Pieluchy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #16
    obleśne,mało erotyczne i podchodzi pod pedofilię...
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #17
      Napisał mirakla
      obleśne,mało erotyczne i podchodzi pod pedofilię...
      Zamknij sie jak nie znasz znaczenia słów których używasz ! Sprawdz najpierw (...) co oznacza pedifilia a dopiero o tym pisz a nie że słyszałeś coś na TVN i to nie dokońca bo przełączyłeś na MTV(...)!

      (...) moge Cie zapewnić że nie ma to nic wspólnego z pedofilią.

      P.S.
      Wiem że zaraz dostanie mi sie za obrażanie od moderatorów (...)

      To sie chłopak zbulwersował... Ale nad samo opanowaniem mozna juz popracować
      Last edited by Bender; 10-07-05, 20:17. Powód: cenzura

      Skomentuj

      • Lolita
        Banned
        • Jul 2005
        • 76

        #18
        hmmm.
        Mirakla to chyba kobietka....

        Skomentuj

        • Jakub
          Perwers
          • Jun 2005
          • 702

          #19
          Mało mnie to obchodzi bycie kobietą nie zwalnia chyba z myślenia :> może by najpierw dowiedziała sie o co chodzi a potem pisała. No najłatwiej powiedzieć pedofil (z homosexualistami jest tak samo co kolwiek to już niby jest gejem) używane bez senu i nie uzasadnione. Nie lubie jak ktoś tak podchodzi do sprawy. Nie mówie że kazdemu taki temat musi sie podobać, ale niech napisze że poprostu jej to nie odpowiada i już. A nie takie jakieś infantylne insynacji o pedofili

          Skomentuj

          • Lolita
            Banned
            • Jul 2005
            • 76

            #20
            Czemu się tak uniosłeś?

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #21
              wiem jaki to jest udeżenie, bezpodstawne oczernianie. Moje fascynacje erotyczne idą w kierunku bycia zdominowanego przez kobiete. Niestety kiedyś wystarczyło jedno zdanie o tym przy takich ludziach i no zaczeło sie wyzywanie od zboczeńsców, jakiś dewiantów gejów (nie wiem czemu gejów bo ja jestem zupełnie hetero i chodzi o zdominowanie prezz kobiete :/) no ale oni mieli dobry ubaw.

              Dlatego reaguje i będe reagował stanowczo a nawet agresywnie na takie zachowania. Oskarżenie o pedofilie to powazne oskarżenie. Ona właśnie napisała że Ci którzy mają pozytywny stosunek do tego tematu krzywdzą nieodwracalnie dzieci! A to zupełna bzdura Bo chodzi tutaj o zabawe w małe dziecko i opieke nad nim. Nie ma mowy tutaj o kżywdzeniu i nie małych dzieci !! To zupełna pomyłka co ona napisała

              Skomentuj

              • tabula rasa
                Erotoman
                • Jul 2005
                • 640

                #22
                Niech żyje wolnośćwolność i swobodaniech żyje nana...na..na i kobieta młodaczy jakoś tak
                Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                Skomentuj

                • mirakla
                  Perwers
                  • Feb 2005
                  • 805

                  #23
                  Drogi JAKUBIE!
                  Przede wszystkim troszke więcej kultury!Bo takie wybuchy złości tylko źle o Tobie świadczą...
                  Może rzczywiście nie rozwinęłam swojej poprzedniej wypowiedzi,więc robie to teraz:Mnie takie rzeczy nie kręcą,mają mało wspólnego z erotyką i wcale nie są podniecające,sikanie do pieluszek??przewijanie?sami zobaczcie jak to brzmi.Ja rozumiem że komuś takie sprawy mogą sie podobać a nawet podniecać,ok niech tak będzie,ale po co się zaraz unosic??
                  Nikt Cie nie nazywa pedofilem,ja miałam tylko na mysli że takie właśnie zachowania kojarzą mi się z pedofilią,bo w grę milośną między dwojgiem dorosłych ludzi chcesz wkomponować postać dziecka,dlatego troszkę źle mi się to skojarzyło.
                  Po co tyle szumu??Nie jesteś żadnym pedofilem,tylko dewiantem,który lubi być zdominowany przez kobietę udająca Twoją matkę,dziwne zbocznie,ale ok,niektórzy tak mają.Ja jestem bardzo tolerancyja.
                  takie jest moje zdanie,przepraszam jesli Cię uraziłam,ale tak już czasem bywa że nie zgadzamy sie z opiniami innych osób.
                  Aha,a tak na przyszłość,to nie pisz do mnie żadnych prywatnych wiadomości,tylko jeśli masz do mnie jakieś wątpliwości to pisz na forum,żeby wszyscy widzieli!!!!
                  POZDRAWIAM!
                  I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                  Skomentuj

                  • Jakub
                    Perwers
                    • Jun 2005
                    • 702

                    #24
                    Tolerancja? no dziwne dla mnie ludzie tolerancyjni nie wyzywają bezpodstawnie innych od pedofili

                    Po drógie zawsze będe tak reagował, gdyby nie było takiej reakcji daje sobie palec uciać że zaraz większość osób które lubią sie wyśmiewać z innych pewnie podchwyciły by temat i zaraz zrobili by z tego tematu i z tych ludzi zbrodniaży na skale mordów ludobujczych i nie ma w tym żadnej przesady, bo znam to z autopsji.

