Adopcja przez pary homoseksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Vito
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2006
    • 203

    #31
    Napisał Włóczykij
    w takim razie uprzejmie prosi się o nie używanie słów, których się do końca nie rozumie. Nie wiem dlaczego ktoś np. ja, kto jest przeciwny prawu do adopcji dla par homo miałby być homofobem? Przecież jedno nie ma nic wspólnego z drugim, ale aby to wiedzieć, trzeba znać znaczenie słowa homofob.
    Mój pierwszy post nie dotyczył tych którzy są przeciwni adopcji homoseksualnej.
    Dotyczył zastrzeżenia napisanego przez konkretną osobę i to nie z powodu sprzeciwu dotyczącego adopcji, a z powodu samego zastrzeżenia.
    Było co najmniej zabawne i sprowokowało mnie do komentarza.

    Przykro mi że wziąłeś to do siebie.

    Co do drugiego postu to nadal uważam, że "homofob" to w słowniku słowo pomiędzy "hołotą", a "humanistą" w/g mnie zdecydowanie bliżej "hołoty".
    Czyżby sarkazm( też obce słowo ) był Ci obcy, że się tak obruszasz.
    Patrz! To moja mroczna dusza.
    Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

    Skomentuj

    • Vito
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 203

      #32
      Napisał Xena
      @gucio5tys./jedyna osoba + ja, ktora kocha dzieci..Hi5
      Ooooooo! Przepraszam.Uwielbiam dzieci i wyznaję zasadę "wszystkie dzieci są nasze".
      Problem w tym że mam już dwójkę własnych cudownych dzieciaków.

      Chciałbym mieć jeszcze dziecko, ale muszę jeszcze znaleźć mamę która mi je urodzi.
      Jako samotny ojciec mam małe szanse na adopcję.
      Patrz! To moja mroczna dusza.
      Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

      Skomentuj

      • BlackPussy
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #33
        Napisał Belleteyn
        Zaraz pewnie rozbierzesz moją wypowiedź na częsci pierwsze i udowodnisz mi, jak mało warte jest moje zdanie - proszę bardzo, przeciwstawiam ci się zupełnie świadomie.

        HA HA HA...a myslalam,ze tylko ja to widzę

        Kobieta jest jak lilia
        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

        Skomentuj

        • Gregorius
          Świętoszek
          • Feb 2006
          • 19

          #34
          Jasne że nie Ludziom to już naprawde zaczyna sie poważnie pier@olić w głowach. Sami niech se zrobią. Skoro sie tak kochają i uważają że są stwożeni dla siebie to i dziecko niech jedno z nich urodzi. Jestem wstanie wszysko tolerować ale nie takie odchyły od normy.

          Skomentuj

          • marazm
            Świętoszek
            • Jun 2006
            • 22

            #35
            Zastanawiam się, czemu wogule pod uwagę nie bierzecie dorosłego życia tak wychowanych ludzi.
            zapraszam w wolnej chwili, nie ma tu nudnych opisów
            http://nieczytelne.blogspot.com

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #36
              A ja zastanawiam sie, skad masz pewnosc, ze takie zycie bedzie przegrane?
              Ktos wspomnial o rasizmie. Mysle ze to bardzo dobre porownanie.
              Przeciez stosunek do ludnosci czarnej w USA na poczatku XX w. byl okropny. A jednak w tym momencie nie budza ci ludzie juz sensacji, maja pelne prawa etc. Oni takze byli szykanowani, wytykani. I moze powiecie, ze spoleczenstwo nie dorosle etc. Ale nigdy nie dorosnie jesli taka sytacja nie zaistnieje. Zgodze sie, ze takie dzieci (ludzie) moga byc na poczatku wytykane ale jedno, dwa pokolenia i bedzie to juz cos normalnego.

              A co do krojenia wypowiedzi na kawalki - jest to bardzo dobra, systematyczna metoda odpowiadania/dyskutowania. Sam tego nie robie ze zwyklego lenistwa
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • paffcio
                Banned
                • Mar 2006
                • 2286

                #37
                nie mam nic przeciwko związkom homo natomiast adopcja dzieci przez te pary to jednak przesada ,moze mam zbyt stereotypowe podejscie do tej kwestii jednak uważam ,ze dziecko jesli tylko moze powinno miec matke lub ojca lub ewentualnie jedno z dwojga. pomijam ,ze dziecko wychowywane przez pare homo bedzie wytykane bo będzie a na 100% u nas natomiast żyjąc wsród homo pary pewnie przejmie ich zachowanie czy orjentacje sexualna do osoby tej samej płci

