W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masaż piersi i sutków i reakcja

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kudii
    Świętoszek
    • Aug 2015
    • 9

    Masaż piersi i sutków i reakcja

    Drogie Panie i Panowie ,chciałbym zapytać, czy ta reakcja którą opiszę o czym ona konkretnie świadczy, co się dzieje, gdy masuję piersi cała dłonią i palcem wskazującym ślizgam nim po sutku jednej piersi reakcja jest taka,że wtedy wydech kobiety jest bardzo szybki lekko przerywany(drgający) czasem oczy kierują się ku górze i są w połowie przymknięte,przy czym aż się wystraszyłem,czy nic złego nie zrobiłem ,w sensie krzywdy.
    To był pierwszy kontakt w taki sposób w życiu kobiety,forma tylko pieszczot i zabawy ,nic więcej.
    P.S Pieściłem tylko jedną pierś.
  • OlaiKrzyś
    Świętoszek
    • May 2015
    • 26

    #2
    Powiedziałbym, że to normalne, że dziewczyna odczuwa przyjemność z tego powodu, po prostu.

    Sami jednak mieliśmy ostatnio taką sytuacje, że podczas takich delikatnych zabaw okazało się, że partnerka ostatecznie dostała orgazmu od samych pieszczot piersi. Zdarzyło się nam już kiedyś coś takiego, ale wtedy czasami ocierała się swoją cipką o moje udo. Teraz jednak był sam masaż piersi.

    Naukę mamy z tego jedną, że warto eksperymentować w łóżku, bo można odkryć naprawdę ciekawe rzeczy i jeszcze lepiej poznawać siebie

    Skomentuj

    • zabiegany
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2015
      • 216

      #3
      Ej no ludzie od masazu piersi orgazm to nie takie znowu wielkie halo z tego co sie slyszy tu i owdzie
      Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

      Skomentuj

      Working...