc. Pozwól, że teraz ja trochę podominuję - Próbowałem coś powiedzieć, ale nie dałem rady, bo ciotka rzuciła się na mnie i wepchnęła język do gardła. Po chwili wprowadziła mojego ptasza w siebie i zaczęła skakać jak dzika. Wiedziałem, że przede mną długa noc, podczas której poznam ciocię dogłębnie.
Ranker jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-18, 01:27   #2
marcys
Świętoszek

znajdz sobie jakies konstruktywne hobby, ale nie pisz juz wiecej opowiadan "erotycznych".
marcys jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-18, 21:39   #3
mainecoon
Świętoszek

Kolejny gimnazjalista przysypiający na lecjach polskiego.
mainecoon jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-18, 22:02   #4
DSD
Perwers

Miasto: na 9 liter

Forma marna, ale trzeba docenić że autor starał się chociaż aby było do(w)cipnie...
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Opowiadania erotyczne > Opowiadania Autorskie

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania