W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Badania lekarskie w 1 kl. gimnazjum - obowiązkowe?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elo:)
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 4

    Badania lekarskie w 1 kl. gimnazjum - obowiązkowe?

    hej! chodze do 1 gim i dostalismy takie kartki i tam jest cos o badaniach lekarskich czy to jest obowiazkowe??
  • synrydzyka
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 22

    #2
    Jeżeli to te co ja miałem to tak... chyba się domyślam o co chodzi... tam jest taka linijka poziom dojrzewania czy coś takiego nie martw sie u mnie w klasie i w szkole nikogo nie badali tylko jakies takie znaczki mam racje, że o to chodzi??

    Skomentuj

    • gesio
      Świętoszek
      • May 2006
      • 28

      #3
      No to zależy czy jesteś laską czy facetem. Laską badają sutki a facetom jądra i sprawdzają czy napletek sie dobrze zsuwa, pytają się czy niałeś kiedyś wytrysk. Niekiedy jeszce wymagają przyjścia na takie badanie z rodzicem (by przeprowadzić z nim wywiad o twoim rozwoju.). Ale słuchaj... w 1 klasie gimnazjum to jeszcze pół biedy, bo może da się załatwić tylko rozmową z tobą (lekarz pyta sie o wszystko, m.in. czy ci dobrze napletek schodzi), w 1 klasie szkoły średniej musisz już mieć takie badanie zrobione na serio(tzn. nie wykręcisz sie gadką, że się wstydzisz)

      Skomentuj

      • KSU
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 99

        #4
        eeee ja takiego czegoś nie miałem, znaczy sie badali jajka ale o to czy był wytrysk i o napletku nie było mowy
        ...:::ruch to zdrowie więc sie ruchajmy:::...

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          #5
          e tam w w szkole, jak na komisje lekarska (wojskowa) pojdziesz to dopiero fajnie

          Skomentuj

          • busek
            Świntuszek
            • Aug 2006
            • 74

            #6
            To jakis upierdliwy lekarz ci sie trafił U mnie sie pani doktor spytała czy mam dwa jajka , odpowiedziałem tak ... I Wstawiła 3 rzymskie ... Wszysto ;]

            Skomentuj

            • omnadren
              Świntuszek
              • May 2006
              • 45

              #7
              gesio jak nie wiesz to nie *******.
              w 1 klasie szkoły średniej musisz już mieć takie badanie zrobione na serio
              w 1 klasie szkoly sredniej nie robia zadnych badan
              na koniec jest jakis tam bilans ktory mozna o kant dupy rozbic bo na studiach daja nowy do zrobienia
              w lo wyglada on podobnie jak w podstawowce
              pielegniarka szkolna mierzy cisnienie, mierzy i wazy a lekarz rodzinny wypisuje reszte po osluchaniu i sprawdzeniu kregoslupa
              %-)

              Skomentuj

              • Lubartowiak
                Erotoman
                • Oct 2006
                • 487

                #8
                Czy ten Topic nie powinien być w OFF-TOPIC??
                "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

                Skomentuj

                • Raine
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 5249

                  #9
                  Jak na moje oko, pasuje do "Dojrzewania". Ale temat zmieniłem, bo był niedorobiony - R.

                  To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                  Regulamin Forum.

                  Skomentuj

                  • elo:)
                    Świętoszek
                    • Oct 2006
                    • 4

                    #10
                    a czy jest ktos kto moglby powiedziec jak to wygladalo ale jakis rok temu???

                    Skomentuj

                    • rudi
                      Świętoszek
                      • Jun 2006
                      • 21

                      #11
                      jestem teraz w 3 gim. Pamietam, ze mialem takie badania w 1 gim. ale nie bylo mowy o napletku,wytrysku,jajkach. Nic mi nie sprawdzali... Sprawdzaja tylko na badanich sportowca co miesiac. Nie masz sie czym przejmowac. Pozdro
                      Pozdrawiam, rudi

                      Skomentuj

                      • Kto to wie
                        Świętoszek
                        • Apr 2006
                        • 7

                        #12
                        u nas tylko bylo trzeba literki z daleka czytac , mierzyli wzrost , wage ..... nic z napletkiem itp nie bylo !

                        Skomentuj

                        • elo:)
                          Świętoszek
                          • Oct 2006
                          • 4

                          #13
                          no to fajnie dzieki wszystkim uspokoiliscie mnie zobaczymy co bedzie u mnie

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5249

                            #14
                            Jak mnie badano to byłem chyba jakoś w końcówce podstawówki.
                            I ciesz się, za friko sprawdzą czy wszystko z Tobą ok - moim zdaniem nie ma się czego bać

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • elo:)
                              Świętoszek
                              • Oct 2006
                              • 4

                              #15
                              uwazam ze dobrze ze sprawdzaja czy wszystko ok ale sie wstydze;P

                              Skomentuj

                              Working...