W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Moj pierwszy raz - kiedy ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #16
    Fakt iż nie jest za wielu, chdz czy ja wiem jak by zliczyć też tych tkórzy sie nie przyznają to wcale tak mało by was nie było wiem po kumplach iż wcale nie wszyscy dostępują inicjacji szybko i łatwo

    Skomentuj

    • Redchemist
      Erotoman
      • Jul 2005
      • 396

      #17
      Raczej koleżeńskie....przyjaciółki chyba nie mam żadnej a koleżanek także nie ma całego stada.... Koledzy próbowali mnie zapoznawać ze swoimi znajomymi, wolnymi kumpelami swoich dziewczyn. Ale jak dotąd nie przeskoczyłem bariery wspólnej wyprawy do kina i/lub parku lub pubu....

      Żadna kobieta nie widzi we mnie potencjalnego partnera...a przecież wobec dziewczyn staram się być osobą kulturalną, szczerą, szarmancką. Gdy jakieś spotkanie dochodzi od skutku, to zawsze kupuję jakiegoś kwiatka, mam żelazną zasadę że nie używam inwektyw przy płci przeciwnej, przepuszczam w drzwiach, płacę za kino, kawę , piwko, staram się być spontaniczny i wdrażam inne elementy dla mnie oczywiste Nie byłbym sobą gdybym postępował inaczej...
      0statnio edytowany przez sister_lu; 23-03-09, 20:36.
      Varium et mutabile semper femina

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #18
        Nie no z tego co piszesz to nie robisz czegoś co było by odbierane źle, możę porostu zadna nie była zainteresowana toba to co masz w środku, nie chciał decenić odkryć zakceptować no tak sie zdaża bo same chodzenie dla chodzenia (obojętnie czy ma sie 16 czy 26 lat) wydaje mi sie jakąś chorą pomyłką - przynajmniej to moje osobiste zdanie

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          No to już wiem, w czym problem. Bliskie relacje bez podtekstu erotycznego należy mieć z jedną i drugą płcią... bo często bywa to punktem wyjscia nawet jeśli nie do miłości to do całkiem przyjemnych innych kwestii. A nawet jeśli nie, to zawsze przyjemniej przyjaciół mieć.
          Poza tym mam wrażenie, że traktujesz dziewczyny jak jakieś egzotyczne zjawisko... no nie wiem... moze inne to lubią... ale ja bym takiego zachowania, jakie opisujesz, nie zniosła. Oczekuję, że facet będzie traktował mnie jak dobrego kumpla.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Redchemist
            Erotoman
            • Jul 2005
            • 396

            #20
            I tak właśnie zawsze staram się pozytywnie odnosić do wielu osób gdyż, będę nieskromny, ale uznaję siebie za osobę z natury uprzejmą, otwartą na ludzi i nowe znajomości. Od czasu do czasu złożę swoim znajomym życzenia urodzinowe, imieninowe, walentynkowe ect... Egzotyczne zjawisko? Chyba nie do końca rozumiem, ale nawet gdyby czysto hipotetycznie to lubiły, osiągnąłbym na tym polu jakieś wymierne korzyści Staram się być po prostu kulturalny gdyż posiadam nabyty szacunek do kobiet i nic na to nie jestem w stanie poradzić
            Varium et mutabile semper femina

            Skomentuj

            • Jakub
              Perwers
              • Jun 2005
              • 702

              #21
              Nie przejmuj sie iz rozje nie lubi nic z romantycznego klimatu nie jest to tak że wszystkie nienawidzą romantyków, aczkolwiem masz przykład iż nie wszystkie chcą miłosne wyznania wolą poprostu traktowanie kumpelskie

              Skomentuj

              • Bender
                Administrator
                • Feb 2005
                • 3026

                #22
                @Redchemist
                Sorry za niedyskrecje ale moglbys mi powiedziec czego juz doswiadczyles w sprawach damsko-meskich? Bo mi sie wypowiedzi tutaj kłuca z tymi w topicu o ssaniu paluszkow...
                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                Billy Crystal

                Skomentuj

                • fouille
                  Świntuszek
                  • May 2005
                  • 55

                  #23
                  Nie rozumiem...