                Skomentuj

                • Vito
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 203

                  #38
                  Napisał paffcio
                  jednak uważam ,ze dziecko jesli tylko moze powinno miec matke lub ojca lub ewentualnie jedno z dwojga. pomijam ,ze dziecko wychowywane przez pare homo bedzie wytykane bo będzie a na 100% u nas natomiast żyjąc wsród homo pary pewnie przejmie ich zachowanie czy orjentacje sexualna do osoby tej samej płci
                  Właśnie! jeśli tylko może!Przecież nikt z Nas nie mówi,że należy dawać dzieci homoseksualistom, a hetero to już nie.
                  Nie wydaje mi się natomiast,by można było przejąć czyjąś orientację seksualną.
                  Najwyżej od najmłodszych lat nauczą się tolerancji do innych zachowań.
                  Moje dzieci też przynosiły ze szkoły(która uczy i wychowuje) "obelgi" w stylu "ty ******" i uważały to za coś zabawnego, a co gorsza normalnego.
                  Dopiero po kilku rozmowach zdołałem Im wytłumaczyć na czym polega problem.
                  A co do porównania z rasizmem, było podobnie.
                  W Łodzi, gdzie mieszkam nazwanie kibica Widzewa "żydem"to obelga(co ciekawsze założycielem ŁKS Łódź był żyd) i podobna sytuacja trzeba było tłumaczyć.
                  Wytłumaczcie swoim dzieciakom o co chodzi z tym całym homoseksualizmem ( ale obiektywnie i bez uprzedzeń), a następne pokolenia nikogo nie będą wytykać palcami.
                  Patrz! To moja mroczna dusza.
                  Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

                  Skomentuj

                  • YoungStallion
                    Perwers
                    • Jul 2005
                    • 1184

                    #39
                    Kolor skory, tusza moze liczylyby sie w pierwszych klasach szkoly podstawowej. Najwiekszy problem zacznie sie w gimnazjum. Taki dzieciak zostalby wyalienowany i pozostawiony sam sobie.
                    Trzeba wziasc pod rozwage ze sfera seksualna jest znacznie bardzej ciekawa dla dorastającej mlodziezy niz nadwaga kolegi, czy piegi. Starsze dzieci zrozumieją trudna sytuacje rodzinną ale dwoch matek raczej nie.
                    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                    Stanisław Lem

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      #40
                      ok juz sie nie wypowiadam kij z dziecmi nie lubie tych stworzen za bardzo.............

                      Skomentuj

                      • Vito
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2006
                        • 203

                        #41
                        Napisał YoungStallion
                        Trzeba wziasc pod rozwage ze sfera seksualna jest znacznie bardzej ciekawa dla dorastającej mlodziezy niz nadwaga kolegi, czy piegi. Starsze dzieci zrozumieją trudna sytuacje rodzinną ale dwoch matek raczej nie.
                        Dlaczego niby "nie" ?
                        Skoro potrafią zrozumieć, że ktoś ma tylko ojca, lub tylko matkę.
                        Albo dwóch ojców ( jeżeli mama powtórnie wyszła za mąż), czy dwie matki.
                        Sytuacja podobna i tylko od Nas rodziców zależy jak dzieci przyjmą taki układ.
                        Jeżeli oświadczenie dziecka o stanie rodzinnym kolegi potraktujesz komentarzem w stylu "zboczki" to sprawa jasna, ale jeśli postarasz się obiektywnie wytłumaczyć dziecku o co w tym wszystkim chodzi to na pewno zrozumie. Chociażby dlatego,że łatwiej przyswajają sobie wszelkie nowości.
                        Patrz! To moja mroczna dusza.
                        Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

                        Skomentuj

                        • YoungStallion
                          Perwers
                          • Jul 2005
                          • 1184

                          #42
                          Powiem wam tak. Jezeli o mnie chodzi to mam to gdzies czy geje beda adoptowac dzieci ale wiem ze w tym kraju taki dzieciak bedzie mial wyjatkowo trudne zycie.

                          Wiem na czym polega moj niby "problem" z homoseksualistami. Mam troche konserwatywne poglądy na rzeczywistosc, jestem zwolennikiem związkow monogamicznych i wierności.

                          Homoseksualizm sam w sobie mi kompletnie nie przeszkadza ale nie wiem dlaczego kojarzy mi sie z kobietami, ktore kolo 40stki uswiadamiają sobie, ze są lesbijkami, rzucają meza i zaczynają sypiac z kobietami rujnując zycie swojemu facetowi.

                          Niby nie mam zadnych podstaw ale boje sie zeby nie przytrafilo mi sie to samo. To oczywiste ze takich przypadkow jest niewiele ale jednak sie zdarzaja.

                          W sumie teraz zaczynam sobie uswiadamiac ze to dobrze ze geje i lesbijki staja sie bardziej widoczni, ludzie ktorzy kochaja inaczej uswiadamiaja sobie ze nie muszą sie kryc, nie muszą zawierac malzenstw/zwiazkow na pokaz i nie musza krzywdzic innych.
                          Problem tylko w tym aby uswiadomoli sobie to szybko a nie wlasnie kolo 40stki no ale w sumie zawsze musi byc okres przejsciowy.