                    Po trzecie dla ostatecznego sprostowania to lubie dominacje kobiety nademną a w związku z tym tematem napisałem że ciekawym doświadczeniem było by gdyby udawała moją opiekunke (nie koniecznie chodzi tutaj o matke )

                    Skomentuj

                    • mirakla
                      Perwers
                      • Feb 2005
                      • 805

                      #25
                      Człowieku,nikt nie nazywa Cię pedofilem,w tym wypadku nie chodziło mi konkretnie o Ciebie,a ogólnie,że tego typu zachowania kojarzą mi się z tą dewiacją.Nie powiedziałam wprost że jestes pedofilem.Nikt Cie nie wysmiewa,gdybym miała ochote się z Ciebie posmiać,to napisałabym coś zabawnego.lubisz to co lubisz,Twoja sprawa,mi to zwisa,ja tylko napisałam że nie zgadzam sie z tym.a Ty się zaraz uniosłeś bo wyraziłam swoje odmienne zdanie.
                      Matkę,opiekunkę,jakie to ma znaczenie?
                      I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                      Skomentuj

                      • Jakub
                        Perwers
                        • Jun 2005
                        • 702

                        #26
                        Nie teraz nie wywiniesz sie napisałaś "podchodzi pod pedofilię" pisząc tak o każdym kto to lubi (pieluchy i tak dalej) piszesz również o mnie. Więc pośrednio też mi sie dostało. Więc nie wiem kto ma uważać na kulture, mimo mojego ostrego tonu, ja zawsze staram sie nie obrażać.

                        A co do odmiennego zdania idzie zauwazyć że wyznaje cytat (który mianowicie już pisałem paro krotnie tutaj) "Mimo że nie zgadzam sie z tobą zawsze będe bronił twojego prawa do wałasnego zdania" ale napewno nie będe bronił oczerniania kogo kolwiek a już w zupełności gdy bezpośrednio czy pośrednio dotyczy to mnie. Nawet jeżli jest to napisane w taki sposób iż teraz próbujesz do wcześniej napisanej animozji dorabiać teorie że nie oto chodziło że nie mnie to ma dotyczyć itd. Jak sie pisze coś co jest oczywiste że może kogoś obrazić trzeba sie liczyć z tym że ktoś sie nie przerazi ale wręcz przeciwnie zacznie bronić siebie i swoich racji oraz ludzi myślących podobnie jak on.

                        Myśle że sprawa jest załatwiona ponieważ napisałąś wcześniej iż jezeli uraziłaś to przepraszasz. Uraziłaś a przeprosiny i tłumaczenia zostay przyjęte
                        Last edited by Jakub; 11-07-05, 08:24.

                        Skomentuj

                        • freeman
                          Świętoszek
                          • Dec 2005
                          • 2

                          #27
                          "...Pierwszy czyli Adult Baby (co dosłownie znaczy dorosłe dziecko) określa osoby, które czerpią zadowolenie z bycia traktowanym jak dziecko (infantylizm - med. zatrzymanie się danej cechy psych., fiz. a. całego zespołu cech osobnika dorosłego na poziomie rozwojowym dziecka; przen. niedorozwój, niedojrzałość, prostoduszność, dziecięcość ludzi dorosłych, puerylizm). Takie "bycie" objawia się głównie zachowywaniem się jak małe dziecko, często towarzyszą temu także akcesoria dziecięce (do najczęściej spotykanych należą butelki, smoczki, ciuszki przypominające ubrania dziecięce czyli pidżamy jednoczęściowe, spodnie "ogrodniczki", pieluchy, ceratki higieniczne czy pieluchomajtki. I tu dochodzimy to drugiego pojęcia Diaper Lover (w wolnym tłumaczeniu miłośnik pieluszek). DL objawia się zafascynowaniem tylko i wyłącznie pieluszkami (noszenie, siusianie, szelest - to wszystko wywołuje podniecenie seksualne). Jest na to "fachowe" określenie autonepiofilia – dewiacja (czyli zboczenie seksualne) w której bodźcem seksualnym są pieluszki"

                          To fragment mojej wypowiedzi z pewnej strony. W to właśnie się bawimy - AB i DL. www.ab-dl.ovh.org (jeśli nie wolno podawać adresów to proszę modów o wywalenie tego adresu). Zainteresowanych zapraszam na stronę.
                          Last edited by freeman; 18-12-05, 17:45.

                          Skomentuj

                          • Enea
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 1010

                            #28
                            wiecie co kiedys ogladalam program o facecie, ktory nosil pieluszke ot tak na co dzien co sie mnie tyczy to nie kreca mnie takie zabawy ale jak kto lubi swoja droga facet w pieluszce? smieszne raczej.. /takie jest moje zdanie/ no ale coz jak juz wspomnialam jak ktos lubi to nie ma problemu aha i nie widze zadnego zwiazku z pedofilia....

                            Skomentuj

                            • Adam z Raju
                              Świętoszek
                              • Sep 2005
                              • 19

                              #29
                              porąbane nieźle, ale jeśli to kogoś kręci ...

                              Skomentuj

                              • freeman
                                Świętoszek
                                • Dec 2005
                                • 2

                                #30
                                nie wiecie co dobre - tyle wam powiem

                                Skomentuj

                                Working...