Co wsadzacie sobie w pupe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sisha
    Świętoszek
    • Oct 2009
    • 1

    Warzywa: ogórka, bakłażana, najlepiej zeby byly cieple, wyjete zcieplej wody.

    Skomentuj

    • massimo
      Świętoszek
      • May 2009
      • 26

      Bakłażan ?? do tego to nie doszedłem jeszcze i obawiam się że raczej chyba nigdy nie dojdę. A szkoda szkoda bo mogło by byc ciekawe. zastanawiam się nad czymś pompowanym

      Skomentuj

      • Maciej31
        Świętoszek
        • Jul 2009
        • 10

        Warzywka sa ok byla odpowiedz o butelce szampana hmmm cudne uczucie , banan pozostawiony na krotki okres czasu hmmm malinka

        Skomentuj

        • psychozoik
          Świntuszek
          • Aug 2006
          • 71

          ostatnio, bo niecały rok temu, patyczek do sanepidu. Zachciało się pracować w knajpie... Smieszne trochę, że wszystkie te ładne eleganckie kelnerki które się widzi w knajpach też sobie to kilka razy w tyłek musiały wsadzić

          Skomentuj

          • Szymszel
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 6

            Teraz już nic, ale w okresie dojrzewania wsadzałem sobie następujący equipment: palce (stym. prostaty), tłuczek od kuchennego moździerza, gromnicę (tą od chrztu), drewnianą rękojeść od chińskiej ręcznej wiertarki, piłeczki pingpongowe (jedną "zgubiłem" na jakiś czas, ale się w końcu pojawiła ), fajnie karbowaną rękojeść od uniwersalnego wkrętaka (w połączeniu z elektrycznym śrubokrętem, doprowadzała mnie do szału). Teraz to już przeszłość i trochę żal, bo żonka moja kochana nie chce pieścić mojej dupki. No cóż, poślubiłem prawdopodobnie normalną kobietę

            Skomentuj

            • wylepiony
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 8

              Symszel no rozwaliłeś mnie na łopatki
              Ja tam w dupie mam wszystkich co mi źle życzą - dla nich miejsca braknie, więc z niczym innym nawet nie próbuję.

              Skomentuj

              • Nilieth

                Napisał wylepiony
                Ja tam w dupie mam wszystkich co mi źle życzą - dla nich miejsca braknie, więc z niczym innym nawet nie próbuję.
                wylepiony, tu piszemy o przedmiotach, które kształtem mniej lub bardziej pasują do anusa i tam też zostają umieszczone. Natomiast od metaforycznego mienia czegoś/kogoś w dupie jest ten temat: http://beztabu.com/showthread.php?t=17306

                Skomentuj

                • CzarnaRosa
                  Świntuszek
                  • Apr 2009
                  • 90

                  nic oprócz jakichś czopków w dzieciństwie i palców mojego partnera

                  Skomentuj

                  • paulcia21
                    Świętoszek
                    • Nov 2009
                    • 2

                    paluszki, flamastry, świeczka, szyjka od butelki po winie ... to chyba tyle

                    Skomentuj

                    • -J-
                      Świętoszek
                      • Nov 2009
                      • 18

                      Ja tam jeszcze nic nie miałem i niech tak już zostanie .

                      Skomentuj

                      • yanosh
                        Świętoszek
                        • Apr 2010
                        • 4

                        Napisał jay
                        chciałbym temat ten poświęci temu co wsadzacie sobie w pupe.... pytanie jest tak do pań jak i do panów.... mam nadzieje e chętnie podzielicie się tutaj swoimi osiągnięciami w dziedzinie wsadzania czegoś w odbyt.....
                        Wibrator,wcześniej duży ogórek w prezerwatywie. Nawet było miło.

                        Skomentuj

                        • Ashton
                          Świętoszek
                          • Jan 2010
                          • 14

                          Tutaj i jeszcze tutaj są dwa zdjęcia. Pierwsze jeszcze ujdzie, ale drugie jest szokujące...

                          Skomentuj

                          • n4t
                            Ocieracz
                            • Jun 2007
                            • 109

                            - palce
                            - tubka - taka jak pakuje się w nich rozpuszczalne tabletki
                            - duża rączka od śrubokręta ;P

                            aaaa.. jeszcze kredki śmieszne uczucie jak się stopniowo dokłada kolejne

                            a wszystko pięknie ślizga sie na kremie nivea

                            ps: może kiedyś doczekam urodzin na które dostanę dildosa, eh

                            Skomentuj

                            • totalnyAMATOR
                              Świętoszek
                              • Apr 2010
                              • 10

                              drastyczne

                              ...a widzieliście 1człowiek1słoik...ja nie mogłem na to patrzeć po prostu ...

                              Skomentuj

                              • Bujda
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 725

                                tA ten filmik to czasy dinozaurów pamięta..ale jak to się mówi są ludzie i są parapety.
                                Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                                Skomentuj

                                Working...