                          Mysle ze wszystko idzie w dobrym kierunku- wazne jest zeby ludzie nie wstydzili sie swojej orientacji.
                          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                          Stanisław Lem

                          Skomentuj

                          • Vito
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jun 2006
                            • 203

                            #43
                            Napisał YoungStallion
                            Wiem na czym polega moj niby "problem" z homoseksualistami. Mam troche konserwatywne poglądy na rzeczywistosc, jestem zwolennikiem związkow monogamicznych i wierności.
                            Homoseksualiści nie są poligamistami, a ich wierność jest porównywalna z parami hetero.

                            Napisał YoungStallion
                            Homoseksualizm sam w sobie mi kompletnie nie przeszkadza ale nie wiem dlaczego kojarzy mi sie z kobietami, ktore kolo 40stki uswiadamiają sobie, ze są lesbijkami, rzucają meza i zaczynają sypiac z kobietami rujnując zycie swojemu facetowi.

                            Niby nie mam zadnych podstaw ale boje sie zeby nie przytrafilo mi sie to samo. To oczywiste ze takich przypadkow jest niewiele ale jednak sie zdarzaja..

                            No tak jeżeli babka ok. 40-ki rzuci męża dla innego gościa to całkiem inna sprawa nie? Co to do choplery za różnica?

                            Napisał YoungStallion
                            W sumie teraz zaczynam sobie uswiadamiac ze to dobrze ze geje i lesbijki staja sie bardziej widoczni, ludzie ktorzy kochaja inaczej uswiadamiaja sobie ze nie muszą sie kryc, nie muszą zawierac malzenstw/zwiazkow na pokaz i nie musza krzywdzic innych.
                            Problem tylko w tym aby uswiadomoli sobie to szybko a nie wlasnie kolo 40stki no ale w sumie zawsze musi byc okres przejsciowy.


                            Człowiek uczy się całe życie(i umiera głupi) i zmienia się nieustannie.
                            Jeżeli może w wieku średnim zmienić poglądy polityczne, albo religię, to czemu nie orientację seksualną. Co ma do tego wiek?
                            Chyba w piętkę gonisz?

                            Napisał YoungStallion
                            Mysle ze wszystko idzie w dobrym kierunku- wazne jest zeby ludzie nie wstydzili sie swojej orientacji.
                            Ooooo!!! I o to chodzi !!!
                            Last edited by Vito; 24-06-06, 11:38.
                            Patrz! To moja mroczna dusza.
                            Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

                            Skomentuj

                            • YoungStallion
                              Perwers
                              • Jul 2005
                              • 1184

                              #44
                              Napisał takijeden
                              Ja tez nie wiem dlaczego tak ci sie kojarzy... I zastanawiajace, ze boisz sie czegos
                              takiego bardziej niz tego, ze cie zostawi po prostu dla innego faceta. Nie boisz sie,
                              ze walnie cie meteoryt?
                              Napisał Vito
                              No tak jeżeli babka ok. 40-ki rzuci męża dla innego gościa to całkiem inna sprawa nie? Co to do choplery za różnica?
                              Ja nie wiem czemu masa ludzi zawsze odpowiada w ten sam kiepski sposob zwlaszcze ty takijeden, ktorego mam za w miare inteligentnego goscia

                              Otoz chodzi o to, ze zdradzic z innym facetem moze kobieta, ktora jest znudzona obecnym partnerem albo jest jej z nim zle z roznorakich powodow.

                              Natomiast- zdrada z kobieta to poszukiwanie nowych doznan na zupelnie innej plaszczyznie, właściwej plaszczyznie, ktorej ta lesbijka powinna sprobowac od razu ze wzgledu na swoją orientację nie angazując faceta, ktoremu pozniej wyrzadzi krzywde z wiadomego powodu.

                              Napisał Don Vito
                              Homoseksualiści nie są poligamistami, a ich wierność jest porównywalna z parami hetero.
                              a Czy ja napisalem ze homoseksualisci tacy są?
                              nie. To byl wstęp, wzmianka o moich poglądach

                              Napisalem chyba wyraznie w nastepnej czesci ze chodzi mi o to zeby homoseksualisci nie bali sie zyc otwarcie ze swoją seksualnością i nie cudowali z fikcyjnymi związkami.
                              "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                              Stanisław Lem

                              Skomentuj

                              • bigskizo
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Jan 2006
                                • 226

                                #45
                                Głosowałem NIE, stanowcze NIE. Mogą zawierać związki ale nie mogą mieć prawa do adopcji. Rodzice to matka i ojciec

                                Skomentuj

                                Working...