Nakładanie a napletek

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lagg
    Świętoszek
    • Dec 2009
    • 14

    Prezerwatywy Nakładanie a napletek

    Witajcie!

    Aktualnie jestem na fazie ćwiczeń (15 lat mam), jeżeli chodzi o prezerwatywy. Wolę być przygotowany przed stosunkiem, więc myślę, że moje próby raczej na dobre wyjdą.

    W każdym razie mam problem z nałożeniem kondoma. Korzystałem konkretnie z Durex Classic. Gdy już próbuję (jest erekcja) to prezerwatywa nie chce się rozwinąć bo jakby utyka tuż pod grzybkiem i jak chcę rozwinąć czy rozciągnąć to jednocześnie mi naciąga napletek/wędzidełko, co sprawia ból i dyskomfort.
    Jedynym sposobem to po prostu rozciągnięcie na palcach i założenie już od razu pod żołędzią, ale nie o to chyba chodzi, bo można wtedy tak prezerwatywę uszkodzić i ciężko jednocześnie trzymać za zbiorniczek (żeby powietrza nie było bo pęknie).
    To ja nakładam źle czy jak to jest?
  • Black_Queen
    Świntuszek
    • Nov 2011
    • 49

    #2
    U mojego partnera też był problem z nakładaniem prezerwatywy.
    Dlatego rozwija dokąd może, a później trzyma za zbiorniczek, a ja wkładam palce pod prezerwatywę i naciągam do końca. Innego sposobu niestety nie ma

    Skomentuj

    • Lagg
      Świętoszek
      • Dec 2009
      • 14

      #3
      Aha, to od czego to zależy? Niektórzy bez żadnych trudności sobie zakładają, a w tym przypadku się siłować trzeba.

      Skomentuj

      • Black_Queen
        Świntuszek
        • Nov 2011
        • 49

        #4
        Nadmiar skóry

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1556

          #5
          Napisał Black_Queen
          U mojego partnera też był problem z nakładaniem prezerwatywy.
          Dlatego rozwija dokąd może, a później trzyma za zbiorniczek, a ja wkładam palce pod prezerwatywę i naciągam do końca. Innego sposobu niestety nie ma
          Inny sposób jest. Już pisałem o nim na BT, bo też mam spory napletek. Przed założeniem kondoma napletek należy maksymalnie ściągnąć tak, żeby nadmiar skóry znalazł się poza żołędziem. Ten nadmiar skóry ujmujesz palcem wskazującym i kciukiem prawej dłoni. W drugiej dłoni trzymasz kondoma za zbiorniczek. I teraz musi nastąpić wprawny switch - lewa dłoń musi przejąć nadmiar skóry trzymany w prawej dłoni. Po tym manewrze w lewej dłoni trzymasz kondoma i nadmiar napletka jednocześnie. Teraz prawą dłonią rozwijasz kondoma na prącie - na maksa jak się da. Tak założony kondom trzyma się elegancko. Potem, podczas stosunku, napletek będzie się zsuwał z żołędzia, co jednocześnie będzie powodować dalsze naciąganie się prezerwatywy w porządanym kierunku, a więc do ciała.

          Jeśli jesteś leworęczny, to oczywiście, musisz odpowiednio zmodyfikować powyższy opis.

          Skomentuj

          • werty51
            Świętoszek
            • Jan 2012
            • 8

            #6
            Właśnie miałem taki temat załozyć ,no ja też mam chyba podobny problem bo jak ściągnę napletek do końca to mi się znowu cofa żeby zakryć żołądź , nie wiem możę mam za krótkie więdzidełko

            Skomentuj

            Working...