                  Redchemist... Kochanie Ty moje... Jesteś dwudziestoiluśtam letnim prawiczkiem, który nigdy nie zbliżył sie do kobiety, czy mi się tylko wydaje? A tekst z innego wątku "Ja z moją dziewczyną" - sam się tam pojawił? Albo ja czegoś nie rozumiem, albo próbujesz nas wszystkich nabić w butelkę...
                  "Porządek jest przyjemnością rozsądku, nieład zaś rozkoszą fantazji" Paul Claudel

                  Skomentuj

                  • Redchemist
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 396

                    #24
                    Wiesz Fouille: czasami nie wszędzie łatwo się jest bez krępacji przyznać że w tym wieku nie miało się partnerki, stąd muszę ten fakt kamuflować...Niestety
                    Varium et mutabile semper femina

                    Skomentuj

                    • fouille
                      Świntuszek
                      • May 2005
                      • 55

                      #25
                      A robienie tego na tym samym forum nie wydaje Ci się głupotą? Może to Twoje alter ego? Zastanów się nad tym, co robisz... Pozdrawiam :]
                      "Porządek jest przyjemnością rozsądku, nieład zaś rozkoszą fantazji" Paul Claudel

                      Skomentuj

                      • ptyS
                        Świntuszek
                        • May 2005
                        • 70

                        #26
                        red.. z tego co piszesz to jetes dosc nudny nei badz az taki dokladny zawsze szarmancki rzuc dowcip zrob cos glupiego szalonego dziewcyzny to lubia a bycie takim 100% pantoflazem nei wyjdzie ci na dobre wiekszosc kobiet podczas dni plodnych wybiera dominujacych facetow a poza tymi dniami czesc woli tych co pojda na kompromis wiec staraj sie byc i taki i taki

                        Skomentuj

                        • Redchemist
                          Erotoman
                          • Jul 2005
                          • 396

                          #27
                          Uwierz mi że potrafię wypośrodkować szarmanckie zachowanie z byciem na luzie poczuciem humoru, własnym zdaniem i siłą przebicia. Jeden z moich problemów to mój wygląd Jaka laska pokarze się ze mną na ulicy i co więcej przełamie opory aby przedstawić mnie swoim dobrym kumpelom i znajomym na imprezie!!? Powiedzieli by jej, że"zeszła na psy"spotykając się ze mną a jako normalna osoba chciałaby uniknąć towarzyskiej alienacji.
                          Varium et mutabile semper femina

                          Skomentuj

                          • Jakub
                            Perwers
                            • Jun 2005
                            • 702

                            #28
                            No coś na ten temat wiem (chodz ja miałem podonie w wieku 14, 15 lat ) nie zrażać sie i może spotykać sie z dziewczynami które nie mają bardzo bogatego życia toważyskiego, więcej czasu dla siebie i mniej znajomych, a takie osby jezli mająznajomych to raczej tolerancyjnych sprawdzone metoda

                            Skomentuj

                            • Redchemist
                              Erotoman
                              • Jul 2005
                              • 396

                              #29
                              Tylko, że jeszcze do tej pory nikt nie chciał umówić się specjalnie ze mną na spotkanie aby te kilka godzin poświęcić mojej osobie I musiałbym trafić na naprawdę tolerancyjną jeżeli nie zdesperowaną laskę obracającą się w tolerancyjnym gronie znajomych. Ciekawe czy tu na forum znalazły się facet, który podobnie jak ja mając 25 lat...nie całował się jeszcze z dziewczyną nie mówiąc o pieszczotach z nią....?
                              Varium et mutabile semper femina

                              Skomentuj

                              • Jakub
                                Perwers
                                • Jun 2005
                                • 702

                                #30
                                załuż topik, możę ankiete w tedy sie dowiesz (zawsze jest to bardziej widoczne na forum niż pytanie na drógiej pod stronie jakiegoś innego tematu więcej osób sie w tedy wypowie )

                                Skomentuj

                                Working...